Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Herkese günaydın ayrıcada hayırlı cumalar,
Sevdagül canım çok üzüldüm sabret güzelim sabır herşeyi bize getirecek. Bir kez veren rabbim birdaha verir biz yeterki istemeyi bilelim.

kızlar nerdeydiniz bakiyimÇok üzgünüm çoook sabah geldim tembellik yapıyordunuz kimse yoktulaelaelaelaelae neyse hepinize hayırlı cumalar özlemim umarım adet olmazsın ve mücizen sna ben geldim der...hakkınızda hayırlısı kızlar...:sm_cool: claire sen ne yaptın tatlım iğneni vuralı kaç gün oldu nasıl hissediyon kendini..kafamçokkarıştı

Sultancım sanada hayırlı cumalar tatlım. Ben iğneyi olalı 6 gün oldu ve bu sabah kasıklarım ağrımaya başladı üşüttüm mü acaba? Biraz dikkat etsem iyi olacak galiba.

Sabah sitede bir problem mi vardı? Ben çok uğraştım girebilmek için...

EVET CANIM SORUN VARDI.BENDE DENEDİM GİREMEDİM.BU ARADA YASEMEN ZİYARETÇİ MESAJI BÖLÜMÜNE MESAJ ATMIŞ BANA.FORUMA YAZAMIYOM SİTE DEĞİŞMİŞ DİYE.SİZEDE ATMIŞTIR.AMA HALA Bİ HABER YOK

CANIM İNŞALLAH DİCEM AMA ADET OLMAMAM HAMİLE KALMAM ANLAMINADA GELMİYO.EVLENDİKTEN SONRA ADET DÜZENSİZLİĞİ BAŞLADI.3 AY DÜZENLEYİCİ İLAÇ KULLANDIM AMA BAKALIM DÜZENE GİRMİŞMİ.HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI.

kızlar günaydın hayırlı cumalar kızlar çok üzgünüm sizlerde beni merak etmmişsiniz hepinize teşekkür ederim dr gittim ve bebişim bana tutunmuş ama boş utunmuş kızlar yani boş gebelikmiş kürtaj oldum ve 3 gündür gelemedim çok kötü durum dayım allahım kimseye yaşatmasın çok zor allahım ne verirse hakkımızda hayırlısını versin bir şeyi bu bukadar istemek iyi değil canlarım senağlama ya çok kötüyümmm durmadan ağlıyorum neden tutunmadın anneciğine bebişim oysaki seni çok istemiştim neden böle yaptın allahım ne olur yardım ett piskolojim acayip bozuldu kızlar ne olursa olsun hakkınızda hayırlısını isteyiniz çok zor bi durum hepinizi çok seviyorum haklarınız helal edin senağlama:çok üzgünüm: sevincim yarıda kaldı allah kimseye vermesin çok zorr

Kızlar Selam,
Bende Dış gebelikten ameliyat oldum Şubat ayında,
Doktor 6-7 ay bekle dedi tekrara gebeliği denemem için...
Bekliyoruz bakalım ama günler de hiç geçmiyo yaffffff(
(Rabbim hepimizin kucağını boş bırakmasın inşallah)

işde öle yani artık ağlamakdan gözümde yaş kalmadı yaa mücizem gittiiii ne kadar çok sevinmişdimm artık dr lardan nefret ediyorummmmm hiç birisine inanmıyorummm olmaz dedii tedaviyi kestii tutundu bu sefer canlanmadı nasıl bişey bu yaa allahım bu bana revamı yarabbimmmmm

ya sultan zaten tedavi sırasındaa boynum tutulmuşdu dr gittim iğne verdi kendi dr ma reçetemi fakxladımm kullanabilirmiyim die oda kullan bişey olmaz dedii ilaçlarda kas gevşetici ve bi iğne daha vermişdi biliyorum onlar yüzünden olduuuu ya artık hayırlısını istiyorum vakti zamanı ne zamansaa eşim dövüyodu dr bide offf neler yaşadım yaaa kadın tedaviyi kestii yaaa allahım düşüne biliyomusunuzzz

