Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

oyoy küçücük bir bebekçik süarcım sana bişey diyimmi senin bebekte erkektir ben sana diyim:)) şimdi diyeceksin mğneccimmi bu kadın :))

alincim inşallah vardır canım içindeki hisdede yanılmazsın inşallah hayırlısı allahtan bellimi olur anneciğine süprüz yapar bak sen küsmüştün bana ama ben sana geldim die allahım gönlüne göre versin canım dualarım sizinle

süarcım yaa benim içimede kız doğdu ama hakkından hayırlısı allah gönlüne göre versin başta sağlıklı eli ayağı düzgün olsunda kız erkek farketmez demi canım sultancım inşallah allah sanada nasip eder o duyguyu canım çok isteklisin rabbim dualarımızı kabul etsinde bizlerde bebişlerimizi alırız kucağımıza

valla kızlar hala benim içimde kız yada erkek diye bir his yok ya bende mi tuhaflık var acaba
allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallahhhhhhhh

alincim inşallah canım ya senin o güzel kalbine göre güzel bir bebiş yerleşmiştir içine inşallahhhhhhhhhh

yasemincim takvimin hayırlı olsun bu arada darısı bebiş takvimine olsun canım

Yasemencim hakkımızda hayırlısı ne ise olsun. Önemli olan hamile kalmak değil sonuna kadar hamileliği sürdürüp sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almak.
Süarcım bebiş resmi çok tatlı. Umarım hayatı da kendi kadar güzel olur. Bu arada benimde içimden
senin bebeğin kız diye geçiyor. Hiç isim düşündünüz mü bebeğine? Mesela biz şimdiden kızımız olursa adına karar verdik gibi.

Süarcım canım benim çok teşekkür ederim bu güzel düşüncelerin için. Benim sıpa umarım süar teyzesinin sözünü dinler de gelir bu ay bana hesap sormaya.

Süarcım canım benim çok teşekkür ederim bu güzel düşüncelerin için. Benim sıpa umarım süar teyzesinin sözünü dinler de gelir bu ay bana hesap sormaya.

inşallahh canım inşallahhh gelirde sorar anneseine hesabını
kızımız olursa canım ben koymayacağım ismini kayınvalidem ( şeyma) diyor ben kırmam onuda o ama oğlum olursa bana ait ismi hazır zaten (selim ) koymayı düşünüyorum

kızlar allah hepinizin bebişini versin inşallah

süarcım seninde kucağına almayı nasip etsin

yasemincim takvimin hayırlı olsun bu arada darısı bebiş takvimine olsun canım

süar tşklr canımcım inşallah bi olsunda annesi ona neler yaparsırnaşık şey belenaycım çok saol canım yaparız banada zaza yaptı ama bende öğrendim linki atarım sana canım alincim evet hayırlısı inşallah rabbim gönlüne göre verir canım Şeniz

Yasemencim inşaallah Allah bu listedeki herkesin gönlüne göre verir.Bu listedeki herkes hamiş listesine girer.

sultan alin inşallah tek temennimiz bu inşallah bizde hamiş listesinde en kısa zamanda yerimizi alırız allahım darısı hepimizin başına

Ayyyyyy Kizlar Kiskandim Valla.uzun Zamandir Yazişiyonuz Heralde Birbirinize çok Bağlisiniz.ben Yeni Olduğum Için Sizin Gibi Olamiyom Haliyle.inşallah Gün Gelir Bende Bu şekilde Sizlerle Samimi Olurum.iyiki Varsiniz.allah Hepimize Bebişler Nasip Etsin.bizimde Yanlizliğimiz Sona Ersin.

özlem canım allahım seninde bebişini nasip etsin inşallah a.s.

Özlemimsin inşaallah Allah seninde gönlüne göre verir. Bu arada kızlar benim kasık ağırım şiddetleniyor. Sistit oldum sanırım. Sürekli tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum.Of yaaaa bugün kendimi
çok mızmız hissediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…