Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ayyyyyy Kizlar Kiskandim Valla.uzun Zamandir Yazişiyonuz Heralde Birbirinize çok Bağlisiniz.ben Yeni Olduğum Için Sizin Gibi Olamiyom Haliyle.inşallah Gün Gelir Bende Bu şekilde Sizlerle Samimi Olurum.iyiki Varsiniz.allah Hepimize Bebişler Nasip Etsin.bizimde Yanlizliğimiz Sona Ersin.

inşallah özlemimsin allahım gönlüne göre versin canım sıkma canını herşeyin hayırlısı yanlızlığımız sona erecek birgün ama rabbim tez zamanda erdirsinki bizlerde bebişlerimizi kucağımıza sağlıklı ve hayırlısı ile alalım bizde bizim güsel hamişlerimiz gibi mutlu oluruz bugün bizde cuma gecesi derler bu gece gökyüzünden bütün melekler yeryüzüne inerlermiş ve cuma sela verilene kadar yeryüzünde bizlerle birlikte olurlarmış bugece bol bol dua edelim allahım ne olur bütün herkeze annelik babalık duygusunu tattır bizlerinde yüzünü güldür yarabbim hayırlı evlatlar nasip et ne olur :emir_bebek::teselli:

--------------------------------------------------------------------------------

&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. ..HAMİLE(16)

Süar bacım benim adımın karşısındaki tarihi 27 Nisan olarak değiştirir misin? Bu arada senin yerleşme ağrıların nasıldı? Benim şu anda kasıklarıma ve belime vuran bir ağrı var nefes alamıyorum. Göğüs kafesime baskı yapıyor ağrı.17.30 olsa da artık eve gitsem artık.

inşallah özlemimsin allahım gönlüne göre versin canım sıkma canını herşeyin hayırlısı yanlızlığımız sona erecek birgün ama rabbim tez zamanda erdirsinki bizlerde bebişlerimizi kucağımıza sağlıklı ve hayırlısı ile alalım bizde bizim güsel hamişlerimiz gibi mutlu oluruz bugün bizde cuma gecesi derler bu gece gökyüzünden bütün melekler yeryüzüne inerlermiş ve cuma sela verilene kadar yeryüzünde bizlerle birlikte olurlarmış bugece bol bol dua edelim allahım ne olur bütün herkeze annelik babalık duygusunu tattır bizlerinde yüzünü güldür yarabbim hayırlı evlatlar nasip et ne olur :emir_bebek::teselli:

İNŞALLAH AMİN DİYORUM.BENDE BOL BOL DUA EDECEM .ALLAHIM HEPİMİZE NASİP ETSİN.İNANKİ ARADA RÜYADA DOĞUM YAPTIĞIMI GÖRÜYORUM VE O DUYGUYU TADIYORUM OH BE DİYORUM BU SEFER RÜYA DEĞİL TABİ SONRA UYANIYORUM.İNŞALLAH BİRGÜN RÜYA OLMAZDA GERÇEĞİNİ YAŞARIM.BENDE İSTEYEN HERKESTE.ALLAHIM HEPİMİZE NASİP EDER.HAMİLE KALMAYI VEDE TAMAMINA ERMESİNİ.BEN 2 KEZ DÜŞÜK YAPTIĞIM İÇİN KENDİM HAMİLE KALDIĞIMADA ÇOK SEVİNEMİYORUM.ÇÜNKÜ ÖĞRENİYORUM VE PEŞİNDEN HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYORUM.ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN.HERKESE BEBİŞLERİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.senağlama

alincim miden nasıl oldu canım düzeldinmi az kaldı mesai bitimide dayan birazcık daha tatlım eve gidince nane limon iç bide uyku oh yarına hiç bişeyciğimiz kalmaz inşallah

alincim miden nasıl oldu canım düzeldinmi az kaldı mesai bitimide dayan birazcık daha tatlım eve gidince nane limon iç bide uyku oh yarına hiç bişeyciğimiz kalmaz inşallah

Canım midem içtiğim bitki çayları ile iyi oldu ama bu seferde kasık ağrısı peydah oldu. Bacaklarım çekiliyor ağrıdan. Sanırım çok huysuzum uykusuz olduğum için. Onun için bu gece erkenden uyuyacağım. Yarın zaten 3 saat toplantım var. Ona hazır olmalıyım.

