Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

İnşaallah Sultancım en kısa seninde moon sunnda hamiş haberini alırız. :hooray: Allah listemizi nazarlardan korusun. Süper gidiyor süper

sağol alincim kimin hakkında hayırlısıysa ilk önce onun haberini alırız inşallah.bende sizlerden bekliyorum güzel haberler :hooray:

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrakoesrasoner
evrimmmfatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gültengülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman wantvahşi kedi
yaren07
yarencan.
ya.s.e.m.i.n
yakaryos
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
sevdagül.......................................... ............................HAMİLE(16)
yasemennn......................................... .........................HAMİLE(17)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(18)
vahşi kedi......................................................................HAMİLE(19)

kızlar geçmiş aylardaki adet tarihlerinizi sildim yeni adet tarihlerini yazın
HEPİNİZ KOCAMAN ÖPÜLDÜNÜZ

a.s.sultancım ağzından bal damlıyor valla eğer hamileysem burdan ilk sana haykırıcamm sözzz

moon soon teyze olucağım diye içim kıpır kıpr yani kim çıkarsa çıksın kendim çıkmış gibi seviniyorum Allahım hayırlısını nasip etsin sonuç ne olursa olsun umutsuzluk yok unutmayalım bebeişlerimizle anlaşma imzaladık unutmyın ... naniknaniklaelaelaelaelae

belenaycım çok teşekkür ederim canım tabiki sizlerede dua ederim bide senin yazılarını okurken memleketimin kokusu burnuma geliyor çok mutlu oluyorum canım...........

Hadi moon sunn günün geçti ise yap bir test. Merakla seni bekliyoruz. Bu arada kızlar ben artık yaseminin kötü haber aldığını düşünüyorum. Müjdeli bir haber olsa ne yapar eder bize bildirirdi.

alincim inşaallah yaseminde güzel haber alıcaz biliyosun listeden hamile çıkanlar genelde (süar ve bir kaç kişi hariç) buraya uğramıyorlar yani haklılarda çünkü artık zararlı oluyo bebiş için malum radyasyon yayıyo drlrda pek tavsiye etmiyor zaten...

Hadi moon sunn günün geçti ise yap bir test. Merakla seni bekliyoruz. Bu arada kızlar ben artık yaseminin kötü haber aldığını düşünüyorum. Müjdeli bir haber olsa ne yapar eder bize bildirirdi.

ah güzelim bende yaptırmayı çok isterdim ama görev icabı biz ilçedeyiz şu an kan testi yaptıramıyorum idrar testi içinde erken sanırım. bende merak ediyorum kısmet bakalım. bu arada bende yasemini merak etmeye başladım ne zamandır ses yok:sm_confused:

moon soonn bence adetinin geçmesini bekle ama bu arada çok dikkat et ağır iş yapma ve ayaklarını hava kaldırarak uzan benim ablam öyle yaptı ilk sferde tuttu ... :teselli:

moon soonn bence adetinin geçmesini bekle ama bu arada çok dikkat et ağır iş yapma ve ayaklarını hava kaldırarak uzan benim ablam öyle yaptı ilk sferde tuttu ... :teselli:

zaten adetime 4 gün var ama daha öncede yazmıştım ben geçen ay 2 kez adet gördüm bir 10 martta birde 28 martta doktorum herşeyin normal olduğunu söylemişti.şimdi bende 28 ine göre hesap yapmalıyım değilmi ?yani en son adet olduğum tarihe göre. yoksa 10 mayısı mı beklemeliyim hayııırrrr :1no2:

hg geldin ece tuna... moon soon son adet tarihine göre davranmalısın şekerim... hadi bakalım... sen ne zaman istersen o zaman testi yap.. telaş yapma ve strese girme strese gireresen bebiş etkilenir ona göree... :))

Çok sıkıldım eve gitmek istiyorum. Daha evde yemek yapacağım. Bir de çilek aldım reçel yapacağım. Çok çalışmam gerek çoooooooooooook...

Çok sıkıldım eve gitmek istiyorum. Daha evde yemek yapacağım. Bir de çilek aldım reçel yapacağım. Çok çalışmam gerek çoooooooooooook...

alincim canım valla bende çok sıkıldım bunaldım çok sıcak oldu burası resmen yanıyor diyebilirim eve bende gitmek istiyorum ama evde debirçok iş beni bekliyor ütü birikti bir haftadır ütüleyemiyorum ooooofffffff hem evde hem işte çalış nereye kadar yaaaaaaaaa

of kızlar ne dertli başı var şu çalışan ev hanımlarının...süar için daha zor o iki canlı hem ev hem iş zor oluyodur muhakkakki..

Canım süarcım sen çok yorma kendini. Unutma seninle birlikte yeğenimiz de çalışıyor. Kıyamam ben ona.

sultancım çok haklısın valla hamileyken çalışmak daha zormuş

alincim kendimi yormamaya çalışıyorum canım onun içinde işler birikiyor daha çok oluyor malesef ama sıcaklar beni çok etkiliyor o daha kötü

3 günüm kaldı. Ama ben böyle oynak bir karın ağırısı görmedim. Bir ağırıyor bir geçiyor. Bu ne böyle anlamadım ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…