Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Geçmiş olsun firuzem sorun olmamasına sevindim.

sağol canım sadece rahim biraz küçükmüş buda düşüğe sebep olurmuş çok dikkat etmem gerekiyomuş hamile kalırsam..sen neler yaptın görüşmeyeli.seninde rahim filmi maceran oldumusenağlama

kızlarr ben bugünn kasık çektirmeyee gittimm bir saat uğraştı kadınn nerdeysee vee kadının elinden hamilee kalmayan yokmuşş
birde bana bir tarif verdii adett bittiği günn yarım kilo inek sütüü marketten olmayacakk ama
yarım kilo kuru incirii küçük küçük doğrayıı ikisiniii kaynat dedii macun olsunn
sonraa bunuu tamm kasıklarınaa sarr birr gün kalsın dedii sonraa tekrar bana gell
hamilee olmazsan dediii bakalımm ne zaman tutacakk ama en fazlaa 3 gitmedee kalınıyormuşş

meb günaydın kızlarrrrrr....gözekcim hadi bakalım bende bi adetlenebilseydim gidecem ama bir türlü olmuyorrrumm sancımda yok ama bu ay neden böyle oldu bilmiyorumm...sadece belim dışımda hiç bir yerimde ağrım sızım yok... ahh bir adetlenebilsem rahatlayacammm....

kızlarr ben bugünn kasık çektirmeyee gittimm bir saat uğraştı kadınn nerdeysee vee kadının elinden hamilee kalmayan yokmuşş
birde bana bir tarif verdii adett bittiği günn yarım kilo inek sütüü marketten olmayacakk ama
yarım kilo kuru incirii küçük küçük doğrayıı ikisiniii kaynat dedii macun olsunn
sonraa bunuu tamm kasıklarınaa sarr birr gün kalsın dedii sonraa tekrar bana gell
hamilee olmazsan dediii bakalımm ne zaman tutacakk ama en fazlaa 3 gitmedee kalınıyormuşş
gözekim şirinem hayırlısı olsun inşallah şifa allahtan allah nasip ederse seni bu ay hamiş listemize ekleriz amin

sağol canım sadece rahim biraz küçükmüş buda düşüğe sebep olurmuş çok dikkat etmem gerekiyomuş hamile kalırsam..sen neler yaptın görüşmeyeli.seninde rahim filmi maceran oldumusenağlama

Günaydın herkese,
Evet firuzem benimde rahim filmi maceram oldu. Allahıma şükür ki ne tıkanıklık ne de rahim anomalisi var ama olmuyor işte. Kendine çok dikkat et özelliklede riskli günlerde.

günaydın claire ve belenay... nasılsınız kızlar... ben hala adet olmadım... ve hiç adet olma belirtisi deyok korkuyorum kist mi oluştu gene acaba... belki ptesi doktora giderimmm...kist varsa en azında onları eritiriz...

günaydın claire ve belenay... nasılsınız kızlar... ben hala adet olmadım... ve hiç adet olma belirtisi deyok korkuyorum kist mi oluştu gene acaba... belki ptesi doktora giderimmm...kist varsa en azında onları eritiriz...

Günaydın canım eğer pazartesiye kadar olmazsa dr.a gitmeyi ihmal etme . Kist falan varsa çabuk müdahale etmiş olursunuz. Kan tahlili yaptırmışmıydın sultancım ve ne kadar gecikti reglin?

sultancım kasma kendini dşündüğün içinde adet görmüyor olabilirsin gelir inşallah yada inşallah gelmez hamişsindir aman ne bileyim ne dicemi şaşırdım kız senin adetine hayırlısı şekeeeer hayırlısı

claire canım sen nasılsın bakalım hayıt tohumlu adaçaylı günlerin nasıl geçiyor

kızlar sohbete katılan kızlar nerdeler bakim herkes uyuyormu hadi yasemeni biliyoruz alinde belli eee diğerleri nerde bakim

slm kızlar,
nasılsınız , hepimize güzel bir gün diliyorum a.s. benimde bugün belim ağrıyor sanırım yarın adet olacağım,bu aydan fazla umudum yoktu zaten ama yinede acaba olur mu diye de düşünmedim değil çünkü bu ay rahim filmi çektirdim,diğer aya inşallah o zaman daha idmanlı olacağım :dance:

sultancım kasma kendini dşündüğün içinde adet görmüyor olabilirsin gelir inşallah yada inşallah gelmez hamişsindir aman ne bileyim ne dicemi şaşırdım kız senin adetine hayırlısı şekeeeer hayırlısı

claire canım sen nasılsın bakalım hayıt tohumlu adaçaylı günlerin nasıl geçiyor

kızlar sohbete katılan kızlar nerdeler bakim herkes uyuyormu hadi yasemeni biliyoruz alinde belli eee diğerleri nerde bakim

Valla belinaycım nasıl gitsin işte adaçayı süper de hayıt tohumu böğğ ama içiyorum içicem vazgeçmek yok. Bebiş için değer.