Canım midem içtiğim bitki çayları ile iyi oldu ama bu seferde kasık ağrısı peydah oldu. Bacaklarım çekiliyor ağrıdan. Sanırım çok huysuzum uykusuz olduğum için. Onun için bu gece erkenden uyuyacağım. Yarın zaten 3 saat toplantım var. Ona hazır olmalıyım.

canım ya inşallah yarına hiç bir şeyin kalmaz kasıklarına eve gidince sıcak su torbası koy istersen ağrılarına iiyi gelir çok geçmiş olsun yarına seni daha dinlenmiş ve inşallah sağlıklı görmek istiyoruz tatlımŞeniz

bayanlar ilk aşılamam tumadı ikincisinide şehir değişikliği yapıcağımıza istemedik artık haziran yada temmuz gibi düşünüyoruz (eğer bu aralık hamile kalmazsam) bide adımın karşısınada 2.aşılama haziran yada temmuz diye yazarsanız sevinirim

canım ya inşallah yarına hiç bir şeyin kalmaz kasıklarına eve gidince sıcak su torbası koy istersen ağrılarına iiyi gelir çok geçmiş olsun yarına seni daha dinlenmiş ve inşallah sağlıklı görmek istiyoruz tatlımŞeniz

Bende böyle hasta olmayı hiç sevmiyorum. Sinir oluyorum kendime böyle ağrılarım olunca. Eve gidince çiçeklerimle ilgileneceğim. Çok güzel minyatür gül aldım kızlar. Bir görseniz minicik fındık büyüklüğünde güller açmış. Gidip onu daha büyük bir saksıya geçireceğim. Sonra da hemen yatıp dinleceğim. Koca kendi başının çaresine baksın bugün. Hatta benimle de ilgilensin.jeyyar

bayanlar ilk aşılamam tumadı ikincisinide şehir değişikliği yapıcağımıza istemedik artık haziran yada temmuz gibi düşünüyoruz (eğer bu aralık hamile kalmazsam) bide adımın karşısınada 2.aşılama haziran yada temmuz diye yazarsanız sevinirim

İnşaallah bu arada kendiliğinden hamile kalırsın.Bize de bu güzel haberi müjdelersin...

İnşaallah bu arada kendiliğinden hamile kalırsın.Bize de bu güzel haberi müjdelersin...

tabiki müjdelemem mi ama eşya topla taşı yerleştir deken koşuşturmada tutarsa mucize olur her halde
Allah ım isteyen herkese sağlıklısından versin
hamişleride sağ sağlim doğum yapmalarını nasip etsin

&ayla&.............................. 2 aşılama haziranda
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin........................27 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. ..HAMİLE(16)

slmmmmmmm kızlar yarın benim kontrolüm var yumurtlama takibi yapılacak şu anda morelim öyle bozukki çok canım sıkılıyor aslında yarın dr bosuna gidiyorum bu ay da hamile kalamıyacam gibi geliyor dün gece rüyamdada bi kızım oluyormuş sabah uyandıgımda çok üzüldüm keşke dedim gerçek olsa bu ay kafama takmıyım dedim ama olmadı yine basaramadım aklımdan çıkmıyor sabredemiyorum bide hiç ama hiç umudum yok çok canım yanıyor ne zormuş hamile kalabilmek yine aglıyorum bu gözyaslarım ne zaman dinecek ALLAHIM....

slmmmmmmm kızlar yarın benim kontrolüm var yumurtlama takibi yapılacak şu anda morelim öyle bozukki çok canım sıkılıyor aslında yarın dr bosuna gidiyorum bu ay da hamile kalamıyacam gibi geliyor dün gece rüyamdada bi kızım oluyormuş sabah uyandıgımda çok üzüldüm keşke dedim gerçek olsa bu ay kafama takmıyım dedim ama olmadı yine basaramadım aklımdan çıkmıyor sabredemiyorum bide hiç ama hiç umudum yok çok canım yanıyor ne zormuş hamile kalabilmek yine aglıyorum bu gözyaslarım ne zaman dinecek ALLAHIM...

