Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

moon sooon inşaallah tek temennim canım siz bana umut olursunuz çünki bende anladım ki çatlatma iğnesi olmadan bende hamiş olamam,, benimde çatlatma iğnelerim evde duruyo ara verdik yani kendi haline bıraktık ama anlaşılan bizde çatlatma iğnesine gitcez hayırlıs Allahtan... ama ben sonbahara doğru yaptıracam iğnemi şimdi rahatım Rabbim belki gerek kalmadan verir ben Rabbime bıraktım...

maşallah maşallah listeden hergün bir hamiş çıkarıyoruz allah nazarlardan saklasın vahşi kedicim tebrik ederim canım allah kucağınada almayı nasip etsin hayırla ve sağlıkla bizlerede dua etmeyi unutma
RABBİM NE BÜYÜKSÜN HER ŞEY SENİN KUDRETİN TAKDİR SENİN ŞÜKÜRLER OLSUN SANA

vahşi kedi canımm okurken çok sevindim ve heyecanladım, sanki kendimi aynı şeyleri yaşıyor gibi hissettim biran. Allah sağlıkla kcağına almayı nasip etsin canım. Ne olur bize de dua et bol bol...

ya vahşi kedi inan sen bize hepimize umut oldun ya süpersin Rabbim isterse her şey olur ne güzel ya

evet sultancım rabbim isterse veriyor ben buna hep inandım... dokrorum bana normal yoldan hamile kalmamın piyango bileti alıp beklemeye benzediğini söyledi ve bunu diyeli 2 ay oldu canım yanı herşey allahın elinde...........

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ordamısınız ben dayanamadım gıttim test yaptım sizi merakta bırakmayayım sonuç çifttttttttttttttttttt çizgiiiiiiiiiiiiiiiiiii hamileyimmmmmmmmmmmmmmm yinede her ihtimale karşı kan testide yaptırdım inanın arabayı nasıl kullandığımı bilmiyorum elim ayağım titriyor hala çokkkkkkkkkkkkkkkkk mutluyum darısı sizlerin başına hepinizi öpüyorummmmmmmmmmm yanımda mutluluğumu paylaşacak sizden başka kimsem yok şımarıklığımı mazur görün lütfen...

vahşikedi canım çok sevindim tebrik ederim allahım kucağına almayı nasip etsin

moon sooon inşaallah tek temennim canım siz bana umut olursunuz çünki bende anladım ki çatlatma iğnesi olmadan bende hamiş olamam,, benimde çatlatma iğnelerim evde duruyo ara verdik yani kendi haline bıraktık ama anlaşılan bizde çatlatma iğnesine gitcez hayırlıs Allahtan... ama ben sonbahara doğru yaptıracam iğnemi şimdi rahatım Rabbim belki gerek kalmadan verir ben Rabbime bıraktım...

en doğrusu da bu zaten bize düşen rabbimize sığınmak. biz istemesini bildikten sonra rabbim hayırlısıyla hiç kimseyi kapısından çevirmez inşallah. hakkında hayırlısı olsun canım..

vahşi kedi canımm okurken çok sevindim ve heyecanladım, sanki kendimi aynı şeyleri yaşıyor gibi hissettim biran. Allah sağlıkla kcağına almayı nasip etsin canım. Ne olur bize de dua et bol bol...

tuğbacım tabiki ederim sizleri hiç unuturmuyum ben burdaki arkadaşlarımdan çok dua aldım allah hepsinden razı olsun

kızlar merhaba size bişi sormak istiyorum bu klomen hapını veya başka isimle olan yumurta geliştirme ilaçlarını doktor tavsiye etmeden kendi kendinize kullanan varmı

Eeee güzeller sırada kim var? Hadi gelsin sıradaki bebişler. Gönlümüzü şenlendirsinler.

kızlar merhaba size bişi sormak istiyorum bu klomen hapını veya başka isimle olan yumurta geliştirme ilaçlarını doktor tavsiye etmeden kendi kendinize kullanan varmı

hayır arkadaşım kesinlikle dr tavsiyesi olmadan kullanma benim drum benim hormon tahlillerimden sonra vermişti .. ben gonaphene kullandım.. yani bu ilaçlar kimisinde kist bile oluşturabiliyor o yüzden kendi başına sakın alma dra gitmeden en güzeli dr tavsiyesi yasakkelime

--------------------------------------------------------------------------------
UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(15)
travon............................................ ..............................HAMİLE(16)
sevdagül.......................................... ............................HAMİLE(17)
yasemennn......................................... .........................HAMİLE(18)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(19)
vahşikedi.......................................................................HAMİLE(20)

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
sevdagül.......................................... ............................HAMİLE(16)
yasemennn......................................... .........................HAMİLE(17)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(18)
vahşi kedi......................................................................HAMİLE(19)

SIRADAKİ GELSİNNNNNNNNN

VAHŞİ KEDİ TEBRİKLER.OHHHH NE GÜZEL SÜREKLİ YENİ HAMİŞ HABERİ ALIYORUZ.ALLAH IM HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.BİZEDE DUA ETMEYİ UNUTMA.

AH ARKADAŞLAR AH.ŞU UMUT LİSTESİ 1 GÜN ARAYLA SIRAYLA HAMİŞ HABERİ VERSE NE GÜZEL OLUR DİMİ.İNŞALLAH HEPİMİZİN HABER VERECEĞİ GÜNLER YAKINDIR.AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

X