Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canlarım bende mutsuzum bugün ailevi problemlerden dolayı kendimi hiç iyi hissetmiyorum koişşim üzülünce bende üzülüyorum onu üzgün görmek beni bitiriyoooo... sizlerde olmasanız ne yapardım şekerler...

Herkese günaydınnnnn...:) arkadaşlar dün doktora gittik...değerimi yüksek buldu hamilelik var dedi. ama ultrasonda bakmak için cumayı bekleyelim çünkü göremeyiz dedi...lekelerimi pek umursamadı...progestan verdi...vajinadan kullanılıyormuş...birde vitamin yazdı...gittiğimiz doktor üniversitede profösör...iki gündür lekelerimde gelmiyo...benim hala inanasım yok ultrasonda görene kadarda hala endişeli olucam ve inanamıycam sanırım..

canlarım bende mutsuzum bugün ailevi problemlerden dolayı kendimi hiç iyi hissetmiyorum koişşim üzülünce bende üzülüyorum onu üzgün görmek beni bitiriyoooo... sizlerde olmasanız ne yapardım şekerler...

Sultancım konuyu bilmiyorum ama herşeyin bir çözümü var. Sen kendini bırakmayıp güçlü olacaksın ki kocişine destek olacaksın. Onu rahatlatmak için önce senin rahat ve huzurlu olman gerekiyor unutma bunu.

Herkese günaydınnnnn...:) arkadaşlar dün doktora gittik...değerimi yüksek buldu hamilelik var dedi. ama ultrasonda bakmak için cumayı bekleyelim çünkü göremeyiz dedi...lekelerimi pek umursamadı...progestan verdi...vajinadan kullanılıyormuş...birde vitamin yazdı...gittiğimiz doktor üniversitede profösör...iki gündür lekelerimde gelmiyo...benim hala inanasım yok ultrasonda görene kadarda hala endişeli olucam ve inanamıycam sanırım..

Sennurcum gözünaydın canım benim. Aklına kötü şeyler getirme bebişin çok iyi ve cuma günü onu göreceksin inşaallah.

sultancım canım sen üzülme herşey yoluna girecektir zamanla sen eşine destek ol yeter

sennurcum gözün aydın canım inşallah bir sorun olmadan meleğinin kesesini göreceksin sen buna inan sadece ve endişe etme bir problem çıkmıcaktır

Çok teşekkür ederim arkadaşlar...benim şimdilik çıkmam lazım ama umarım cuma gününe bebeğimin ilk fotograflarını alınca size daha mutlu bir şekilde haberler veririm....Allah ım hepinizin muradını inşallah versin...gönlünüze yüreğinize göre versin...Böylesine güzel duyguları yüce rabbim her istiyene yaşatsın...öpüyorum hepinizi...

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL84
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim.........hoşgeldin çabuk çıkarsın umarım listemizden
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*..................................................................................HAMİLE (23)

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim.........hoşgeldin çabuk çıkarsın umarım listemizden
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)

gul-gul ekledim seni de hoşgeldina.s.

hemşehrim hoş geldin ne yapıyorsun
kızlar ben birşey sorcam göğüs uçlarım sızlıyor birde sol kolumun altında sancı var bu nedir ya bilen varmı hangi doktora görünmem lazım cerrahmı jinekolog mu bi akıl verin bide göğüs ucunun etrafında kabarcık gibi küçük küçük bezecikler var onlara dokununca acıyor bende hangi doktora gidceğimi şaşırdım valla bi sorunu halletmeden diğeri çıkıyor rabbime şükür isyan etmiyorum ama bilgi istiyorum aranızda bu durumu yaşayan varmı öpüldünüz
ya ben fazla giremiyorum patronlar başımda bakıyorum sohbet koyu içim gidiyor ama yazamıyorum şimdi gelirler hadi allaha emanet olun hepinizi seviyorum
yazmasamda haberlerinizi alıyorum tatlı şekerler
canım bence acilen göğüs cerrahına gitmen lazım ve ltf ihmal etme

Slm kızlar naber nasılsınız bugün benim adet günümdü ama adet görmedim yarını bekliyorum bazen 1,2 gün geç oluyorum hayırlısı olur inş.umudum yok ama bakalım ne olacak belirti olrak sadece gögüslerim sızlıyor o kadr adet olsamda pek üzülmem aslında kafaya tak tak nereye kadar ALLAHIM nasip ederse olur inş.hadi kib..

MRB KIZLARRR BEN GELDİM KOCİŞİMLE YEMEĞE ÇIKTIK GELDİM KEYFİM YERİNE GELDİ
HG MAKSELİNACIM NERELERDESİN GÖRÜNMÜYON CANIM BENCEDE ARTIK ÜZÜLMEMİZE GEREK YOK hAYIRLISIYLA OLACAK İNŞŞ... ALİNCİM BEN YEMEKTEN ŞİMCİKKK GELDİM KOCİŞLEYDİMMM:teselli:

anam iş güç bitmiyorki gezmeden tozmadan fırsat bulamıyorum o yüzden pek giremiyorum bide girince buraya çok üzülüyorum bebegim olmuyacak sitresine giriyorum sultancım gez toz kocanla evliligin tadıdı çıkart hiç kimse içinde kocanla aranı bozma.

iyi günler kızlar nasılsını?????
sennur arkadaşımız listeden çıkmış maşallah..inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin..hayırlı ve sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın....tebrik ederim..darısı isteyen herkesin başına....

anam iş güç bitmiyorki gezmeden tozmadan fırsat bulamıyorum o yüzden pek giremiyorum bide girince buraya çok üzülüyorum bebegim olmuyacak sitresine giriyorum sultancım gez toz kocanla evliligin tadıdı çıkart hiç kimse içinde kocanla aranı bozma.

mekselina merhaba nasılsın sen adanalıydın yalnış hatırlamıyorsam canım 7 haziran adana buluşması var gelmek istersen mersin çok uzak değil canım bekleriz

X