allah kolaylık versin claire işin zor ben artık etkilenmiyorum içiyorum ama hala tık yok:))))) hayırlısı olsun bakalım şifa allahtan akşam sıcak su buharınada oturdum kız şu bebek için yapmadığımız kalmadı

bengüsu hoşgeldin canım iyiyiz sen nasılsın bakalım

belenay nasılsın canım kız senin bu anaç halin benim çok hoşuma gidiyor
devamlı yazmasamda yazılarını hatta yazılarınızı takip ediyorum Allah razı olsun senden tatlı dilin ve desteğin için

sultancığım bi kan testi yaptırsan en azından için rahatlar

bu arada benimde dün adet günümdü ama olmadım 1-2 gün daha bekleyip kan testi yaptıracağım o zaman sonucu olumlo-olumsuz yazarım hepinizi öpüyorum kızlar

evet en güzeli kan testi yaptırmak kızlar adetimin bugün 4. günü geçti ve tık yok
normalde yani 1 gün 2 gün geçse bile sancım olurdu ama yok ne sancı ne adetlenme hiçbişey yok sadece bel ağrısı var bide başım dönüyo arada...

sultan canım o zaman sana hastane yolu görünüyor hem stres çekmektense negatif bile olsa sonucu öğrenmek iyidir mesela benimde bugün 2.günüm tık yok ama stres yapmıyorum dışarı çıktığımda direk kan testi yaptıracağım çokta bekleyince stres artar diye düşünüyorum hem erken öğreniriz fenamı yaptır kız sonucuda bildir bende yaptırır yaptırmaz olumsuzda olsa bildiricem canım:KK66:

hadi bakalım sultan,benssenb bugün yarın güzel haberler duyarız sizden inşallah biraz morale ihtiyacı var hepimizin rabbim bizede anneliği tattırsın inşallah hayırlısıyla

iyiyim belinaycım sen de iyisindir umarım.
sultan merakla bekliyorum inşallah hamilesindir :emir_bebek:

Yaa arkadaşlar ben de delirmek lülülülülülüüzereyim adetimin gelmesi gereken gün pazartesi yani 28 günde bir olyodum ama bugün adetimin 31. günü yani geçen ayda ayın 8 de oldum şimdi ne düşüneceğimi şaşırdım çünkü benim adetlerim hiçbir zaman geçmez hep erken gelir ilk oğlumuda zaten adet tarihimden 4 gün önce gece idrar testiyle anlamıştım yani dakik gibi bişey amaaaaa

1-bu ay rahim filmi çektirdim
2-adet dönemimin 22. gününde vajinal ultrason yaptırdım(Yumurtalık rezervlerime baktırmak için kese olsa görünmezmiydi?)
3-fsh yüksek 9,83 acaba menepoz durumum olabilirmi gerçi bu güne kadar dediğim gibi daha bir kere geçmiş değil.bir de böyle şak diye kesilirmi insanCADIARZU

Aklım çok karışmış durumda test yapmayada korkuyorum normalde bu ay klomene başlayacaktım adetimin 3 günü yine test yaptırmam gerekiyodu.
üfffffffffffff çok stresliyim sizce nedir arkadaşlar bir akıl verin ya:sm_confused:

kızlar çok teşekkür ederim peki idrar testini 2 gün önce yaptım sizce erkenmi yaptım zaten tetste bozuktu salladım sallldım öyle çıktı tek çizgi...kızlar bide burda kan testi yaptırmak çok zor ... gene ben idrar testini yapim sabah bakalımmm...

Yaa arkadaşlar ben de delirmek lülülülülülüüzereyim adetimin gelmesi gereken gün pazartesi yani 28 günde bir olyodum ama bugün adetimin 31. günü yani geçen ayda ayın 8 de oldum şimdi ne düşüneceğimi şaşırdım çünkü benim adetlerim hiçbir zaman geçmez hep erken gelir ilk oğlumuda zaten adet tarihimden 4 gün önce gece idrar testiyle anlamıştım yani dakik gibi bişey amaaaaa

1-bu ay rahim filmi çektirdim
2-adet dönemimin 22. gününde vajinal ultrason yaptırdım(Yumurtalık rezervlerime baktırmak için kese olsa görünmezmiydi?)
3-fsh yüksek 9,83 acaba menepoz durumum olabilirmi gerçi bu güne kadar dediğim gibi daha bir kere geçmiş değil.bir de böyle şak diye kesilirmi insanCADIARZU

Aklım çok karışmış durumda test yapmayada korkuyorum normalde bu ay klomene başlayacaktım adetimin 3 günü yine test yaptırmam gerekiyodu.
üfffffffffffff çok stresliyim sizce nedir arkadaşlar bir akıl verin ya:sm_confused:

Merhaba parıl seni üzmek istemem ama ben rahim filmi çektirdiğimde tam 11 gün gecikti reglim. Ayrıca 22 günde kesenin görülmesi imkansız diye biliyorum. Eğer reglin o kadar dakikse belki hamişlik istediğin için stres yapmış ve onun için olmamışsındır. Sen yinede bir test yap derim ben belli mi olur.

X