Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın nasılsınız tatlı şekerler ben geldim artık akşamları giremiyorum ancak iş yerinden giriyorum ve oda sınırlı yazamasamda takip ediyorum sizleri öözlemişim valla
sulteee ben bişeymi kaçırdım hamişlikmi var yoksa
zazacım ne yaptı bugün kan testi yapılacaktı inşallah hamiştir
alin süar yasemennnn sizler nasılsınız özledim sizleri
daha başak kimler giriyor sohbete bakim hepinizi seviyorum
kızlar bana dua edin doktora gidicem bebek için değil ama başka problem için nolur dua edin birşey çıkmasın bu sorunlar bitince bebk tedavisine başlıcaz inşallah oda nerden baksanız 3-4 ay sürer yani bebek işini rafa kaldırdık olsun sağlık yerinde olsunda bebek te sağlıklı olsun artık sizlerin güzel haberlerinizi bekliyorum

belenay ben kötü canım inşallah canım hakkında hayırlısı olur herşey dilediğin gibi gelişir allahım acil şifalarını versin hadi bu tedaviyi bitirde bebişi getir bizlerde sevelim canım

yasemennn canım inşallah hamişsindir ama kendinide fazla kaptırma sonra hayal kırıklığı yaşaman daha kötü rabbim inşallah hayırlısıyla koymuştur rahmine meleğini amiiin

bebeğim düştükten sonra bende bu gruba dahil oldum herkese merhaba :) umudumuzu kaybetmek yok.. Allah ilk önce hastalıgı olana acil sifalar wersin sonra da bebek isteyenlere hayırlı ewlatlar nasip etsin inşallah..

günaydın kızlar nasılsınız yasemincim bebişin inşallah anne ben burdayım der allahım gönlüne göre nasip etsin canım benim
alincim sen naılsın canım akıntı bende de hamilelikten önce adetime yakın çok fazla oluyordu yani normal bir durum da olabilir sen genede aklında soru işareti kalmasın diye dr.na sorabilirsin benim dr.um normal derdi özellikle kokulu ve sarı renkte değilse çok normalmiş olması
sultancım sen nasılsın canım hafta sonu güzel geçmiş baharın tadını çıkartıyorsunuz ne güzel dimi
belenaycım sen nasılsın canım biz bebişimle iyiyiz çook şükür
z@z@dan haber yok kızlar ne yaptı acaba bilen varmı

kızlar dün bizim adana buluşmamız vardı çok güzel geçti fazla kalabalık değildik ama gelen arkadaşlar sağolsun sohbet güzeldi

beloşumun inşşaallah çok basit bir problemdir... sağlıklı olsun bebiş gelicek inşaallah...

süarcığım mrb ben sizleri sürekli takip ediyorum yani hep sizlerleyim.adanadaymışsın bende adanadayım sana birşey soracam hangi dr gidiyorsun ben ziyapaşa kadın doğum merkezinde bayram beye gidiyorum.

süarcım inşallah canım vardır rabbim meleğimi koymuştur canım sen nasılsın bebişin nasıl

arkadaşlar dualarını ve iyi dileklerinizi inşallah rabbim duyarda hepimizin bebişini verir herkeze çok teşekür ediyorum allah herkezden razı olsun canlarım iyiki varsınız çok kötü olmama rağmen sizlerin duaları ve yanımda olması inanın içimi rahatlatıyor sizleri çok seviyorum benim can dostlarım allahım tez zamanda hepinizin gönlüne göre versin hamişlerimizide rabbim bi avazda kurtarsın ve hayırlısı ile kucaklarına almayı nasip etsin darısı bizlere inşallah dert ortaklarım

Süarcım nasılsın canım?Kuzun nasıl?
Belenay güzel yürekli arkadaşım içini ferah tut. Herşey çok iyi olacak sakın aklına kötü şeyler getirme.
Yasemincim bence bebişin geldi.
Z@z@cım inşaallah iyi haberler ile gelirsin. Çok merak ediyorum seni.

süarcığım mrb ben sizleri sürekli takip ediyorum yani hep sizlerleyim.adanadaymışsın bende adanadayım sana birşey soracam hangi dr gidiyorsun ben ziyapaşa kadın doğum merkezinde bayram beye gidiyorum.

merhaba roselanda hoşgeldin aramıza ben ortadoğu hastanesinde amina hanıma gidiyorum canım

yasemincim teşekkür ederim canım iyiyiz biz bebişimle çok şükür dualarımız seninle ve bebiş isteyen bütün anne adayları için allahım hiç birimizin kucağını boş bırakmasın

kız yasemennn bizde seni çok seviyoruz inşallah hamişsindir öyleyse bizlere dua edersin bol bol dimi bak bi unut dua etmeyi o zaman değişiriz küllahları hımmm

oyyy yirim ben o yiyenlerimi süarcım hoşgeldinnn yerim ben yiyenlerimi bakın yiyenelrim dedim çünki inş yasemin de hamiştir zazada hamiştir... kızlar benim hislerim biraz kuvvetlidir ama içimde kalsın... hade bakalım tam sezonudur yumurtlama ve doğurma sezonu ...sıra kimde bakalım kimin bebişi inatçılığı bırakıp annesiyle imza atmış bakalım :sm_cool:

sultancım hoşbuldum canım inşallah hamişlerdir canım bende çok merak ediyorum kimler imza attılar sözlerinde durdular diye hade ama sende at artık imzayı canımcım bak biz bebişimle bekliyoruz yiğenlerim gelsin bebişimin arkadaşları gelsin şöyleeeeeee bi kaynatalım oratlığı dimi ama

alincim valla kuzucuk iyi de şimdi yemek kokuları gelmeye başladı başlar miğde bulantıları gene ondan korkuyorum

süarcım kocişinle barıştınızmı ? fazla uzatmamışsınızdır umarım barışmışsınızdır

inşallah kızlar vardır hepiniz saolun ii dilekleriniz için allahım yaa ada çayı içtim kasık ağrılarım geçsin die o hepten kötü etti yaa beynim uyuştu sankii bayıldım bayılcam offff piskolojikmi yoksa başka bişeymi anlamadım yaaa ufff ada çayı varsa düşügede sebeb oluyomuş bende salak gibi içtim

anladım canım umarım fazla uzamaz kocişin gelir özür diler karısından bide bebişinden...

yasemencim naıl böyle bişey yaptın sen ya madem bişliyordun düşüğe sebep olduğunu neden içtin valla yiyenime bişey olmuşsa seni yerim haklava: kız dikkat et dra gidene kadar

Dur yasemin hemen panik yapma. Adaçayının çok içilmesi düşüğe sebep oluyor. Tek bir fincandan birşey olmaz.
Süarcım inşaallah gelmez mide bulantıların. Kocişinle barış artık yazık adama...

alincim teşekkür ederim canım valla daha önceki yemek kokuları kötüydüde şimdi de miissssss gibi kızartma kokuyor
sultancım valla benim koçiş özür dilemez önceden dilerdi de şimdi huy değişti adam
barışmaktan başka çaremizde yok ama dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…