Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam kızlar. ben de c.tesi günü doktordaydım , bebişimin kalp atışlarını gördük. allah'ım nasıl güzel bişey. isteyen herkes bu mutluluğu tatsın inşallah.

canım mrb bende cuma gitcem dr. kalp atışlarını duymak için çok korkuyorum seni kaç haftalık oldu hamilelik belirtisi varmı benim pek yokda inş. bende duyarım. hayırlısı olsun....

selam belenaycim. ben iyiyim ne olsun. gezip duruyorum habire :))))))))) havalar iyice sicaklasti buralarda kendimizi serin yerlere atiyoruz napalim. Sen neler yaptin? Var mi bi degisiklik? Benim ayin 15'inde smear testi var. alllaaaaah. mecbur yaptircam kacisi yok :))))))))))))

süarcım beni de almışsın listeye sağol.hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.umarım hepimizin sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almak vardır bahtında...a.s.

belenaycım hoşgeldin canım kız özlemez olurmuyuz aşk olsun kız ne bilim bugün bir durgunluk var üzerimde onun için çok fazla yazamadım kız yoksa seni özledim
alincimi merak ediyorum hem çok üzüldüm aşılamasının kaldığına hakkında hayırlısı olsun diyorum onun için
rockwellcim gelmiş canım nasılsın nasıl gidiyor kendini işlerle yormuyorsundur inşallahh
ecetunanın heyacanın nı çok iyi anlıyorum güzel haberlerle gelmesini diliyorum

belenaycım öpüyorum canım seni ve diğer kızları burdayım ama hep bilgisayar başında olmuyor biraz kitap okumam lazım canımcım

selam canim. isi biraktin mi? kitap okumam lazim diyince :sm_confused: karnin iyice belli oluyordur artik degil mi canim? ne guzel. cok mutluyum senin icin. :1hug: ben buara pek ev isiyle ilgilenemedim sorma vallaha. bu sabah basladim camasir dir sudur budur. gezip tozdum kac gundur. iyi oldu ama kendime geldim yahu. sen neler yaptin?

seni özlemez olurmuyuz belenaycım sen bizim uğur meleğimizsin hepimiz seni çok seviyoruz canım.................ecetuna duydunmu bebeğinin kalp atışlarını canım bizede biraz anlat ..............rockwell sende hoşgeldın canım...........kızlar bugün çok yorgun gibiyim canım hiç bişi ypmak istemiyor ama mecbur şimdi gidip yemek yapmak zorundayım fırsat bulunca tekrar girerim canlarım şimdilik baysssssssssss

yok canım neeeerde işi bırakmadım daha ama allahın izniyle buay sonu brakabilirim inşallahhhh zaten işi bırakırsam nete çok fazla giremem evde bilgisayar olamdığı için ama bir yolunu bulur alaşırım sizlere arada sırada da olsa kitap okumayı seviyorum eşim yeni almış okuyum dedim çok fazla okunacak kitap oldu çünkü daha yarım kalan okumadığım kitaplarım var
bebeğim iyi çok şükür geçen hafta perşembe dr.randevumuz vardı bebişim kıpır kıpırdı maşallahh karnım da çok fazla değil ama artık belli olmaya başladı hafiften
iyi yapmışsın canım valla gezip tozmakla hep iş hep iş olmuyor zaten dimi valla bende özledim şöyle hergün gezmeyiii
canım öpüyorum seni kendine iyi bak allaha emanet ol a.s.

Kızlar herkese selamlar... Bugün feci yoğun bir gündü, dışarlardaydım hep, toplantım da vardı, offf öldüm valla çok da üşüdüm doğrusu. Pek durgun geçmiş hafta sonu sitede. Ben de hep yattım, yapı fuarına gidicektik bu hafta sonu ama kısmet değilmiş program değişti, zaten çok karnım ağrıyordu, çok şiddetli oldu bu seferki reglim, hafta sonuna denk gelmesi ise benim şansım... Benden başka da bişey yok hepinizi öpüyorum ve bir an önce umutları tazeliyecek bir hamileleik haberi bekliyorum....

oyoy listemizin uğuru belenayım gelmiş mutluluk kaynağımızzzz pınarımızzzz... durulaytuğ hg canım kolaygeldin öpüyorujm kızlar sizleri hepinizi

hb sultancım, değişiklikler olmuş vücudunda okuduğum kadarıyla, hadi bakalım hayra alamettir inşallah....

selaaammm.hafta sonu yoktum ama sizde pek fazla muhabbet etmemişsiniz doğrusu..herkes çok yoğundu galiba neyseee.çok fazla şey kaçırmamış oldum bende.
yasemenin gidişine üzüldüm gerçekten umarım güzel haberlerle geri döner..
kız sultannn hadi bakalım belirtiler var gibi hee..Allah'tan hayırlısı. umarım bu ayın ilk hamişi sen olursun şekerr.bu arada bende çarşamba günü doktora gidiyorum bakalım bu sefer kaç tane yumurtlamışız hasılat bolmu bakalım:roflol:sonrası malum iğnemi vurunur,ödevimi yapar ,beklemeye başlarımm.benden bu kadar herkese bol bol öpücükleerrr

sağol.iyi dileklerim hepimizle.hıdırellez bugün.hızır ilyasdan da diliycem hepimize sağlıklı bebişler...

mrb günaydın kadınlar klübünün güzel hatunları ben test aldım ama yapamadım korkuyorumm... elimi bile sürmedim daha... biliyorum artık üzülmem ama işte gende umuttRabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin...:1rolleyes:

sultan günaydın, yap kız testini bak çok heycanlandım şimdi, sen de benim gibisin ben de erteliyordum devamlı testi ama inşallah sonu benim gibi olmaz bu sefer seninki çift çizgi olur, eee yap hadi ne bekliyorsun yapacak mısın.... ? Kaç gün geçti ki adetin geçmediyse yapma bak.

bugün 2. gün şeker bekşiyorum yarında bekleyeceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…