Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Süarcım inşaallah hislerin doğru çıkar.Bebiş haberi veririm sizlere.
Durulaytuğ ben de hareketlerime çok dikkat ediyorum ama bazen de çok mu abartıyorum diye düşünüyorum.
Yasemencim test yaptın mı?

Kızlar Z@z@dan haber yok değil mi? Çok merak ediyorum onu. İnşaallah güzel haberler ile gelir.

kız süar bizim hakkımızda hissin yokmu kız hangimiz ilk çıkacaz sence bu ay .... yada kaçımız :)))9

alincim yapmadım canım yarın dr rendevu aldım gideceğim inşallah hayırlı haberlerle dönerim canım hakkımızda hayırlısı ne diyelim olursada olmazsada rabbimin takdiri ilahisi elden bişey gelmez bizde çalışmalar kaldığımız yerden devam ederiz canım :))) ama benimde içinden bir his var içimde olduğunu sölüyo yaaa allahım yardım etttttttttt

Yasemen iyi dayanıyorsun ben olsam yapmıştım şimdiye testi. Akşam iş çıkışı alıp yapsana bari.

kızlar bende bu ay tahmilerde bulunmak gelid içimden yani bi laf vrdır ya fala inanma falsız kalma... ben de size diyorum söylüyorum ama içimden gelenleri... bana göre alincim bu ay müjdeleyebilir haberini durulaytuğ 2 ayın var daha bana göre :)) yasemencim seninle ilgili bişey hissetmiyorum. şuanda... moonsuun da hamişlik haberi vericek ... ama alin özellikle sen çok ağır bastın inşşşş bakalım kaç gün var alincim...

Teşekkür ederim süarcım bakalım artık beklemekten başka çarem çok.Allahtan hayırlısı..Sanıyorum sende hamilesin Allahım inşaallah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder.AMİN

Pazar günü regl günüm hayatım. İnşaallah hisleriniz doğru çıkar canlarım. Hepimiz hep birlikte hamile kalırız Allahın izniyle...

ya alincim işyerindeyim çıkamıyorum bir yere kimseyede aldıramam akşam kendim yapacam bakalım yada hastanede yaptırcam hayırlısı bakalım sultan canın sağ olsun canım yaa hayırlısı ise olsun hayırsızsa olmasın zaten benim duam buuu kısmet belkide başka bi rahatsızlık vardır bellimi olur kendmide ümitlendirmiyorum ama kısmet canım yaaa

Anlıyorum canım. Sen kendini her türlü sonuca hazırla. Bebiş çıkmazsa fazla üzülme.
Ama inşaallah bebişinin haberini verirsin bize.Şeniz

ayy sultancım ne güzel tahminlerde bulunuyosun kıs sen öyle valla teşekkür ederim canım..bende hafta sonuna kadar kan testi yaptırmış olurum herhalde zaten varsa belli olur kısmet artık. bu arada laf aramızda bana da öyle geliyorrr:dance:yinede hayırlısı..a.s.

alincim zaten hazırlıklıyım canım üzülmem inşallah ama işde bi ümit hayırlısı olsun geslim yaa ne diyim

Kizlar Allah Bebişinizi Versin Emiii
Süarcim çok Güzel çikmişsin Allah Bağişlasin Yeğenimde Ben Burdayim Diyor Hani

mooon soon umarım hamişsinmdir umarım yaseminde hamiştir hade kızlar bu ay toplu hamile falanmı olucaz nedir valla nufüs patlaması yaşanacak türkiyede varsın yaşansın bebelerimiz gelsin de patlasın nufüs... yasemen hislerimi neden söylemediğimi anlamışsındır umarm canım herşeyin hayırlısını dile RABBİMDEN...canım hakkında hayırlısı neyse o olsun... öpüldünüz güzeller

eee kıslarr neden kimsecikler yazmıyor?? anladığım kadarıyla çoğunuz şuan iştesiniz. valla bende ancak 3 ten sonra katılabiliyorum size çünkü okuldan 3 te çıkıyorum.yetişebildiğim kadarıyla takip ediyorum yazılarınızı ..neyse sizler de patronlara çaktırmadan yazın arada bir yavv ...yerimseniben

belenaycım teşekkür ederim canım allah seninde bebişini versin inş

yasemincim yarın sabah yap testi sonra bize güzel bir haber ver olurmu canım valla kızlar ben buay sizleden umutluyum hayırlısıyla inşallah

moon_sun canım inşallah sendende güzel haberler alırız

kızlar size bir soru sorucam belki saçma olur ne olur mazur görün merakımı tamam hepimizin yumurtlama olayı oluyorda peki çatladığını nasıl hissederiz hiç dra sordunuzmu yada ne gibi belirtiler oluyo bileniniz varmı... ?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…