Süar bacım benim adımın karşısındaki tarihi 27 Nisan olarak değiştirir misin? Bu arada senin yerleşme ağrıların nasıldı? Benim şu anda kasıklarıma ve belime vuran bir ağrı var nefes alamıyorum. Göğüs kafesime baskı yapıyor ağrı.17.30 olsa da artık eve gitsem artık.

alincim değiştirdim canım listeyi yenileyim demiştim
benim yerleşme sancılarım canım aynı adet olcakmış gibiydi biraz bacaklarım çok fazla ağrımıştı birde iki üçgün sürmüştü bu durumum daha sonra geçti ve tam adet günümde tekrar ağrılar başlamıştı

slmmmmmmm kızlar yarın benim kontrolüm var yumurtlama takibi yapılacak şu anda morelim öyle bozukki çok canım sıkılıyor aslında yarın dr bosuna gidiyorum bu ay da hamile kalamıyacam gibi geliyor dün gece rüyamdada bi kızım oluyormuş sabah uyandıgımda çok üzüldüm keşke dedim gerçek olsa bu ay kafama takmıyım dedim ama olmadı yine basaramadım aklımdan çıkmıyor sabredemiyorum bide hiç ama hiç umudum yok çok canım yanıyor ne zormuş hamile kalabilmek yine aglıyorum bu gözyaslarım ne zaman dinecek ALLAHIM...

canım neden öyle düşünüyorsun sen elinden geldiğince kontrollerine devam et taktiri allaha kalmış elbet birgün senin bebişinde sana gelecek hiç bir zaman umudunu yitirme olurmu içindeki umut ne kadar çok olursa bebişinde sana okadar yakın olur canım
yalnız değilsin canım bizler buradayız ve hepimiz birbirimize desdek oluyoruz

ben dua ediyorum insallah allah hepinize bebek nasip etsin
aminnnn

neden bu kadar üzülüyosunki hiç değilse bak canım şükret yarın dr a gideceksin artık ben tedavimi bile kestim canım allah ne verirse herşeyin hayırlısını versin benim yumurtalıklarım hiç büyümedi ilaç kullanmama rağmen ama ben bi umutla bekliyorum o güsel haberi allahım dilediği ve zamanı geldiği zaman verecek biliyorum önceden çok takardım ama oda sanki allaha isyan ediyormuşum gibi geliyodu nitekimki bazen isyan ediyodum ama şimdi herşeyi akışına bırakttım rabbim dilediği zaman versin inan bizlerde bebişlerimizi kucağımıza sağlıklı bişekilde alıcaz ben inanıyorum sende inan bu düşünceleride kafandan atarsan sevinirim canım rarbbimin dediği olur dua et ve bekle mutlaka duanın karşılığı mutlaka birgün geri gelecek canım inşallah rabbim taz zamanda seni bebişine kavuşturur ve herkezi içinde benide

süarcım senle ben kaldık sanırım canım bende birazdan çıkarım kendine iyi bak eşinede kırgınsın biliyorum ama onuda üzme ne olur bebişede slm söle yasemin teyzesinde :)))) hadi kal salıcakla herşey gönlünce olsun allaha emanet olun sen ve minik meleğin

süarcım senle ben kaldık sanırım canım bende birazdan çıkarım kendine iyi bak eşinede kırgınsın biliyorum ama onuda üzme ne olur bebişede slm söle yasemin teyzesinde :)))) hadi kal salıcakla herşey gönlünce olsun allaha emanet olun sen ve minik meleğin

teşekkür ederim canım allah razı olsun a.s söyledim bile selamı teyzesi
bende bugün erken çakacam canım sende kendine iyi bak canım olurmu allaha emanet ol öpüyorum iyi akşamlar canım

X