Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Oh afiyet olsun canım benim. Bakın keyfinize işte.Allah nazarlardan korusun sizi Takmayalım hiçbir şeyi kafamıza kızlar.
Kocişlerimizle yaşadığımız anın keyfini çıkaralım:içelim:

merhaba kızlar nasılsınız bakalım hamişimiz oldu bir tane daha açılıyoruz maşallah hadi bakalım sıra kimde en çok isteyen parmak kaldırsın:)))ya çok sıcak canım hiç bir şey yapmak istemiyor
SENNURCUM canım bi daha tebrik edeyim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amin
MEKSELİNE86CIM maşallah geziyon heee kız bak şimdi kıskandım burası sıcak ve ben çalışıyorum(((
ALİNCİM seni aramızda görmek ne güzel kızlar tek tek geri dönüyor bide YASEMENNN burda olsaydı
SÜARCIM tatlı anne sen nasılsın bakalım sıcaklar başladı dikkat et kendine
CLAİRECİM canım benim sen nasılsın bakalım ne güzel cıvıl cıvılsın allah neşeni bozmasın
DURULAYTUĞCUM sen nasılsın bakalım kendine iyi bak sanki sırada sen varsın gibi geliyor he ne dersin
SULTANCIM bi tanem şekerim sen nasılsın bakalım gerçi iyisin biliyorum ama işte burdanda bi sorayım dedim

KIZLAR ALLAH HEPİNİZİN GÖNLÜNÜN MURADINI VERSİN AMİNN HEPİNİZİ SEVİYORUM

ah belenaycım ah... Keşke dediğin gibi sırada ben olsam... Ama dur bakalım belli de olmaz biz üzerimize düşeni yapıyoruz gerisi Allah'ın bileceği iş çok karıştırmamak lazım yerimseniben Valla benim daha bugün 26. günüm kabaca bir hesapla takriben bir bu kadar daha sonra belli olacak herşey... Hayırlısı ama bakalım ben de her seferinde olduğu gibi bu sefer de umutluyum, ne yapalım benim işim bu

Güzel gönüllü arkadaşım benim dilerim Allah en kısa zamanda senin muradını verir.
Bu arada sizin aranızda olmak beni çok mutlu ediyor. İyi ki varsınız güzeller...

belanaycım canım benim teşekkür ederim dikat etmeye çalışıyorum canım allah razı olsun senden
sende dikkat etkendine allaha emanet ol canım öpüyorum seni

alincim canım burda olmak gerçekten çok güzel iyiki sizleri tanıdım canım bende
allah hepinizin muradını versin inşallah en kısa zamanda öpüyorum canım senide

CANIM BENİM TABİKİ UMUTLANACAKSIN UMUDUMUZ OLMASA YAŞAYAMAZDIK ZATEN SADECE FAZLA KAFAYA TAKMICAZ O KADARa.s.

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ama hep msjlarınızı okuyordum.benide listeye alırmısınız?

mekselina merhaba nasılsın sen adanalıydın yalnış hatırlamıyorsam canım 7 haziran adana buluşması var gelmek istersen mersin çok uzak değil canım bekleriz

süarcım seve seve gelirim tabi sen gelirsen gelirim bu buluşma nerede olacak canım.:uhm:

merhaba arkadaşlar siteye yeni geldim bende 6 aydan beri uğraşanlardanım ama bugünde hamile olmadığımı öğrenip bi şok daha yaşadım

süarcım seve seve gelirim tabi sen gelirsen gelirim bu buluşma nerede olacak canım.:uhm:

canım çok memnun olurum gelirsen yeri belli değil belli olsun ben sana özelden yazabilirsem yazarım yada buluşma ve aktiviteler bölümünden sen bakarsın inşallah allahtan bir mani çıkmazsa gideceğim buluşmaya canım kendine iyi bak öpüyorum canım

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
billuş
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
güzin75
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim.........hoşgeldin çabuk çıkarsın umarım listemizden
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)

billuş,zuzu79 ve güzin75 kızlar ekledim sizleride allahım gönlünüzün muradını nasip etsin

selam kızlar anca girebildim siteye . geçmiş yazılara şööyle bir göz attım ve sevindim ohh be uzun zaman sonra bir fire daha vermişiz listeden ne güzel.:dance:
sennur arkadaşım tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun ,Allah tamamına erdirsin inşallah..keseyi de görürsün inşallah iyi düşün ki iyi şeyler olsun
süar,sultan,durulaytuğ,belenay,clair....ve adını sayamadığım diğer arkadaşlarım umarım herkes iyidir.şu okul işlerini bitirmek için oturuyorum bilgisayarın başına ama önce kızlara bi bakayım diyorum sonrada takılıp kalıyorum burda..tabiki işleri de seriyorum bi güzel..ya siz niye bu kadar alışkanlık yapıyonuz yaaa işler beni bekliyo ..şaka şaka ...beklesin işler amaaann havamız yerinde olsun yeterki:enbuyukkk:

ay..neler olmuş..kimler hamiş kalmış..çok uzak kaldım sizlerden..çok yoğunum bu aralar giremiyorum foruma yaw..
sennurcum tebrikler...Allah sağlıkla kucağına versin bebişini inşallah..
hepinizi öpüyorum...
:enbuyukkk:

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
dilek83
doğa6
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
Guzin75
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yaz yağmuru gibiyim.........hoşgeldin çabuk çıkarsın umarım listemizden
zeyno
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)

GUZİN75 ZUZU79 HOŞGELDİNİZ KIZLAR UMARIM EN KISA ZAMANDA TERFİ EDERSİNİZ

belenaycim ben dun regl oldum. seninki 24 mayis diyor sende oldunmu? insallah olmamisindir :)))))))

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
dilek83
doğa6
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
Guzin75
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................
sultan49
supremunvale
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yaz yağmuru gibiyim.........
zeyno
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

bende bir zamanlar bu umut listesindeydim arkadaşlar.bu ay olmadı diğer ay.umudumu yitirmeye kim ne söylerse yapmaya başlamıştım.gün aşırı ilşki,yada ilşkiden sonra ayakları kaldır.ve buna benzer bir sürü şey..hangisi işe yaradı bilmiyorum ama şimdi oğluma kavuşmama 1 ay kaldı...sakın umudunuzu yitirmeyin...beklemek çok zor biliyorum...biraz sabır,hepiniz için dua edicem.tez zamanda güzel haberlerinizi okurum inşallah

Allah tamamına erdirsin canım inşallah isteyen herkesin bebeği olur evet sen sıranı savmışın darısı bizim başımızayerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…