Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

tabii süarcım sen barış sonra çaktırmadan çaktırmadan anlatırsın ne kadar kırıldığını, üzüldüğünü, bu durum seni daha çok üzer... Belenaycım çok geçmiş lsun canım, önce sen iyi ol da sonra bebişin iyi 0olur annesi iyi diye... Yasemen kız 1 fincan çaydan bişecik olmaz sen kafana takma, inşallah mutlu haberini alırız hep beraber.... Alincim benim de akıntım olur ama doktorum kokulu akıntının böyle özellikle yeşile dönük onun problemli olduğunu söylemişti.... İnşallah önemli bişey yoktur....
Arkafaşlarım, içinizi ferah tutun bu işler parayla değil sırayla, sıra bizlere de gelecek umutsuzluğ akpılmayın sakın... Baharın tadını çıkarın...

durulaytuğcum canım hoşgeldin doğru söylüyosun barışım sonra çaktırarak söylerim kırıldığımı benim eşim laf çaktırmalardan anlamazda
kızlar şimdi adana buluşma resimleri atıldı bakmak isterseniz

Kızlar merhaba..Ben iğne vurulalı 10 gün oldu ama hiç ağrım yok.Sadece göğüslerim acımaya başladı okadar.Bu belirtisi olabilirmi.Yoksa adet mi olacağım yaaaa..

sultancım resimler bende değil ama şimdi buluşma ve aktiviteler bölümünden baka bilirsin

süarcım bayıldım sana süpersin göbişinde çıkmış bu arada çok hoş bir hatunsun vallaa.s. Allahım nazarlardan saklasın seni çok hoşsunuz ya a gördüm inanamadım ya keşke bende yanınızda olsaydım benneyaptımki

y onaycım hayırlısı olsun hayatım 4 günün kalmış test için hade bakalım senden güzel haberler alırız inşaallah....

süarcım bayıldım sana süpersin göbişinde çıkmış bu arada çok hoş bir hatunsun vallaa.s. Allahım nazarlardan saklasın seni çok hoşsunuz ya a gördüm inanamadım ya keşke bende yanınızda olsaydım benneyaptımki

canım benim çok teşekkür ederim beğendiğinie sevindim
inşallah birgün bizlerde umut listesi anneleri olarak bir araya geliriz neden olmasın dimi

Kızlar merhaba..Ben iğne vurulalı 10 gün oldu ama hiç ağrım yok.Sadece göğüslerim acımaya başladı okadar.Bu belirtisi olabilirmi.Yoksa adet mi olacağım yaaaa..

y_onay canım inşallah güzel haberler verirsin
valla göğüs ağrısının sebebleri değişe biliyor canım ya adetten de olabilir bebiştende olabilir bazende süt damarları sızlarmış ondanda olabilri canım

y_onay canım inşallah güzel haberler verirsin
valla göğüs ağrısının sebebleri değişe biliyor canım ya adetten de olabilir bebiştende olabilir bazende süt damarları sızlarmış ondanda olabilri canım

tabii süarcım sen barış sonra çaktırmadan çaktırmadan anlatırsın ne kadar kırıldığını, üzüldüğünü, bu durum seni daha çok üzer... Belenaycım çok geçmiş lsun canım, önce sen iyi ol da sonra bebişin iyi 0olur annesi iyi diye... Yasemen kız 1 fincan çaydan bişecik olmaz sen kafana takma, inşallah mutlu haberini alırız hep beraber.... Alincim benim de akıntım olur ama doktorum kokulu akıntının böyle özellikle yeşile dönük onun problemli olduğunu söylemişti.... İnşallah önemli bişey yoktur....
Arkafaşlarım, içinizi ferah tutun bu işler parayla değil sırayla, sıra bizlere de gelecek umutsuzluğ akpılmayın sakın... Baharın tadını çıkarın...

Canımcım aslında çok kafama takmıyorum bu akıntı meselesini. Sadece merak ettim ve sizlerle paylaştım. Regl günüm yaklaştıkça daha bir heyecanlanıyorum. Nedense bu ay çok umutluyum. Sanki bebişim geldi gibi.Gerçi hiç belirti yok hamileliğe dair ama ben umutluyum.

oh oh, adanalı kızlar buluşmuş ne de güzel olmuş.... Süarcım seni de vesileyle tanımış görmüş olduk, çok da güzel oldu...

Ya alin var ya söylemiyim diyorum, dilimi ısırıyorum ama inan bu ay ben de çok umutluyum, sanki hamileymişim gibi yaşamaya başladım, ağır kaldırmıyorum, yükseğe uzanmıyorum, yediklerime dikkat ediyorum ve de tüm bunları içgüdüsel olarak yapıyorum.... Acaba bahar yüzünden mi biz böyle gaza geldik ne dersin, hani doğa canlanıyor falan ya, biz de mi can-landık zannediyoruz kendimizi :) İnşallah umutlar boşa çıkmaz, bari birimizden birinin ki boşa çıkmasın ya...

Durulaytuğ canım inşaallah bebişlerimiz gelmiştir. Ben bu ay kafama hiç takmadım. Olmazsa umutsuzluğa kapılmayacağım çalışmalara devam edeceğim. Bahar bizi yoldan çıkardı bence. Ben umutluyum ama bende hamileliğe dair hiçbir belirti yok.

süarcım çok tatlısın canım göbüşünde büyümüş maşallah allahım nazarlardan saklasın canım

alincim inşallah bebişin içindedir canım hakkında hayırlısı neyse o olsun canım dualarım sizinle allah isteyen herkeze tatırsın annelik duygusunu yarabbim aminnnnnnnnnnn

Alin evet bende de hiç belirti yok inan, Allah a emanet valla, halim komik, psikolojik olarak bile midem bulanmıyor :))

alincim canım biliyorsun benim de hamileliğe dair hiç bir belirtim yoktu benim içimde bir his senin buay hamiş haberini olacağız diyor benim hisslerim kuvvetlidir

durulaytuğ canım valla bende aynı senin gibi hareketlerime dikkat eder olmuştum çokta iyi yapmışım diyorum şimdi

yasemincim canım çok teşekkür ederim

X