Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

olsun gözekçim, bi dahaki sefere inşallah... Benim gelen giden yok ama bakalım ben de akşam test yapıcam pek de umutlu değilim bu kadar mı benzer regliyle hamilelik belirtisi, insanın biraz midesi falan bulanır değil mi:)) Hakkımızda hayırlısı olsun, Allah ın dediği oluyor biz ne dersek diyelim....

canım günün ne kadar geçti ben adet günümde yaptım çıkmıştı.4 güm önceside iki damla leke gelmişti ve çok kasıklarım arıyıp bulantım vardı ..........ve hala bulantılarım devam ediyor.....

gözekim hayırlısı olsun kız bundada vardır bir hayır olucak olucak inşallah allahın izniyle bu ay kısmet değilmiş

kızlar mrb ben geldim kızlar malum ay sonu hesapları kapatıyorum işlerim yoğun sizleri özlüyorummm... gözekcim üzülme Rabbim hayırlısını verisnn ... yasemin durulaytuğ alin belenay vahşi kedi özlemimsin gözek süar hepinizi tek tek öpüyorum yanklarınızdan güzel hatunlarım benimm....

vahşi kedi, canım benim benim reglilerimi kendimi bildim bileli düzensiz ve uzun zamanda olur, herhangi bir hormonel ya da başka bişe yok sadece benim sistemim böyle çalışıyormuş, ama son zamanlarda 50 günde bir oluyorum benim düzenim de bu işte:) Bugün 52. günüm kasıklarımda batma gibi ağrılar oluyor ara ara, göğüslerim feci halde zaten, ama bunlar her zaman olur bana.... Gönül tabii istiyor ki hamile olayım ama işte kendimi kötü sonuca da hazılramak istiyorum ki çok üzülmiyim, yoksa içimden bi ses oldu galiba dese de onu dinlememeye çalışıyorum çünkü sonbra çok üzülüyorum, Allah bilir hakkımızda hayırlısı olsun, bi gün olacak elbet....

canım sebebini bilmiyorum fakat içimden bir ses senin hamile olduğunu söylüyor sana cevap yazarken bile içim kıpır kıpır oluyo inşallah hislerim doğrudur dualarım seninle arkadaşım

Allah razı olsun canım, dua eden etmeyen herkesetn razı olsun, ben buraya sizlere anlatıp rahatlayabiliyorum ya içimdekileri bu bile ne kadar güzel bişey anlatamam....
sultancım ben de seni öpüyorum canım benim....
Bugün forumumuz biraz sakin fırtına öncesi sessizlik midir acaba bu?

selamm ben geldimm.. oooo sultan hanım bakıyorum herkesi sıradan şöööyle bir öpmüşsün. hani bana alacağın olsun küstüm işte. biz nete 3 ten sonra girebiliyoruz diye niye unutuluyoruz yaa...benneyaptımki

moon_sunn cum sultan da unutmaz seni hiçbirimiz de unutmayız, merak etme sen, okuldan mı geliyorsun 3 ten sonra

Kızlar çok yoğunum takip edemiyorum sizi. Şimdi de gidip şirket doktoruna iğnemi yaptıracağım. Hepinizi öpüyorum canlarım benim

moon_sunn cum sultan da unutmaz seni hiçbirimiz de unutmayız, merak etme sen, okuldan mı geliyorsun 3 ten sonra

evet canım malesef ..zaten o yüzden burdaki sabah sohbetlerini de kaçırıyorum. eh napalım yetişebildiğimiz kadar bizde katılmaya çalışıyoruz işte..yerimseniben

kızlar ben kaçtım bebişimle randevum var bekletmeyim dimi kuzucuğumu
hepinizi öpüyorum allaha emanet oluna.s.
yarın görüşmek üzere

mooon soon cummm kız hiiççç unuturmuyum sen unutulacak kadınmısın :)) öpüyorum seni yanaklarından kocamannnnnnnn kendimi nasıl istersen öyle affettireyim sana...
süarcım hadi git hayırlı haberlerle gel teyzelerindende selam söyle miniğimize o kknın da çocuğu artıkkkk....

süarcım yarın alırız artık bebişinin güzel haberlerini, cinsiyet için daha erken mi acaba, ben pek bir deneyimsizim bu konuda da mazur görün arkadaşlar beni....
Olsun moon_sun sen de öğleden sonraları katılıyorsun katıl da kendini özletme....
Alincim iğnelerin karşılığını alacaksın inşallah...

Slm Ben Geldim Nasilsiniz Bakem Moon_suncum Nasilsin Canim H.g

Süarcim Bebişine Biz Teysoşlarindan Slm Söle Annesi Hadi Hakkinizda Hayirlisi

Durulaytuğcum Canim Benim Canim Sen Nasilsin Bugün Yopun Değilsin Sanirim Canim

Sultancimm Canim Bende Sizleri En Kocamanindan öpüyorum

Alincim Hadi Gitde Iğneni Ol Bak Bebişimizi Kizdirma Heee Döferim Sonra Senii :)))) Hadi Hayirlisi Allahim Bu Mücadeleni Boş çevirmesin Yarabbim Hepimizin Inşallahhh
Hakkinizda Hayirlisi Hanimlar Hamişlerinde Keyfi Yerinde Oh Maşallah
Beni Unutmayin Haaaa Küserim Vallaaa

evet yasemen bugün hakkaten de çok sakin stressiz bir gündü benim için tabii kendi streslerimi saymazsak:)
Seni unutmakmümkün mü güzelim unutmayız tabii :)

Sultan_49 Canim Bende Seni öpüyorum.
Süarcim Hayirli Haberlerini Bekliyoruz Bi Tanem.

Canlarim Benim Ben Annemde Kalmaya Gidiyorum.evde Tek Başima Yat Yat Nereye Kadar.biraz Insan Içine Katilayim Bende.internet Bulabilirsem Oralarda Girerim.hepinizi çok özlicem.canlarim Benim öpüyorum Sizleri
Hepiniz Kendinize çok Iyi Bakin....
Döndüğümde Umut Listesini Bitmiş Göreyim.
Hayirli Haberlerinizi Alirim Inşallah.
Dualarim Sizinle.allahim Herkesin Gönlüne Göre Versin.
öptümmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…