Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sağol canım.bebeğim 8 haftalıktı ama 6 haftalıkken gelişimi durmuş ve karnımda ölmüş.kalp atışlarını bile duymak nasip olmadı ilk bebeğimin ama inş bi an önce sağlıklı bi hamilelik yaşarım,yaşarız...düşüğün sebebi bulunamadı,genetik araştırmaya rağmen.takdir-i ilahi diyorum...

CANIM BENİM ÖNCELİKLE HOŞGELDİN ARAMIZA.BEDE 2 DÜŞÜK YAPTIM.DOKTORUM EN SON GENETİK ARAŞTIRMA YAPTIRMAMIZI İSTEDİ.BİZDE YAPTIRDIK.DAHA SONRA BAŞKA BİR DOKTORLA GÖRÜŞTÜM.AYNEN ŞÖYLE SÖYLEDİ BANA BUGÜNE KADAR GENETİK ARAŞTIRMADAN SONUÇ ALAN VARMI NİYE BOŞUNA UĞRAŞTIRDI SİZİ.

günaydın hanımlar benide aranıza alın benimde bebişim olmuyo allahım isteyen herkeze annelik duygusunu tattırsın allahım inşallah hepimiz tez vakitte hamile kalırızzz aminnnnnnnn

günaydın hanımlar benide aranıza alın benimde bebişim olmuyo allahım isteyen herkeze annelik duygusunu tattırsın allahım inşallah hepimiz tez vakitte hamile kalırızzz aminnnnnnnn

hoşgeldin canım aramızaa.s.burda herkes için yer var nasılsa hep aynı dileği diliyoruz aynı acıyı paylaşıyoruz.bugün biraz sessiz burası tatildeler çoğu.inanki çok hoşuna gidecek.sende sorun ne canım neden olmuyo

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. .HAMİLE(16)
sevdagül.......................................... .................................................. ...HAMİLE(17)
yasemennn......................................... .................................................. .....HAMİLE(18)

umudumsensin çakirs eklendi hoş geldiniz bacılar

belenaycım adımı hala umut listesinde görüyorum. hem hamişlerde hem umut listesindeyim :) düzeltelim mi?

a.s.Nazlı melek çok tebrik ederim canım. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.:nazar::nazar::nazar:

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(15)
travon............................................ ..............................HAMİLE(16)
sevdagül.......................................... ............................HAMİLE(17)
yasemennn......................................... .........................HAMİLE(18)
nazlımelek....................................................................HAMİLE(19)

ECETUNA DÜZELTTİM CANIM NAZLI MELEKK SENİDE EKLEDİM HAMİŞLERE TEBRİKLERR BİTANEMMM

ya kızlar kimse yokmu cok kötüyüm canlarım yine adet oldum offffffffff halbuki bu ay göğüslerim erken sızlayınca sanmıştımki........

bu arada nazlımelek tebrikler canım allah inşallah hepimize hayırlısıyla yaşatsın bu duyguyu

nazlı melek canım tebrik ederim allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin oh oh oh maşallah maşallah bizim litenin hamişlerine allah nazarda korusun kızlar umudumuz büyüyor fankındasınız dimi

slm kızlar ben geldimmm bugün hep evdeydim biliyorsunuz resmi tatildi ama keşke işte olsaydım da sizlerle yazışsaydım sizleri çok özlüyorum bişeyler yazmayınca... evdeyim ama nete pek sık giremiyorum malum benim kocada evde olunca onunla ilgilendim bebek gibi ilgi istiyo benimki bi ağzına yemek vermediğim kalıyo yani... yarın görüşürüz kılar hepinizi öpüyorum:dance::dance:

kızlar bende hamişim.. benide hamiş listesine transfer edin..:))

oh ohh ne güzel bir fire daha vermişiz.:dance: nazlımelekcim hayırlı uğurlu olsun Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin inşallah.bizlerede dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş haa..benim de sonuç almama 3-4 gün kaldı.hayırlısı bakalım

Günaydın kızlar. Bir günlük aradan sonra geldim aranıza. Nasılsınız? Yasemen'den haber var mı? Yeni hamişlerimiz eklenmiş listemize. Darısı başımıza inşaallah.

Günaydın Alin, sanırım yine biz açtık dükkanı... Ben de giremedim hiç nete, yasemenden haber yok sanırım henüz, inşallah bir aksilik yoktur, bir hamişimiz daha olmuş tebrik ederim çok sevindim, darısı başımıza

günaydın kızlar ... nasılsınız dün tatil yaptınızmı ben bu sabah çok zor uyandım ...nazlııı yı da tebrik ediyorum...hamişler çoğaldı sıra alinde ,moon soon da, clairde, hade bakem kızlar...

Günaydın sultan... Valla bana da bir zor geldi bugün kalkmak , işe gelmek öyle gözümde büyüyor ki işler sana anlatamam...

Durulaytuğcum kızlar uyanamadı herhalde daha. Sen nasılsın canım benim? Nasıl geçti bir günlük tatilin?

X