Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Yasemencim Canim çok üzüldüm Yaaaa.şimdi Daha Görüşemeyecekmiyiz.canim Kendi Isteğinlemi Ayrildin.anlatmak Istersen Tabi.canim Hakkinda Hayirlisi.belkide Hamiş Kalirsin Da Oturursun Evinde Hamişliğin Tadini çikarirsin.canim çok üzüldüm .öpüyorum Seni.

mrb kızlar sizleri özledim kızlarrrr kızlar inşşaall bende size müjdeli haberi veririm bu ay dualarımızı birbirimizden eksikm etmeyelim sizleri çok seviyorum canlarıjmmmm

sultancım dualarımda hepiniz varsınız sen de tabii... Birimizden birisi yada herkes iyi bir haber verir inşallah hayırlısıyla....

kızlar günaydın nasılsınız bakalım alincim hıımmm kızıyorum ama kendine dikkat etsene ya erken kalk azcık tembellik yapma zaten hamiş olunca yeterince tembellik yapıcan üzme kendini ve yeğenimi hımmm

yasemennn hiç üzülme canım allah bir kapıyı kapatır diğerini açar fenamı çalışmalara hız verirsiniz hem ne üzülüyorsun git bi internet cafeye ordan yaz olmadı kız ver telefonunu ben hergün seni arayıp kızlardan bilgi vereyim günlük rapor hazırlarım hee sıkma canını her zaman yanındayız ve dualarımız seninle yanına bile gelirim kız sen üzülme

GÖZEKİM şirinem kız inşallah geliyordur bizim yeğen hayırlısı olsun canım valla merakta bırakma ne oldu adetin geçtimi belirtilermi var ay nasıl oldu anlat çabuk

durulaytug kanınada gireriz damarınada kolaymı kızım teyze olcaz sen bi yapta sonuç inşallah iyidir olmazsada biz seni çekeriz sen üzülme ama sen üzülmiyeceksin yeğenim geliyor inşallah

süarcım sen nasılsın bakalım kız özledim seni

vahşi kedicik sen nasılsın kızın vardı dimi senini nasıl karşıladı kardeşini yoksa hala haberi yokmu

özlemimsin sızlanma bakim olcak o kadar anne oluyorsun şeker o benim yeğenim üzecek azcık olsun o kadar dimi ya ama ben söyledim fazla üzmiyecek

aklıma gelenler bunlar daha doğrusu bugünkü sohbetin şekerleri bunlar

LİSTENİN TÜM HAMİŞLERİ VE HAMİŞ ADAYLARI HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM BIKMADIM BUNU SÖYLEMEKTEN BIKMIYACAĞIMDA SEVİYORUM İŞTE SEVİYORUM VARMI İTİRAZI OLAN

günaydın arkadaşlarım... Gözekçim inşallah hamilesindir, dularımız seninle, liste yine sustu, birden patlıyor birden susuyor.... Bi patlasa hiç susmasa ne güzel olmaz mı? Benim de bugün 52. günüm 55. günden sonra yapıcam ama testi, pazartesi yaparım yani eğer hasta olmazsam bu arada.... Göğüslerim patlama noktasında, bir soru sorucam hani hamile arkadaşlar diyorlar ya hamileyken de göğüsler aynı hassasiyette olurlar aynı belirtiler olur diye; peki hamilelik boyunca göğüsler hep böyle acıyor mu? Merak ediyorum...:) Yaşayarak öğrenmeyi tercih ederim tabii :p

durulaytug hayır hani adet alcakmış gibi hissediyosun ya o dönemi atlatınca göğüslerdeki hassesiyet geciyo canım hep öylr acısa yatakta bile yatamayız heralde hormon deyişimine vücut alışırken oluyo canım

merhaba benim güzel arkadaşlarım nasılsınız

durulaytuğcum canım inşallah hamişsindir bütün kalbimle dua edecem öyle olması için

yasemincim canım hayırlısı olsun biraz dinlenmiş olursun evde olmanın tadını çıkarırsın inşallahhh

