Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet bengüsu aynen öyle valla bıraktım zaten artık
allah ne zman nasip ederse zaten artık işimi ve kariyerimi düşünmek zorundayım

Günaydın,
Sultancım üzme kendini tatlım bak ne kadar güzel kariyer yapmaya karar vermişsin. İşe güce dalınca bebeği unutup daha mutlu olursun oda sana sürpriz yapar kim bilir.
Ben pazartesi dr.a gittim. Bir ay ara verelim çünkü çatlamayan yumurtaların kalmış bu ay onları eritmeye çalışalım dedi. Bu ay onlar için hap kullanıcam bir sonraki ay da aşılamaya karar verdik.
Ben bile bu kadar olumluyken sen neden üzüyorsun ki kendini ?
Hayat o kadar kısa ki biz bebiş diye feryat ederken o akıp gidiyor.
Sağlıklıysak ve sevdiğimiz yanımızdaysa bize düşen sadece dua edip sabretmek.

günaydınlar hepinize mutlu sağlıklı günler diliyorum
sultancım canım benim hakkınızda hayırlısı olsun

Sultancım Allah'tan umut kesilmez.Hayırlısı ne zamansa o zaman olur hiç merak etme canım.Her zaman pozitif düşün,bu çok önemli.

inşallah hamiş listesi senin dediğin gibi uzar ve hepimiz o listede oluruz .................................sultancım kariyerini yaparken kafandan çocuk düşüncesini çıkarırsın bir ara unutursun veeeee sonuç pozitif olmuş dr gidiyorsun hamişsinnn işte o zaman süprizin en güzelini yaşarsın kocaman öpüyorum

bende hamile değilim bu ay çok süphe ettim ama iki defa test yaptım 32. günüm sanırım başka bir sebepten dolayı adet görmüyorum sanırım bu gün kan tahlilide yaptırdım yarın sonuç alacağım sizce neden adetim gecikmiş olabilir

kılar gerçeketne üzülmüyorum Rabbim ne zaman hayırlı görmüşse o zaman olsun ben sırtımı rabbime yasladım üzülmedim gerçektennn... bi anlık bişeydi zaten bundan sdonra aklımdan çıkardım tamamiyle
bu aya daçayı içmiştim güya oda bi işe yaramadı adetimi düzene sokmadııı anlamadım gitti

Arkadaşlar beni de ekleyin listeyeeeeeeeeee.........
Ben henüz tedavi görmüyorum..Daha yolun başındayım .4 aydır uğraşıyoruz.Dr. a gittim. Yaram varmış.Geçen ay onu yaktırdım.1-2 ay sonra tekrar başlayacağız çalışmalara..
Bebek isteyen herkese Allah sağlıklı bebişler nasip etsin..
:teselli:

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)

biopelin inşallah tedavin hayırlı olur canım ekledim listeye senide

kızlar inşallah doğru yapmışımdır yanlış olduysa düzeltin

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
dilek83
doğa6
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)

ne oldu kızlar nerelerdesiniz

of belenay ya simdi hamile oldugunuzu esinize nasil soylediniz diye bi konu okudum yine cocuk sevgim depresti....
allahtan hayirlisini istiyorum ama biran oncede olsun istiyorum para biriktiriyorum eylul gibi asilama yaptirmayi planliyorum....

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
dilek83
doğa6
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49
supremunvale
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

özgürce eklendi

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
dilek83
doğa6
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49
supremunvale
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

özgürce eklendi

nixcim biraz sabırlı olmamız lazım hepimiz istiyoruz ama allah dilemedikçe biz dileyemeyiz bir gün olacak allahın izniyle ama hayırlısı olsun bizimde olsun bizde haber veririz eşimize bakarsın en kısa zamanda hamiş olmuşsun ama isyan etmeden sabırla ve şükürle bekle meleğini gelecek mutlaka

arkadaşlar benimde bebeğim kist nedeniyle olmuyordu. hatta geçen sene bu sebeple ameliyat geçirdim. çok şükür ameliyattan 2 ay sonra hamile kaldım ve 2 aylık bebişim var. allah sizlerede nasip etsin inşallah. bende bundan 1 - 1.5 sene önce bu linkte ilk yazışmalarıma başlamıştım.hastalığımı paylaşıyordum sizlerle ve bir mucizeki hamile kaldım. allah sizlerede nasip etsin

AAAAMİİİİİİİİİİNNN canım sağol.allah bebişin ve eşinle birlikte mutlu bir ömür nasip etsin.

selam arkadaşlar uzun zamandır yazamadım istanbuldaydım..yine aynı yerdeyim değişen bişey yok tedaviye devam ediyorum...dün rahim filmi çektirdim çok şükür bi sorun yokmuş rabbim nasibedecek birgün inşallah.rabbimin bir 'OL' demesine bakar ve oanda oluverir herşey..sadece büyük bi sabırla beklemek düşer bize..hepinize duacıyım allah dilediğinizi en önemlisi hakkımızda hayırlısını nasibetsin.....

Geçmiş olsun firuzem sorun olmamasına sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…