Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Günaydın Arkadaşlar yoğunluktan dolayı kaç gündür giremiyorum.Hepiniz iyisinizdir umarım.Beni soracak olursanız bende doktorun verdiği randevu gününü(08 Mayıs) sabırsızlıkla bekliyorum.Günler geçmek bilmiyor valla.Acaba bebeğim nasıl çok merak ediyorum.(28 nisanda değerim 197'ydi, çok küçüktü)Herşeyi düşünüyorum valla,düşünmekten ne hale geldim.Bide işe minübüsle gidip geliyorum oda çok sallıyor acaba birşey olurmu.Lütfen cevap verirseniz çok sevinmiş olcam.....

olmaz inşallah y_onay, Allah'a emanet. Sen dikkat et yine de tekerliek üstüne oturmamaya çalış.... İnşallah yoktur bişey....

y nonay hoşgeldin merak etme o annesine sıkıca tutunmuştur şimdiii...

Sağol sultancım.Sizlerde olmasanız valla günler hiç geçmezdi.Desteklerinizden güç alıyorum.Çok çok teşekkür ederiimm canımm.Allah'ım bir an önce hayırlısıyla sana ve tüm isteyen herkese de nasip etsin yarabbimm..AMİİNNN

sultan49 canım hayırlısı olsun umarım senınde benımde pozıtıf cıkar bende beklıyorum benımde 2. 4 de gelmesı gerekıyodu gelmedı bakalım ben test almadım bu ay ınatla artık cunku sonuc negatıf gormek artık cok yoruyo.olumsuz dusunmek ıstemıyorum.bıraktım zaten artık Allaha ole yaptıgım hıc bısey yok artık.lutfen uzulme canım yap bakalım cıkarsada hayat devam edıyor cıkmasada en azından artık farklı tedavıler ıcın bır adım daha yaklasırız ınsallahda bole olmaz...sevgıler

canım hangimizde problem yokki sen hiç canını sıkma çözülmeyecek problem yoktur şu hayatta...

nasılsınız kızlar ben geldim liste durdu canlandırmak lazım bu ay sultan başı çekecek gibi
ALLAHIM SEN BİZLERE HAYIRLI SAĞLIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜ EVLATLAR NASİP ET AMİİİN

canım mrb bende cuma gitcem dr. kalp atışlarını duymak için çok korkuyorum seni kaç haftalık oldu hamilelik belirtisi varmı benim pek yokda inş. bende duyarım. hayırlısı olsun....

roselenda canım kalp atışlarını duyduğumuz gün 8+1 di şu an 8+4 haftalık. belirtilere gelince ilk zamanlar hiçbişeyim yoktu ama ilerledikçe çoğalıyor. malesef bulantı ve kusmalarım oluyor. çalışmak çok zor bi hal almaya başladı. sürekli yorgun hissediyorum. akşam evde yemek yapmayı çok severdim ama artık düşüncesi bile zor çekilmez geliyor. herşeye rağmen o akdar bekledim bu bebişi ona değer diyorum.
sana da bol şans ve kolaylıklar dilerim. a.s.:nazar::nazar::nazar:

belenay hg canımcım yoğunsun heraldeee kocaman öptümseni....
yonay git bencede için rahatlar en azından

Listemizin suskunlupu devam ediyor ne yazık ki... Bu arada ben bir süre sizi takip edemeyebilirim, işyeri taşınıyor ve bu aşamda internet ne zaman bağlanır bilemiyorum... Umarım en kısa zamanda, döndüğümde güzel haberlerinizi almak dileğiyle... Sizleri seviyorum....

Canlarım ben geldim ama hemen çıkacağım.Sizleri çok özledim.İlk şoku atlattım.Artık bunda da hayır var diyorum.Kızlar hepinizi çok seviyorum.Bu arada Sultan testi yap ve güzel haberi bize ver.Şimdi çıkmak zorundayım sonra yine gelirim.

kızlar günaydın. . sonuç maalesef negatif ama hala ne adet belirtim var nede adet olacağa benziyorum ama üzülmedim alışkınım negatif sonuca ama bu benim için son olduuu en azında onu biliyorum. artık kariyer yapmayı düşünüyorum çocuk için henüz bolbol vaktimiz olucak inş pes etek yok yola devam...a.s.

günaydın herkese,
sultancım zamana bırak her şeyi ben artık öyle yaptım ve süpriz yapıp gelsinler böylesi daha güzel olur sanırım her ay test yapınca moral bozukluğu yaşıyoruz ve strese girdiğimiz için adetimiz gecikiyor malesef ama umudumuzu kaybetmeyelim inşallah bu ay hamiş listemiz uzayıp gider...a.s.

X