Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

CANIM DAHA ÖNCE GEÇMİŞMİYDİN GÜNÜNÜ.EĞER GEÇMEDİYSEN İYİ SABRETTİN VALLA.BEN OLSAM ÇOKTAN TEST YAPMIŞTIM.İNAN KİMİSİ 1 GÜN GEÇİNCE BİLE TEST YAPINCA ÇIKIYO.BENİMKİ ÇOK GEÇ ÇIKIYO O AYRI MESELE.ÇOK KÖTÜYSEN DİNLEN GİT YAT.BUNLAR BELKİDE BEBİŞİN BEN BURDAYIM DİYİŞİDİR.ALLAHIM BÜYÜKSÜN İNŞALLAH.

canım hangi ilçaları kullandın isimlerini ver bi... canım Allah gönlüne göre versin ve en önemlisi hayırlısını versinnn drunu ara bi bakalım ne diyecek belkide yumurtlama gerçekleşmediği için adet olamıyorsun ama bekle bakalım ne olcakkk...

alincim bilmiyorum ama fenayım dr umu aradım gelmemiş az sonra tekrar deneyecem yaa kasıklarıma bıçak gibi bişey saplanıyo inşallah bebişim gelmiştir allahım ne olur mücizeni ver yarabbim tüm isteyenlerede

Günaydın arkadaşlar.... Bende gayet keyifli bir hafta sonu geçirdim ve yine başladık işe... Hava çok güzeldi hafta sonunda.... Çevremede pek bir bebek vardı hamile de vardı bulunduğum yerlerde... ama onları görmek beni bu kez üzmedi umutlandırdı dedim ki bak sıra sana gelidi işte..... Hamilelik haberi verenleri tebrik ediyorum bu arada hayal kırıklığına uğrayanlara da sabırlar diliyorum ama bu ne güzel bir hayal kırıklığıdır ki her ay şansın yenileniyor, tüm umutlar yeniden başlıyor....

yasemencim bazen çok düşünmekten de adet geçebiliyor... ama şu durumda dr aramaktan başka çaren yok sancın çok...ilaçların hangilerydi canım... ilaçlardan olacağını sanmıyorum ben 2 ay gonaphene kullandım ben gecikir diye düşünürken tam gününde adet görüyordum...

özlemimsin inşallah canım verdır ama her ay test yapıp negatif sonuç almakdan bıktım bu ayda yapmadım inşallah vardır ama hiç böle olmamıştım yaa
sultancım amin inşallah hepimizin gönlüne göre verir canım klomen kullanmıştım dr ilk ay günde 1 tane verdi yumurtalık büyümedi 2. ayda ise 2 tane kullandım ama gene büyümediler tedavimi kesip büyük hastaneye gönderdi inşallah ilaçlar etki göstermiştirde meleğim yerine yerleşiyordur canım arayacam şimdi ama hiç böle olmamıştım test yaptırsam çıkarmıki geçen ay 19 da regl olmuştum bu ay olmadım hayırlısı inşallah

inşallah yasemen inşallah gönlüne göre olur herşey...

inşallah canım hepimizin allahım tez zamanda gönlümüze göre verir belkide sizlerin dualarıyla rabbim vermiştir ama umutlanmıyorum ilk defa böle bişey başıma geldi acaba pskolojikmi delircem yaaasenağlamasenağlama

canım en güzeli gene ucuz bir test alıp evde yapmak kendini gene kötü sonucada hazırla ama gende yap içindeki şüpheleri yok et en azından....bu arada klomen gecikme yapmaz ama sancı yaparmı bilmem klomen kullananların çoğu 2. yada 3. aylarında hamile kalmış...sen drların dediğine ne bakıyosun drlara kalsa biz öldük Rabbim verirse inşşaallah sen gör yumurta büyümüşmü büyümemişmi canım inş öyledir ama gene olumsuzluğada alıştır kendini olsda olmasada canları saolsun bebişlerin sıkma canını olurmu dr ara bakalım ne diyecek...

Canlarım ya bu arada bende 2-3 gündür beyaz bir akıntı var. Krem gibi birşey. Acaba nedir bu?

alincim sakın mantar olmuyasın sümüksümü akıntın sümüksüyse yumurtlamanın bittiğine işarettir ama eğer başka şekirlse mantarın habercisi olabilir dikkat etttttt

canım aman dikkat et hergün çamaşırını değiş...dikkate ettt ya ben çektim çok kötüydü..

Bende çektim Sultancım.Bilirim nasıl sinir bozucu birşey olduğunu. Ganophane kullandığım dönemde ilacın yan etkisi nedeniyle olmuştum. Ama bu defa kaşıntı ya da yanma olmadığı için tam emin olamıyorum mantar olduğundan. Ayrıca çokta dikkat ediyorum iç çamaşırıma ve temizliğe...

kızlar doktorumla görüştüm muayeneye çağırdı belki yumurtalıklarım ilaca ekti ettiğini söle allahım ne olur mucizeni ver yarabbim gelmemi söledi ama işyerinden izin alamıyorum ya offff inşallah vardır bişeyler canım allahım ne olur bizlerinde bebişini ver tüm isteyenlerin yarabbim

canım akşam çıkıştı git bir test alllll kendini olumsuzluğada alıştır git yap ve sonucu gör... ne olursa olsun bu şüpheden kurtulursun en azından yoksa bile.... yada bi şekilde izin alıp çıkkk... acil de dr gitcem de hade bakalım...

Öğlen arası ya da akşam falan gidemez misin? En olmadı test alıp yap hayatım. İnşaallah bebişin gelmiştir burada bayram yaparız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…