özlemcim sen nasılsın canım nasıl gidiyor hamişlik bulantılar başladımı

sultancım valla yokluğun belli oluyordu benim güzeller güzeli arkadaşım (maşallahh ) deyim nazar değmesin sana

alincim canım geçmiş olsun dikkat et kendine canım ne olur ilaç felan alma bu günlerde benim dr,um çok kızmıştı bana ilaç aldım diye

kızlar hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın
unutmadan benim bugün dr randevum var akşam 17.00 da bebeğimi görecem teyzeleri inşallah güzel haberler verir dr.um

Beloşcum Bizlerde Seni Seviyoruz ...........kizimin Haberi Var Olmazmi Teyzesi Annesimin En Büyük Yardimcisi O şuanda ......beloşcum Kizim Seneye Staja Başliyacak Anne Ben Kardeşimide Götürürüm Görmeden Dayanamam Diyor.

canlarım saolun yok ben çıkmadım işyerimin iflas etme gibi durumu söz konusu ücretsiz izin gibi ama daha girmem sanırım evet dediğiniz gibi rabbim bi kapıyı kapatır diğerini açar haklarımızda hayırlısı olsun iş arıyom bakalım kısmettt belki tez zamanda sizlere kavuşurum canlarımsınız yaaa size çok alıştımmmmm sizleri seviyorum

ne zamandır girmiyordum siteye moralim çok bozuktu. polikistik overim varmış ama senelerdir gittiğim 3 doktor da bunu bana söylemedi. rahim anormalisi diye,hipotiroidi diye oyalanıp durdum.
gittiğim son dr polikistik over görüntümü resmen açık bir şekilde bana gösterince şok oldum.psikolojim o kadar bozuk ki 2 aydır adet göremiyorum.şimdi de pco tedavisi çin uğraşacağım.bakalım ondan sonra ne çıkacak?
uzun lafın kısası,beni de yaz cnm hala bekleyenler listesine,yola dvm...

Belenay kızma ne olur. Bu ilaçlar benim dengemi bozdu. Normalde hayatta geç kalmam saatim çalmadan uyanırım ama iğnelerden sonra küp gibi uyumak istiyorum başka hiçbir şey istemiyorum.
Süarcım sadece minoset içtim hani şu hamilelerin içtiği var ya ondan. Çok dikkat ediyorum ilaç almamaya. Bebişini göreceksin ne güzel. Belki cinsiyetini de öğrenirsin küçük meleğin.
Bu arada hamişler eşlerinize nasıl verdiniz müjdeyi? Sizi nasıl karşıladılar, neler yaptılar?

belenaycım canım bende seni özledim valla nasılsın hayatım işler yoğunmu gene sende çok yorma kendini seninde yorulmaman gerekiyor canım bebiş ne zaman geleceği belli olmaz dimi ama

vahşikedicim sen nasılsın canım senin hamişlik nasıl gidiyor inşallah benim kadar bulantılı geçmez canım zor oluyor bulantılar çok olunca

durulaytuğcum şimdi gördüm sorunu hamilelikte göğüslerdeki hassasiyet devam ediyormu demişsin ya canımcım benim geçen haftaya kadar devam etti şimdi çok şükür eskisi gibi rahatım ne ağrı kaldı ne sızı

