Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

İşler çok yoğun canım benim. 3 haftadır eğitimdeydim ben işler birikmiş. Bu arada bir arkadaşım işten ayrıldı. Diğer arkadaşım tatilde. Ben tek başıma kaldım burada. Nereye yetişeceğimi şaşırdım açıkcası.

Allah kolaylık versin canım yaa..:teselli:

günaydın bakalım umut anneleri nasılsınız
sultan,kraliçe alin:),durulaytuğ,biopelin,süar,claire veeee uzun süredir görünmeyen kızlar hepinize günaydın gününüz aydın olsun yüzünüzden gülücük.kalbinizden neşe eksik olmasın hadi bakem güzel bir gün geçirin

Kraliçe Belenay'da gelmiş hoşgelmişnaniknanik Güzel dileklerin için çok teşekkürler canım benim. Umarım sen de güzel bir gün geçirir ve çok mutlu olursun.

Valla ben de bu sabah öyle zor kalktım ki hava tam uyku havasıydı, havaya taktım ben bugün:) Bakalım nasıl bitiricez günü...

Canım benim neden uyuyamadın bakayım?

şekerim anladığın tipte değil kocişte bende yorgunuz bu aralarr...:asigim: ama bu saldık çayıra mevlam kayıraaaayerimseniben belenayım hg canımmm hesapları gömdün gene kafanııııı ...:mymeka:

günaydın kızlar nasılsınız dilerim bugün çok güzel bi gün geçirirsiniz ben daha adet olmadım bekliyorum bakalım ama kendimi umutlandırmamaya çalışıyorum keşke adet olmasam ama biliyorum olacam heralde hayırlısı olur inş. canlarım kib. ALLAHA EMANET OLUN.

mekselinacım geçen ayda geçmişti tanlış hatırlamıyorsam canım stresten yada havalardan olabirlir belirtin falan yokmu yaniii...belki hamişsindir hani ne bilem... :))

Herkese günaydın,
Günaydın demek için biraz geç bir saat ama olsun yine de günaydın.
Bakıyorum herkes burada beloşçum bile erkenden gelmiş alin, mekselina, durul, pelin, moon sunn, süar, sultan ve adını hatırlayamadığım tatlılar hepinizi kocaman öpüyorum kızlar. Mutlu bir gün geçirmek dileğiyle...

hg clairecim ne yapıyon kız nere lerdesin özlettin kendini çalışma yaptınmı yoksa sende bizim gibi saldın çayıra mevlam kayıra mı:emir_bebek::dilcikar:

merhaba kızlar nasılsınız
belenay,sultan,alin,moon_sun,biopelin,claire,durulaytuğ,mekselina,bengüsu,özlemimsin kızlar hepinizi çok seviyorum güzel bir gün geçirmenizi diliyorum

mekselinacım geçen ayda geçmişti tanlış hatırlamıyorsam canım stresten yada havalardan olabirlir belirtin falan yokmu yaniii...belki hamişsindir hani ne bilem... :))

sultancım geçen aylarda adetimin geçmesinin sebebi antibiyotik almıştım o ay o yüzden geçmişti.bu ay belirti olarak sadece gögüslerim sızlıyor o kadar .aslında bende kendimi umutlandırmıyorum zaten adet olsam da o kadar üzülmem alıştım artık.hayırlısı olur inş.bekliyorum bakalım ne olacak.:uhm:CADIARZU

sultancım geçen aylarda adetimin geçmesinin sebebi antibiyotik almıştım o ay o yüzden geçmişti.bu ay belirti olarak sadece gögüslerim sızlıyor o kadar .aslında bende kendimi umutlandırmıyorum zaten adet olsam da o kadar üzülmem alıştım artık.hayırlısı olur inş.bekliyorum bakalım ne olacak.:uhm:CADIARZU
canım ne kadar umutlanmıyoıruz desekte kendimden biliyorum genede adet olunca üzülüyor insan elimizde değil biz kadınların doğasında var canım...
süarcım hg canımmm güzel hamişimiz....

hg clairecim ne yapıyon kız nere lerdesin özlettin kendini çalışma yaptınmı yoksa sende bizim gibi saldın çayıra mevlam kayıra mı:emir_bebek::dilcikar:

Aynen dediğin gibi sultancım saldım çayıra mevlam kayıra bu ay böyle oldu işte. Ama olsun ben böylede mutluyum :icecream:

ben bu aydan birazcık umutluyum kızlar çünkü nisanda rahim filmi çektirmiştim belki olur ya hamiş kalmış olabilirim ama yinede bilmiyorum takdir Allah'ın tabi,her ay böyle bir umut oluyor içimde sonra fos çıkıyor,hayırlısı bakalım,adet tarihim 8 haziran bakalım ne olacak CADIARZU

merhaba arkadaşlar nasılsınız bugün bakalım..ben hala hasta olmadım bugüm 4. gün sabah test yaptım negatif çıktı bu testler kaç gün geçince doğru sonuç veriyo bilen varmı arkadaşlar...ben bugün canım eşimi çok üzdüm yine ...ağlamama dayanamıyo ve çok üzülüyo...bizi dimdik aykta tutan bu sevgi zaten herşey düzelecek biliyorum..bigün bende o güzel haberi vericem allahın izniyle eşime ve tüm sevdiklerime......

b-hcg hormonu kanda hemen pozitiflik verir ama idrara geç geçer...7 gün sonra doğru pozitiflik verir canım..bence 2-3 gün daha dayan yada hiç bekleme kan testi yaptır..
İnşallah o güzel haberi verirsin...

X