Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

biliyorum şekerim şaka yapıyorummmm laincim sen hastalandınmı kist vardı ya belki engellemiştir

Canımcım çok tuhaf ama benim reglim saat gibidir. Bu hastalığın en büyük belirtisi düzensiz regl ve şiddetli sancıymış. Ama bende bugüne kadar hiç böyle birşey olmadı.
17 Mayısta 23.günümde regl oldum hayatım.

Selam arkadaşlarım, bugün giremiyorum hiç işler çok yoğun ama takip etmeye çalışıyorum seviyorum hepinizi....

Merhaba tatlılar,
Nasılsınız bakalım bugün biraz geç kaldım çünküüü sabah misafirim vardı ve az önce gitti. Şimdide sizlerleyim bir süre daha sonra çıkıp biraz gezicez arkadaşla malum hava güzel onun çocuğu var onu biraz çocuk parkına götürücez bende ağız sularımı akıtarak çocukları izlerim biraz.

Merhaba en istekli anne adayları.
YATMAKTAN PEK GİREMİYORUM AMA SİZİ ÇOK ÖZLÜYORUM.YARIN YİNE DOKTORA GİDECEM KONTROLÜM VAR.AY KALP ATIŞLARINI İNŞALLAH TEKRAR GÖRMEK NASİP OLUR.

SENNURCUM GÖZÜN AYDIN CANIM.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.BU ARADA PROGESTAN AĞIZ YOLUYLADA ALINIYO.

ALİNCİM SANA GELİNCE.EN İYİSİNİ YAPIYOSUN.O YÖNTEMLERİ DENEDİKTE NE OLDU...SANKİ HAMİLE KALDIK.AMA DENEMEDEN KALDIM.YANİ BU İŞLER ALLAH A KALMIŞ KISMET OLDUĞU ZAMAN OLUYO.KAFAYA TAKMAMAYA ÇALIŞ Bİ TANEM.ALLAH MÜKAFATINI VERECEK BUNLARIN.SABIR SADECE ALLAH HERKESE SABIR VERSİN.

ÖPÜYORUM HEPİNİZİŞeniz

özlemimcim hg hayatım minik kelebeğinle beraber...canım bu ayıda atlattınmı Allahın izniyle tamamdır az daha sık dişini güzelim hayırlısıyla dokuz ayı atlatırsın inşşşş...

ya kızlar bişi sorucam bu gebelik rehberinde hesaplama yaptırdığın zaman hamile kalma olasılığı günler 6 ile 12. günler arasında gözüküyo hesaplama yapınca fakat ben hep 10. ile 16. günler arasında biliyordum bunlardan hangisi doğru sizce benim kafam karıştı yaaaaaaaaaaaaaaa

pıtırcık..herkesin periyodu farklıdır canım..ortalama 28 gün dense de mesela benim 24 gündür..kiminin 30..sen de bu periyodunu hesapla..yani 2 adet arası geçen gün..sonra bu sayıyı 2 ye böl..işte o gün hamile kalman için en uygun gündür..bu günün önünde ve arkasındaki 2 günü de riskli günlerden sayabiliriz..ama o tam ortadaki gün senin yumurtlama günündür..ki bu da büyük gün işte...

Günayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

günaydın alincim,
günaydın kızlar,
güzel bir gün geçiririz inşallah a.s.,keyfimiz güzel olur :dance:

günaydınnn alin ve durulaytuğ erkencisinşz kızlarrrr....kız durulaytuğ sen havalara bakma arada öyle terbiyesizlik yapıyolar işteeee:dilcikar:

Günaydın kıslaarrrrrr...ben geldim..
günlerdir doğru dürüst giremiyodum foruma hastanede işler yoğunlaştı bayaaaaa..
ama bugün rahatım..yada öle olmayı umuyorum...
öptüm hepinizi...:icecream:

İşler çok yoğun canım benim. 3 haftadır eğitimdeydim ben işler birikmiş. Bu arada bir arkadaşım işten ayrıldı. Diğer arkadaşım tatilde. Ben tek başıma kaldım burada. Nereye yetişeceğimi şaşırdım açıkcası.

:1closedeyes:iyiyim alincim uykuluyummmm uykum var...Allah kolaylık versin alincim ya zor iş seninkide... biopelincim hg..

günaydın bakalım umut anneleri nasılsınız
sultan,kraliçe alin:),durulaytuğ,biopelin,süar,claire veeee uzun süredir görünmeyen kızlar hepinize günaydın gününüz aydın olsun yüzünüzden gülücük.kalbinizden neşe eksik olmasın hadi bakem güzel bir gün geçirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…