Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Nedir Bu Kadinlarin çektiği Yaaaa.inaninki Doktora Gittik Eşimle Birlikte Kocaman Bir Liste.kağit Sonuna Kadar Benle Alakali En Altta 2 Maddede Eşime Aitti.valla Feleğimi şaşirdim.gitmediğim Hastane Kalmadi.tabi En Korkutucu Olani Rahim Filmi Bide Ameliyatti.arkadaşlar Bu Arada Ameliyat Hakkinda Bilgisi Olan Varmi Diye Sormuştum Ama Kimse Cevap Vermedi.kimsenin Bilgisi Yok Galiba Bu Konu Hakkinda.acaba Ben Yanlişmi Yaptim.araştirmadan Oldum Bu Ameliyati

canım hoşgeldin geçmiş olsun yara geçtikten ssonra bebiş daha kolay gelir inşallahh

MORALİNİN İYİ OLMASINA SEVİNDİM.ALLAHIM BÜYÜK HEPİMİZİN ZAMANI VAR BEKLİCEZ NAPALIM.Şeniz

Ne ameliyatı oldun canım?

kızlar teşekkür ederim ya biraz olsun içim rahatladı içimdeki sıkıntı gitti sayenizde ama sizlerin canını sıktım özürdilerim

Ne demek can sıkmak hayatım.Biz burada her derdimizi paylaşıyoruz. Bizi bizden daha iyi anlayan kimse yok. Elbette bize anlatacaksın.

Belenaycım sakın canını sıkma. Tedavilerini aksatma unutma ki bunların hepsi bir aşama. Her aşama da biraz daha yakınlaşacağız bebeklerimize. Hem bak böyle hamile kalsaydın rahimdeki yara düşüğe bile sebep olabilirdi. Herşeyde bir hayır var.

en büyük desteğiniz moraliniz olsun umudunuzu yitirmeyin yeter allah büyük sabır ve metanet

Bu kadar erkenden belirti olmaz ki gülüm. Cumartesi doktora gittiğimde yumurtan bu gece çatlar demişti.Bizde o geceyi ve pazartesi gecesini boş geçmemiştik. Ama daha bir hafta bile olmadı ki yerleşme olsun. Bir de akıntı var bende sürekli çamaşırım ıslak durumda. Günlük ped dayanmıyor valla. Ben idrar yolu iltihabı oluyorum sürekli. Yine öyle birşey oldum diye korkuyorum açıkçası.Çünkü onun belirtileride bunlar.

süarcım bizler birbirimizi görmesekte duymasakta burdan sıkıntılarımızı paylaşmak anlatmak kendimden biliyorum o kadar iyi geliyorki emin ol başkalarının sıkıntısını dinlemek ve onları rahatlatmakta bi okadar huzur veriyor... arad olur eşler arasında sürtüşmeler ama barışınca da çok güzel oluyooo bi öpmeler koklaşmalar naz yapmalar:asigim: kız sende naz yappp fazlada yapmaaaa:roflol: ama burada paylaştıkça insan daha da bilgileniyor ben mesela bikmediğim konuları hep burdan öğreniyorum bu da benim için çok büyük bir avantajç..:hooray:

canım ben kendimde öyle olunca senin içinde umutlanmıştım ne bilim işte hayırlısı olsun bakalım yiğenimiz ne zaman ben burdayım diyecek

sağolun canım valla paylaşmak çok iyi geliyor insan yalnız olmadığını hissediyor:1hug:
bende sizler sayesinde çok şeyler öğrendim buradan

eşiminde biraz burnunu sürtüm öyle barışırım artık

fazla sürtm eburnunu kız yazık... kız bebişinin cinsiyeti ne zman belli olacak bide karnın çıkmaya başladımı

canım ben kendimde öyle olunca senin içinde umutlanmıştım ne bilim işte hayırlısı olsun bakalım yiğenimiz ne zaman ben burdayım diyecek

Canımcım inşaallah sen haklı çıkarsın ama ben artık hayırlısını diliyorum artık.
Senin sözlerinden sonra bende umutlandım biraz. Sıpacık gelmiştir umarım.

fazla sürtm eburnunu kız yazık... kız bebişinin cinsiyeti ne zman belli olacak bide karnın çıkmaya başladımı

sultancım bana da yazık ama hem bişecik olmaz ona
teyzesi haziran gibi belli olur herhalde karnımızda hafiften birazcık çıktı sayılır
biz bebişimle siz teyzeleri için dua ediyoruz ki bize yetişin yalnız bırakmayın bizi die

Canımcım inşaallah sen haklı çıkarsın ama ben artık hayırlısını diliyorum artık.
Senin sözlerinden sonra bende umutlandım biraz. Sıpacık gelmiştir umarım.

alincim valla bilmiyorum ama benim içinde bir umut var buay senin adına canımya ben kendim hamile kalmadan öncede böyle bir kıpırtı hissetmiştim içim kıpır kıpırdı ama kimseye bişe diyemiyordum olmazsa diye kendimi kötüyede hazırlamıştım

oyoy teyzesinin gülü bende bebeklerin hastasıyım haaa:)) kendi beebğim olsa kimseye elletirmem mikrop kapmasın idye başkasının bebeğini yiyesim geliyooo yaaaaaa oy yirim ben onu

Hayatım itiraf edeyim bende bu ay ilk defa bebişime çok yaklaşmışım gibi hissediyorum kendimi. Ama hayal kırıklığına uğramamak için kafamdan uzaklaştırıyorum bu duyguyu.
Ben de bu nedenle kendimi kötüye hazırlıyorum. Umarım minik kuşum gelmiştir.

biraz önce bana da msn camerada bebiş gösterdiler hani teyzemin gelini yoğun bakımda yatıyor demiştim ya çok şükür iyiler anne kız allaha binlerce şükür biraz önce camerada gösterdi bebişi çok tatlıydı allahım hepimize nasip etsin böyle tatlı bebişleri inşallah
resminide gönderdi bende şimdi buraya ekleyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…