Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kizlar Belim Sürekli Ağiriyo Bu Normalmi Sizce

canım bel ağrın çok normal bebek yerleşirken oluyor bendede çok oldu işine yararmı bimiyorum değerlerimi yazayım sana karşılaştır adet olmam gereken günde değer 6.66 çıktı 5 gün geçince 24.80 çıktı ve o gün ultrasyona girdim kese görünüyordu 15 gun sonrada kalp atışları için doktora gidicem yani 12 mayısta ..........senin kullandığın ilaçları bende kullanıyorum ...........panik yapma bebeğine zarar verirsin başka merak ettiğin birşey varsa yaz eğer biliyorsam cevap yazarım canım

Teşekkür ederim roselendacım.İçim rahatladı biraz olsun.Seninde inş.herşey yolunda gider kucağına almayı nasip eder yarabbim.Allahım şu günleride hayırlısıyla atlatsaydık...

Teşekkür ederim roselendacım.İçim rahatladı biraz olsun.Seninde inş.herşey yolunda gider kucağına almayı nasip eder yarabbim.Allahım şu günleride hayırlısıyla atlatsaydık...

canım cok haklısın önce hamile kalmak için uğraştık şimdide kalp atışlarını duymak için kaygılanıyoruz sonra arkasından testler gelecek heralde doğum yapana kadar kaygılarımız bitmiycek annelik bu işte

ooo hamişler muhabbetiniz koyu bakıyorumda oh maşallah allahım bozmasın inşallahhhh bebişlerinizi çekiştirin bakalım yaa hem istiyonuz hemde buramdı şuram kızıyom bakkk bebişleride kızdırmayın şekerlr sabır biraz gülü seven dikenine katlanırrrrrr bunlar güsel ve tatlı rahatsızlıklarr kalın sağlıcaklaaa

yasemennncim olur mu sızlanmak biz onlara bişi olmasın diye kaygılanıyoruz agrılar oldukca acaba bebeşlerde sorun mu var diye üzülüyoruz ..........arkadaşım inşallah en kısa zamanda allah sanada verir sende bizim gibi bu kaygıları yaşarsın canımcım..........öptüm seni şeker

roselanda canım banada doktor folik asit,progestan,bide aspirin verdi.içiyorum ama ilaçlar beni mahvediyo baş dönmesi çok oluyo yan etkilerindede var zaten.allahım inşallah dediğin gibi nasip eder.ben 2 kez kaldım hamile ama 2 sindede kalp atışı duyamadım .o duyguyu tadamadım.ve ikisindede kanamam çok oldu.şimdi 3. kez kaldım.bir yönden psikolojim hala bozuk tuvalete gittiğimde her an kan görecekmişim gibi geliyo.elimde değil napim.atamıyorum bu duyguyu içimden.allah büyük yardımcımız olsun.

canım son adet tarihin ne yani dokrora göre kaç haftalık hamilesin şimdi..

canım benimkide 137.1 çıktı demekki ayın 15 şinde gitsem olur.aynen dediğin gibi beklemek çok zor.ama uzun zamandır bekliyoruz hamile kalmak için .napalım yinede beklicez.şükürler olsunki hamile kaldıkta doktora gitme gününü bekliyoz.aminnnnn canım allahım isteyen herkese nasip etsinnnnn.

canım çok teşekkürler.benim hcg değerim 137.1 ama son adet tarihim 25 mart şuan 5 hafta bitti doktorlara göre.ama daha küçük.sanırım ayın 15 lerinde gitsem belki görünür.inşallah.

yok be gülüm sızlanmak değilde korkmak diyelim.inanki bende belirti olunca çok hoşuma gidiyo. okadar daha mutlu oluyorum.demekki içimdekinin varlığını daha çok hissediyorum.allahım nasip etsin sanada en yakın zamanda.yasemen canım sen şimdi korunuyomusun?

böyle sizin yani hamile olan arkadaşların yazdıklarını okuyunca sanki ben de hamileyim de fikir alıyorum gibi hissettim kendimi tabii ki bu durum sadece 1 kaç saniye sürdü olsun bu bile güzel... Siz şimdi bunları anlatın da bize de tecrübe olsun malum yakında biz de hamileyiz ya:hooray:

inşallah canım bencede yakın o güzel günler....biz böyle birbirimize destek olduktan sonra....allah da bize yardım ettikten sonra.kim tutar bizi ...Şeniz

bende aynı kullanıyorum bende hiçbir yan etki olmadı.kullanıyorum benimde 20 hamileleiğim bende korkuyorum.allah yardımcımız olsun ama korkunun ecele faydası yok hakkımıza hayırlısı olsun.

Kizlar Sultanin Selami Var Nette Sorun Varmiş Giremiyormuş Kendisi Iyi Yani Az önce Telefonla Konuştuk Hepinizi Seviyormuş En Kisa Zamanda Araniza Gelicem Diyor Hadi Ben Kaçtim öpüyorum Hepinizi Valla Aklim Sizde Kaliyor Ama önümdede Kabarik Bir Dosya Beni Bekliyor
Hamişlerim Ve Hamiş Adaylarim Hepinizi Seviyorum

Sen çalışmana bak belenaycım... Sultancım da gelir en kısa zamanda aramıza inşallah...
Bu arada hamile arkadaşlarım tamam önceden bir takım sorunlu gebelikler yaşamış olabilirsiniz ama bu hep olacak diye bir şey yok ki, aklınıza kötü şeyler getirmeyin lütfen, günlerin geçtiğini, kız ya da erkek annesi olaccağınızı öğrendiğinizi, göbişinizin kocaman olduğunu, doğuma gittiğinizi, bebişinizi kucağınıza aldığınızı düşünün, sakın kötü şeyler düşünüp de bizleri ve bebişlerinizi üzmeyin....
Hem bakalım içinizde ismi hazır olan var mı, kız olursa ne olacak erkek olursa ne olacak , bunları düşünün güzel anneler....

bizde sizleri çok seviyoruz belenay ve sultan.iyiki varsınız...Şeniz

selam kızlarr ben geldimm..tabiki yine muhabbet koyulaştıktan sonra ..belenaycım sağol canım bir sorun yok,sadece okuldan 3 te çıkıyorum ya anca gelip hemen bilgisayarın başına geçiyorum. o yüzden sizin sabah muhabbetlerinizi kaçırıyorum. olmuyor ama böyle canım aaa:)))
umarım diğer arkadaşlarda iyidir.

süarcım verdiğin moral için sağol canım.
sultan sen nerelerdesin ya. sanada desteğin için teşekkür ederim eh bu ay için de yeni tahminler bekliyorum ona göre :))
alin aşılaman dilerim ilk seferde tutar canım. bende bu ay ilaca devam.. olmazsa 3 ay sonra banada aşılama yolu gözüktü yani.neyse sen tecrübelende benide aydınlatırsın dimii.. ve adını sayamadığım diğer arkadaşlarım herkes kendine iyi baksın ama özellikle hamileler ..

Kızlar benim işler çok yoğun fazla giremiyorum. Pazartesiden sonra 3 hafta eğitimde olacağım için cuma gününe kadar herşeyi toparlayıp diğer arkadaşlarıma devretmeliyim. Moon_sunn inşaallah aşılamaya gerek kalmadan hamile kalırsın.Eğer aşılama yaptıracak olursanda mutlaka tecrübelerimi aktarırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…