canım madem hamilelikte şüpheleniyorudun neden kas gevşetivi kullandın ki onalr zararı olmazmı olur tabii... bence sen drunu değiştir canım bu dr sana yaramıyo .. başka dr git canım bence
araştır ve başkasına git...bence o kas gevşeticilerden oldu bak benim kaynanam da kas gevşetici iğne oluyo 4 gündür çok ağır iğneler hatta benimde boynum ağrıyo yok kızım sen kullanma dedi yani hamilelere her türlü ilaç sakıncalı canım ama çük geçmiş olsun sen hiç merak etme meleğin annesine gene tutunur...

CANIM YA İNANKİ ÇOK ÜZGÜNÜM.PİSİKOLOJİNİ ANLIYORUM BEN 2 KEZ YAŞADIM AYNI ŞEYİ.BENİ DOKTOR KÜRTAJ EDERKEN AYNEN ŞUNU SÖYLEDİ.DÜŞMESEDE SAKAT OLMA OLASILIĞI ÇOK YÜKSEK.ALLAHIM NE VERİRSE HAYIRLISINI VERİR.ALLAHA SIĞINALIM.İSYAN ETMEYELİM.ELBET BİZEDE VERECEK BİR GÜN.KENDİNİ ÜZMEMEYE ÇALIŞ.KENDİNE İYİ BAK.SENİ SEVİYORUZ.DUALARIMIZI HEP BİRLİKTE PAYLAŞIYORUZ.

kızlar yasemennnden haber var malesef boş gebelikmiş kürtaj yapmışlar yesemen çok üzgün kızlar siteye giremiyormuş haber vereyim dedim hadi kızlar yasemene bir şeyler söyleyin moralini düzeltelim

YASEMİN SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN ... RABBİM HAYIRLISINI VERİR GENE SEN HİÇ TASALANMAAA AĞLAMADA BAK SAĞLIKLISIN EŞİN YANINDA ÇOK ŞÜKÜRRR RABBİME

YASEMİN CANIM GEÇMİŞ OLSUN NE OLUR ÜZÜLME ALLAHIN TAKDİRİ HEP DUA ET ALLAHIM ELİ AYAĞI DÜZGÜN HAYIRLI EVLAT NASİP ET DİYE

sultancım saol belenaycım listeden değişirmisin beniii ya tutamıyorum kendimi dayanamıyorummm alalhım ne olur yardım ett gözlerimde fer kalmadı artık iyiki sziler varsınızzz

yasemincim canım çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı buymuş canım demesi kolay biliyorum ama ne olur çok fazla üzme kendini inşallah birdahaki sefere meleğin sana tutunacaktır canım öpüyorum canım kendine iyi bak

sevdagül...........yasemennn..........okuduklarıma inanamadım ikinizede çok geçmiş olsun canlarım biliyorum söylemekle olmuyor fakat kendinizi toplayıp yola devam etmekten başka çare yok kızlar allah bu cuma mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine tekrar bebek nasip eder inşallah sizlere canlarım çok geçmiş olsun.........

allahım hiç kimseye yaşatmasın yarabbim ama ben diodumki allahım olsunda düşsün die okadar canım yanmışdı milletin baskılarından sorularından çevredekiler ne derse desin kızlar kimse kafasına takmasın benim mücizem gittiii ama inanıyorum tekrardan hamiş haberimi sizlere vercemm bi kez daha anladım hayırlısını dilemeyiii belenay alin sultan özlemimsin clair durulaytuğ ve sayamadığım diğer arkadaşlarım hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah hamiş olan arkadaşlarımızıda süarcım seni ve diğer hamişlerimizide allahım inşallah sağlıklı eli ayağı düzgün kucağınıza almayı nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…