Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sennurcum hayırlı olsun canım allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin darısı hepimizin başına giğerleri kızlar nasılız bugun ben yine umutluyum herkes umudunu asla kaybetmesin lütfen dualarım sizlerle

benide yaz o listeye canım 2 ay klomen içtim olmadı kendi haline bıraktım yine olmadı yok yok anlam veremiyorum ki sorum da yok çok şükür ama işte olmuyor 2 ay doğum kontrol kuullandım acaba diyorum o yüzden mi çok yoruldum arkadasım çokkkkk

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
Guzin75
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............
tatlıbeybi
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim.........
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)

tatlı beybi ekledim senide hadi hayırlısı
yeni hamilelerimizide tebrikler

inşallah en kısa zamanda listeden hepimiz çıkarız!! ben bu ay çalışmalara başlıyorum.Daha önce 4 düşüğüm oldu.inşallah bu sefer olur..Allah hepimizin yüzünü güldürsün.....

günaydın kızlar bugün çok sitresliyim dün adet olmadım bakalım bugün olacammı meraktan ölecem bi yandan test alsam diyorum sonra negatif çıkarda üzülürüm diye almak istemiyorum hayırlısı olur inş.belenaycım sen adet oldunmu 24 mayıs yazmışsın.inş en kısa zamanda hamiş kalırsın canım.ALLAHA EMANET OLUN KIZLAR.

Günaydın güzel anne adayları. Mekselina canım bence biraz daha sabret. Bence mevsim değişikliklerinde 3-4 gün gecikmeler olabiliyor. Ama inşaallah hamişim diye bağırarak bize müjdeyi verirsin.

günaydın arkadaşlar nasılsınız
listede baya uzamış
beni 25 haziran olarak değiştirirmisiniz

günaydın mekselina86 sabret diyeceğim ama demesi kolay sadece ....inşallah hamişsindir,değilse de üzülme çalışmalara devam....

günaydın güzel hatunlarrrrr:1hug: nasılsınızzzz özledim sizleri yahuuuu nasılsınızz...
mekselina bak arekadaşlar biliyo benimde geçen ay normalde aksama yapmazzz dı son 6 aydır ama geçen ay 7 gün aksadı canım stresten oluyor düşünmekten bence kendini her türlü olumsuzluğa hazırla ama genede bir umut işteee inş öyledir canımmm...
smhs hg canım nerelerdeydin özlettin kendini:mymeka: diğer nerdeler ama uyanmamışlar anlaşılan ... hepinize tek tek öpücük gönderdimmm... alınızmı naniknanik

Sultancım maşaallah keyfin pek yerinde bugün.Nazar değmesin hep böyle olsun canım arkadaşım.

hepinize günaydın kızlar nasılsınız bakalım ben listeye 24 mayıs yazzmıştım ya öylesine yazdım kızlar adet oldum bitti bile biz bebiş için henüz çalışmaya başlamadık uzun bir sürede başlamıcaz önce sağlığıma kavuşayım bide rejime başladım kilo vereyim ondan sonra rabbim kısmet ederse olur artık takmıyorum çalışmıyoz ya o yüzden takmıyorum ama sizlerden gelecek güzel haberleri sabırsızlıkla bekliyorum inanın kendim hamile kalmış gibi seviniyorum sennuruda yolladık sıra kimde hangi güzelin bebişine teyze olcam bakalım:)))))

smhsmh hoşgeldin nasılsın bakalım ösledim kıs seni

sultan maşallah allah neşeni bozmasın tatlı şekerim

alincim sen nasılsın bakalım

mekselina86 hadi hayırlısı olsun inşallah hamişsindir ama değilsende üzülme bir gün olacak rabbimin izniyle

gözekcim gelmiş listemizi şenlendirmiş nasılsın bakem

süarcım ,durulaytuğcum,clairecim sizler nasılsın yoksunuz yaramazlık yok inşallah

kızlar hepinizi çoooooooook seviyorum

Belenaycım hoşgeldin arkadaşım. Ben iyiyim. Bebek için çalışma yapmayınca hayat daha iyi oluyor sanırım. Yumurtlama günü hesaplama yok -ki bunu yaptığımda kendimi tavuk gibi hissediyorum-, popoya yastık koyup havaya dikmek yok, ateş ölçme yok, ilaç yok. Oh be üzerimden yük kalkmış gibi hissediyorum. Kocişimle birlikte canımız ne zaman isterse birlikte oluyoruz. Tabi bu ay yine korunmuyoruz ama yumurtlama olmadığı için kafamız rahat. Regl günümü bile hesaplamadım.

CANIM EN GÜZELİNİ YAPIYORSUN SANKİ STRES YAPINCA HEMEN HAMİLEMİ KALIYORUZ DAHADA ERTELİYORUZ NE ZAMAN CANLARI İSTERSE O ZAMAN BUYURSUNLAR PRENSLER PRENSESLER KEYİFLERİ BİLİR SEFALARI OLSUN OH OH OH BU ARADA ONLAR GELESİYE BİZDE BİRAZ SEFA SÜRERİZ DİMİ YA ŞİMDİ ONLAR GELDİMİ ONLARA HİZMET ETMEKTEN KENDİMİZİ GÖRMÜCEZ EN İYİSİ GLESİYE TADINI ÇIKARIP KENDİMİZE HİZMET ETMEKsırnaşık şeyAY KENDİMİ KRALİÇE GİBİ HİSSETTİM HEE SEN İSTANBUL KRALİÇESİ BENDE İZMİR HEHEHE İYİ OLDU DİMİ BU ÜNVAN NASILSINIZ ALİN KRALİÇEM KRALINIZLA ARANIZ NASIL :roflol:a.s.

Kraliçe Belenay ve Kraliçe Alin. Süper geliyor kulağa. Çok sevdim yeni ismimizi. Benim kral çok yoğun çalışıyor bu aralar. Ben de çok yoğunum. Onun için biz ancak yatakta görüşebiliyoruz kociş ile. Sizin durumlar nasıl?

kız cadılar koyu bir sohpete dalmışsınızzzzz bakıyorummm küstüm sizeee ( sizi çok seviyorum) :dilcikar: beni unuttunnuzz hıh:dilcikar:

biliyorum şekerim şaka yapıyorummmm laincim sen hastalandınmı kist vardı ya belki engellemiştir

merhaba arkadaşlar hepiniz çok güzelsiniz bugün morallaer süper hadi hayırlısı güzel anne adayları...söylerken bile tedirgin oluyorum günüm 3 gün geçti bende mekselina gibi sabırsızlanıyorum...ama oluruna bıraktım test yapmıycam şimdilik tabi dayanabilirsem...

allahım yardım et sen herşeyi engüzel bilensin.istediği zaman veren istediği zaman alma kudretine sahipsin..bizimde yüzümü güldür mevlam................

alincim merak ettim istanbulun neresindensin..bende istanbulluyum görev nedeniyle burdayız ..ne güzeldir şimdi istanbul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…