Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir ben çok kötüyüm polen alarjim olduğu için grip gibi azım burnum akıyo başım arıyor çok yorgunummmmmmmmmmm. bu arada 3 gun geçti hala adet olmadım benim için dua edin kızlar nolurrrrrrrrrrr.

Test yap hemen niye bekliyorsun ki? Alerjilerin için ilaç kullanıyorsan bebiş varsa zararlı olur. Aynı alerjilerle bende uğraşıyorum ve sırf bu nedenle bahardan nefret ediyorum...

vahşi kedi bencede test yap kendini hertürlü olumsuzluğa alıştır ve yap testini sıra alinciğime geldiiii hadi bakalımmmm

Test yap hemen niye bekliyorsun ki? Alerjilerin için ilaç kullanıyorsan bebiş varsa zararlı olur. Aynı alerjilerle bende uğraşıyorum ve sırf bu nedenle bahardan nefret ediyorum...

canımcım korkma şüpelendiğim için ilaç almıyorum zaten alsam daha hafif atlatırım ........sana katılıyorum bende herkes gibi baharın tadını çıkarmak istiyorum fakat mümkün olmuyor... teste gelince pazartesiye kadar test yapmıcama eşime söz verdim çünkü 4 sene önce 2 gün gecikmişti test yaptım çıkmadı ama hamileymişim ve temizlik yaparken bebeğimi kaybettim canım bu yüzden pazartesiyi bekliyorom .......

hadi vahşi kedi güzel haberlerini bekliyoruz.. bu arada çocuğun varmı... yaşına ggöre olmuş olması lazımm

vahşi kedi bencede test yap kendini hertürlü olumsuzluğa alıştır ve yap testini sıra alinciğime geldiiii hadi bakalımmmm

Canım benim umarım test yapabilirim. Umarım o testte çift çizgiyi görür ve müjdelerim.
Tabi sende bu yazdıklarımı en kısa zamanda sende yaşarsın arkadaşım.

canımcım korkma şüpelendiğim için ilaç almıyorum zaten alsam daha hafif atlatırım ........sana katılıyorum bende herkes gibi baharın tadını çıkarmak istiyorum fakat mümkün olmuyor... teste gelince pazartesiye kadar test yapmıcama eşime söz verdim çünkü 4 sene önce 2 gün gecikmişti test yaptım çıkmadı ama hamileymişim ve temizlik yaparken bebeğimi kaybettim canım bu yüzden pazartesiyi bekliyorom .......

Canım bence daha önce yaşadığın kötü tecrübeden sonra hemen test yapmalısın.
Ama hayırlısı olsun.

hadi vahşi kedi güzel haberlerini bekliyoruz.. bu arada çocuğun varmı... yaşına ggöre olmuş olması lazımm

sultancım evet 1 kızım var 15 yaşında fakat sorun şuki düşükten sonra tekrar hamile kalamadım çünkü tüplerim tıkanmış doktor sadece tüp bebek olur dıyordu fakat 10 gündür çok yoğun miğde bulantılarım var ve adetim hiç şaşmazdı o yüzden şüpelimiyorum canım inşallah allah hepinize annenili tattırır öptüm canım emin olunki hamiysem ilk olarak buraya yazıcam

Canım bence daha önce yaşadığın kötü tecrübeden sonra hemen test yapmalısın.
Ama hayırlısı olsun.

çok haklısın alincim bende istiyorum test yapmayı fakat insan yaşadığı kötü tecrübelerden sonra o kadar korkuyorki ben kendimi pazartesiye hazırladım sabırla koruk helva olurmuş bu kadar sabır ettim 4 gün daha beklerim canım

Vahşi Kedi hayırlı olsun canım. Eğer ki hamile değilsen de çok üzülme. En azından bir tane kızın var. Ayrıca annemin bir sözü var "korkunun ecele faydası yok" der her zaman.Onun için böyle durumlarda korkma yerine akılcı bir şekilde davranmak gerekiyor. Eğer hamile isen düşük tehliken olabilir. Bir an önce doktor kontrolüne girmen gerekebilir. Canımcım sakın ukalalık yaptığımı düşünme. Sadece ben biraz pipirikliyim.

hakkında hayırlısı olsun vahşi kedi, ama olmasa da canını sıkma sakın olur muhakkak, hem ne güzel rabbim sana bu mutluluğu yaşatmış bir kere bir kere daha yaşatır muhakkak, bekle bakalım pazartesiye bişey kalmadı şurda...

