Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar yasemin hepimize umut oldu çünkü; hiç ummadığı zaman d hamiş olduğunu öğrendi yani diyeceğim şu ki drlar n derse desin Rabbim ol desin oluveriyor zaten o küçücük beden bizim vucüdümüa yerleşiyor ..Rabbim en hayırlı zamanda yolluyor bebişlerimizi... benim gönlüm ferah biliyorumbebişim emin ellerde...:)

selamm . oh be ne güzelmiş böyle bu saatlerde sohbete ortak olmak. malum bugün okullar tatil. ee bende tatilin keyfini çıkarıyorum.az önce arkadaşta güzell bir kahvaltı yaptım güne dinlenmiş başladım anlayacağınız. ama bu arada şu an işte olan arkadaşlar bana kısmasınn valla nispet yapmıyorum. hep özenirdim ya sohbete hep geç katılıyorum herşeyden geç haberim oluyor diye bugün bende varımmma.s.

Hoşgeldin tatlım ohhh keyifler yerinde ne güzel.
Bende senin gibiyim iki gündür içimde garip bir mutluluk var böyle nasıl anlatsam çook rahatım huzurluyum. Çok iyiym bugün çooooook.

Hoşgeldin tatlım ohhh keyifler yerinde ne güzel.
Bende senin gibiyim iki gündür içimde garip bir mutluluk var böyle nasıl anlatsam çook rahatım huzurluyum. Çok iyiym bugün çooooook.

hoşbuldum canım. bende senin adına sevindim valla insanın burda kendini kötü hissetmesi çok zor zaten. birinin sevinci diğer insanlara da yansıyor değil mi? hazır böyle mutluyken bir de bebiş haberleri alsak ooooo ne süper olurdu ama yakındır yakın öyle hissediyorum ben...

ohoh kızlar keyifler yerinde bebişleriniz size umarım tutunmuştur kızlar... hayırlı haberler verirsiniz umarım bizlere... keyfiniz yerinde oh maşaallah sevindim kızlar ya sizi mutlu görmek banada çok iyi geliyor..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ordamısınız ben dayanamadım gıttim test yaptım sizi merakta bırakmayayım sonuç çifttttttttttttttttttt çizgiiiiiiiiiiiiiiiiiii hamileyimmmmmmmmmmmmmmm yinede her ihtimale karşı kan testide yaptırdım inanın arabayı nasıl kullandığımı bilmiyorum elim ayağım titriyor hala çokkkkkkkkkkkkkkkkk mutluyum darısı sizlerin başına hepinizi öpüyorummmmmmmmmmm yanımda mutluluğumu paylaşacak sizden başka kimsem yok şımarıklığımı mazur görün lütfen...

sağol canım ..bu mutluluk sitedeki herkese yayılsın inşallahh..bu arada sultancım sen bana adet günümü sormuştun cevapladım ama sanırım okumadın .aslında bugün test yaptırbilseydim sonucu öğrenirdim mutlaka ama ben ilçede olduğum için kan testi yaptıramıyorum napalım azıcık daha sabrederim bende...

ayy ne güzel şimdi mutluluğumuz bir kat daha arttı. tebrikler canımm inan çok sevindim. allah kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah..darısı bizlerin başınaaa:teytey:

Yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yeni bebiş geldi. Çok güzel bir haber bu. Gözün aydın vahşi kedi. Tedavi mi olmuştun bu ay? Regl gecikmesinden başka bir belirtin var mıydı?

oyyyyyyyyyy vahşi kedicim mmmmmm tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Allah tamamına erdirsin bize bolbol dua ettttt ayyyy ne güzel hamişler çoğalıyorrrrr biz umutl oluyorlar sıra kimde acaba

ayy ne güzel şimdi mutluluğumuz bir kat daha arttı. tebrikler canımm inan çok sevindim. allah kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah..darısı bizlerin başınaaa:teytey:

saol canım inşallah bu duyguyu allahım burdaki tüm arkadaşlarıma yaşatsın sizler içinde dua etmeye devam edicem:teytey::teytey::teytey:

a.s.Canım ya vahşi kedi çok tebrik ederim. Mutluluğuma mutluluk kattın. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bizede versin rabbim tüm isteyenlerede.

canım zaten çatlatma iğnesinde hcg olduğu için ilk bir hafta vucudün hcg taşıyor... işte 12 gün ile 14. günler arasında yapailirsin...:teytey::teytey::teytey::teytey:

oyyyyyyyyyy vahşi kedicim mmmmmm tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Allah tamamına erdirsin bize bolbol dua ettttt ayyyy ne güzel hamişler çoğalıyorrrrr biz umutl oluyorlar sıra kimde acaba

canım ben hamile kalabildiysem kimse umudunu yitirmesin çünkü benim rahim filmimde 2 tüpümde tıkalı çıktı ve eşimin siperm sonucuda % 1 çıkmıştı ve biz umudumuzu yitirmedik sizlerin bir çoğunun tedavisi devam ediyor ben bir tek şey yaptım süt buharına oturdum belkide o fayda etti...........allahım isteyen herkezin kuçağını doldursun rabbim.........

canım zaten çatlatma iğnesinde hcg olduğu için ilk bir hafta vucudün hcg taşıyor... işte 12 gün ile 14. günler arasında yapailirsin...:teytey::teytey::teytey::teytey:

evet canım bende öyle okumuştum bugün benim iğneyi vurulalı 14. günüm zaten ah keşke kan testi yaptırabilseydim sonucu bende merak ediyorum inşallah hayırlısı olsun...

ya vahşi kedi inan sen bize hepimize umut oldun ya süpersin Rabbim isterse her şey olur ne güzel ya

mooon soon hadi bakalım ptesi ye kadar da sen mutlu haberi ver bize belirtin yokmu canım

valla kendimce belirtiler var mesela göğüslerim çok şişti ve ağrıyor. kasıklara ara ara giren iğne batması gibi sancılar bir kaç gündür de hafif baş dönmelerim var. ama işin doğrusu kendimi kaptırmak istemiyorum canım inşallah sen hislerinde yanılmazsın ve ben de burdan güzel haberler verebilirim inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…