Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Evet canım ya.Artık hayırlısı Allah'tan.

33:canlarim Sizi Seviyorum.bugünlük Benden Bu Kadar.görüşürüz Yarin Nasipse.kendinize Iyi Bakin Güzel Haberlerle Dönün.öpüyorum Sizi

canım benim bir kızım var zaten onun adı neslihan .........yine kız olursa ecehan erkek olursa egehan düsünüyoruz bu isimleri taaaaaaaaaa 4 sene önce bulduk genede herşey nasip değil mi bu arada sizlerede bol bol dua ediyorum her namazın arkasından inşallah boylece bu listeyi bitiririz yeni anneler listesi yaparız canımcım

günaydınn kılzarrrrrr nasılsınızzz dün netim myoktu.... gözekçim kaç gün geçti umarım hamişsindir belirtin varmı ay çok heyecanlandım... avukat hanım sanada günaydın nasılsınızzz....:))

günaydın arkadaşlarım... Gözekçim inşallah hamilesindir, dularımız seninle, liste yine sustu, birden patlıyor birden susuyor.... Bi patlasa hiç susmasa ne güzel olmaz mı? Benim de bugün 52. günüm 55. günden sonra yapıcam ama testi, pazartesi yaparım yani eğer hasta olmazsam bu arada.... Göğüslerim patlama noktasında, bir soru sorucam hani hamile arkadaşlar diyorlar ya hamileyken de göğüsler aynı hassasiyette olurlar aynı belirtiler olur diye; peki hamilelik boyunca göğüsler hep böyle acıyor mu? Merak ediyorum...:) Yaşayarak öğrenmeyi tercih ederim tabii

canım benimde göğüslerim çok fena ama ne zaman geçer bilmiyorum.kız nasıl dayanıyon yapsana test.

İyi değilim canım. Sabah uyuyakalmışım; servise yetişeceğim diye apar topar çıktım evden. Servisin geçtiği yere kadar koşarak gittim. Bu koşuşturmada başım ağırmaya başladı. İlaç içtim ama geçmedi. Bu halde çalışmaya çalışıyorum. Sen nasılsın?

içim içimi yiyor anlatamam nasıl dayandığımı ama işte geç yapınca sanki hamileymişim zannediyorum, hayaller kuruyorum, kısacası mutlu oluyorum, gerçeklerden kaçmak mı bu evet tam olarak öyle ama ne yapayım üzülmek istemiyorum....

alincim yorma kendini fazla .dikkat et kendine.tatlım üzülüyoruz ama.çok fazlada ilaç içmemeye çalış.

Durulaytug hadi bizi daha fazla heyecanlandırmadan yap şu testi. İnanıyorum ki sende bize müjdeli haberi vereceksin. Özlemimsin çalışınca mecbursun yorulmaya. Allahtan adliyeden adliyeye koşmuyorum. Bir şirketin hukuk departmanında çalışınca hep ofis içinde oluyorsun.Şimdi biraz daha iyiyim. Adaçayı içtim. Şimdi de sütümü içeceğim. Doktorum kendine hamileymiş gibi bakman gerekiyor dedi. Ben de tamamen sağlıklı beslenme formuna girdim. Senin hamişlik nasıl gidiyor?

CADIARZUBak Kanima Girdiniz Kizlar Ben Bari Yapayim Bu Akşam Test, Ama Sonuç Negatif çikarsa senağlamaYarin Benimle Uğraşmak Zorunda Kalacaksiniz sırnaşık şey Yok Kiz üzer Miyim Ben Sizi, Herkesi üzerim De Sizi üzmem çünkü Biliyorum Ki Siz De Benim Yaşadiklarimi Yaşiyorsunuz Ve Siz De Zaten üzülüyorsunuz Bi De Ben Mi Kapris Yapayim, En Iyisi şansli Kişi Olarak Eşimi Seçip Ona Kapris Yaparim Kötü Kazen

günaydın kızlar nasılsınız ben biraz kötüü işden ayrıldım ve cumartesi son buraya gelemeye bilirim bi kaç hafta neyse hayırlısı olsun

gözek inşallah en kısa zamanda müjdeyi bize verirsin canım hakkında hayırlısı
durulaytuğ canım sende çabuk test yap kız sabırsızlandım valla bence bu sefer oldu ne dersin canım olmazsada diğer aya ama inşallah vardır canım hadi hayırlısı
alincim canım ayy kıyamam sana canım inşallah baş ağrın geçer güselim sıkma kendini iğneler bittimi
sultancım sen nasılsın kız özladim valla
belenaycım sen nasılsın işlerini hafifletinmi canımm
vahşi kedicik hamişliğe alıştınmı canım ayy ne güsel yaaa hadi hayırlısı inşallahhh
özlemimsin canım sende iisin dami bebişimize ii bak haaa bozuşmayalım sonra
kızlar sizleri çok özleyeceğim herşey üst üste geldi yaa allahım yardım ett

Yasemen Canim Benim üzme Kendini Vardir Herşeyde Bir Hayir, Ne Demişler Bir Kapi Kapanir Diğeri Açilir Ve Biz Açilan Kapiyi Diğeri Kapanmadan Göremeyiz.... Ama Senin Artik Buraya Giremeyecek Olman üzücü Gerçekten, Biz De Seni çok özleyeceğiz Hem De çok.... üzme Kendini Tamam Mi Sular Dalgalanmadan Durulmazmiş

Yasemencim hakkında hayırlısı olsun. Kendi isteğinle mi ayrıldın işten? Yeniden çalışmayı düşünüyor musun? Benim iğneler bitmedi hayatım bugün 4. iğneyi olacağım. Cumartesi sabah doktora gideceğim. Yumurtaların durumuna bakacak ve eğer olgunlaşmışlarsa çatlatma iğnesini olacağım sonraki 36 saat içindede aşılama yapılacak. Fakat olgunlaşmamışlarsa iğnelere devam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…