Alin ne kadar haklısın aslında, dışarı da birbirinden dertli, birbirinden çeşitli sorunları olan sayısız insan var, halimize çok şükredip aslında hiç bu konudan sorunmuş gibi, bir eksiklikmiş gibi bahsetmemek lazım... sadece sırada kimin olduğu belirsizliği var diyelim.... Halimize herzaman şükretmeyi unutmayalım umut anneleri....

Vahşi Kedi hayırlı olsun canım. Eğer ki hamile değilsen de çok üzülme. En azından bir tane kızın var. Ayrıca annemin bir sözü var "korkunun ecele faydası yok" der her zaman.Onun için böyle durumlarda korkma yerine akılcı bir şekilde davranmak gerekiyor. Eğer hamile isen düşük tehliken olabilir. Bir an önce doktor kontrolüne girmen gerekebilir. Canımcım sakın ukalalık yaptığımı düşünme. Sadece ben biraz pipirikliyim.

canım ukalalık yaptığını asla düşünmem zaten test yaptıktan sonra bebek varsa ilk işim doktorumdan randevu almak olur yoksada çok üzülmem kendimi buna hazırladım ...ben gaziantepte oturuyorum fakat izmirliyim ailemde izmirde burada yanlızım fakat benim yanımda sizler varsınız hepinize çok teşekkür ederim

sevgili arkadaşlar geçen ay aşılama yapılmıştı sormak istediğim aşılamadan sonraki adet bitiminde baya bi sarı su şeklinde ıslaklıklar oldu akıntı tarzında değil daha önce hiç böyle şey olmuyordu resmen su gibi sürekli çamaşır değiştirme hissi verdi sizde de böyle şeyler olmuşmuydu

Alin ne kadar haklısın aslında, dışarı da birbirinden dertli, birbirinden çeşitli sorunları olan sayısız insan var, halimize çok şükredip aslında hiç bu konudan sorunmuş gibi, bir eksiklikmiş gibi bahsetmemek lazım... sadece sırada kimin olduğu belirsizliği var diyelim.... Halimize herzaman şükretmeyi unutmayalım umut anneleri....

Kesinlikle halimize şükretmeliyiz canım benim. Bir de biz arkadaşlarımla fırsat buldukça çocuk esirgeme yurtlarına gitmeyi bir gün bile olsa oradaki bebeklere anne şefkati göstermeyi düşünüyoruz.Bu hem bizim yaramıza ilaç olur hem de bebeciklere. Kızlar düşünsenize bizim çok şükür hepimizin hamile kalma olasılığı var. Ama oradaki masum yavruların anne ve baba bulması olasılığı yok gibi. İyi bir ailenin onları evlat edinmelerinden başka şansları yok. Hayata daha ilk günlerinden 1-0 yenik başlıyorlar. Bence olmayan çocuklarımıza ağlayacağımıza oradaki çocuklar için birşeyler yapmalıyız.

Yüreğine sağlık Alin, çok haklısın insan o kadar kendi derdine düşüyor ki; düşünükçe, düşündükçe lendini dünyanın en dertli, en mutsuz insanı yapıyor, hem de kendi kendine.... Ne mutlu size ne büyük sevap o çocukları mutlu etmek....

evet kızlar keşke elimde olsada oradanda bir evlat edinebilsemm... bence yasemin güzel haberi aldı ve bizi unuttuuu kızlar varsın güzel haber olsunda bizi unutsun ...

Ben evlat edinmek istiyorum ama prosedürler maalesef izin vermiyor. Yasemin hadi duy sesimizi de gel. Bak hepimiz seni çok merak ediyoruz. Umarım güzel haberler almışsındır.

Yasemen tebrikleri kabul etmekten bize yazmaya fırsat bulamamıştır... Yani umarım böyle olmuştur... Allah m bir aksilik olmasın lütfen...

X