belenaycım canım arkadaşım benim, iyiki siz varsınız, eskiden böyle forumlara yazanlara bakıp tanımadıkları insanlara neler anlatırlar ki diye geçirirdim içimden ama açok pişmanım öyle düşündüğüme, zaten hiç de sizleri tanımıyor muşum gibi hissetmiyorum ki, çok enteresan birden bire herşeyimi anlatabildiğim en yakınım oluverdiniz.... Çok sağolun ben de buradaki herkesi çok seviyorum...
Vahşi kedi haklısın herzamn aynı şekilde acısa dediğin gibi dayanılmaz olur heralde anladım şimdi ben... İnşallah ben de yaşarım da ben de anlatırım merak edenlere...
Süarcım duaların için sağol, hamilelerin duaları kabul olurmuş inşallah senin de bizler için ettiğin dualar kabul olur, canım benim bebişini göreceksin demek bugün ohhh ne mutlu sana, ne güzel bir buluşmadır kimbilir....
Alin sen şimdiden başladın galiba koşturmaya, seminer hazılıkları devam sanırım... Kendine dikkat et yorma sakın....
sultancım sen kolaylıyamadın mı arkadaşım işleri
Gözek sultan aynı anda patlatalım mı kızlar birer hamilelik süper olur valla
Yasemencim üzme kendini sakın üzme, herşey güzel olacak....

freeflame üzme kendini çok yakın bir arkadaşım da pkolu ama kendiliğinden hamile kaldı, hem ben de 2 aydır regli olamiyorum ve konulmuş bir teşhis bile yok, hangisi daha iyi anlamış değilim, canını sıkma olacak muhakkak....

Gözek Ve Durulaytug Inşallah Ikinizde Hamişsinizdir Canlarim Test Yapip Sonucu Hemen Bizlerle Paylaşin Merak Ettim şimdi Yasemennn Canim Hiç Canini Sikma Belkide Daha Iyi Bir Işe Girersin Canim Biz Seni Unutmayiz Burda Bekleriz Canim Alincim Sanada Gecmiş Olsun Kendini çok Yorma Vucudunu Hamişliğe Hazirla Canim Süarcim Seninde Hayirli Haberlerini Bekliyoruz D.r Söyle Yeğenimizin Fotoğrafini Versin Sende Burdan Bize Göster Canim Belenaycim Sen Zaten Süpersin Seni Kocaman öpüyorum Kizzzzzzzzzzzz şu Izmirin Havasini Benim Için Derin Derin çek Içine çok özledim Memleketimi Yaaaaaaaaaaaa

kızlar içim kıpır kıpır hanginiz hamişsiniz çabuk söyleyin kızlar ya birileri hamiş haberi verecek inşallah öyle hissediyorum çünkü çok mutluyum içim içime sığmıyor mayıs hamişi hanginiz söyleyin bakim hatta bi
r kaç hamiş olacak gibi arka arkaya haydi hayırlısı bakalım rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşllah

alincim canım allah kolaylık versin canım sende haklısın baş ağrısı çekilecek gibi değildir hem işlerin yoğunluğu hem iğneler
biz eşimle birlikte öğrendiğimizz için ben süpriz yapamadım eşime ama şok olmuştu beklemiyordu böyle bi haberi birkaç gün atlatamadı şokunu

kızlar ben bebeğimi görecem çok heyecanlıyım ama dr.dan çıktıktan sonra eve gitmeyi düşünüyorum sizlere yarın yiğeninizin selamı getiririm inşallahh

belenaycım kız sızlanmıyom korkuyorum.dedimya benim belirtim olunca hoşuma gidiyo.inşallah üzmicek beni dediğin gibi.

süarcım iyiyim bel ağrım var işte.çoğu belirtim var.ama mide bulantısı öğrenmeden önce vardı.şimdi yok. hayırlısı canım hepimiz için.
senin nasıl gidiyo canım hamişlik?

canım allah sağlıklı bir hamilelik nasip etsin hepimize inşallah hiç olmaz bulantıların benim hamişlik iyi gidiyor bugün dr randevumuz var bakalım iyi haberler alırsam daha iyi olacak inşallah bundan sonra benimde bel ağrıları yeni başladı beş dakika bi yatıyorum dinlenmek için daha sonrasında bel ağrısından kalkamıyorum yerimden niye öyle oluyor anlamıyorumda :sm_confused:

X