Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

süarcım inşallah eşinde aranda olan tatlı atuşmalardan biridir bu arada çok iyiyim
zazcım umarım hamişsindir bilmiyorum bana hamişsindir gibi geliyor hislerim kuvvetlidir benim... ama gene umutlanma derim... testi görelim :)) bebişin senin le anlaşma imzaladımı ona bakalım :))

sultan dedigin ciksin dile benden ne dilersen:enbuyukkk:

z@z@cım ne olur bu kadar stres yapma canım hakkında hayırlısı inşallah var sana sıkı sıkı tutundular onlar annesinide bırakmaya niyetleri yok bana sölediler :)))) hadi hayırlısı inşallah pazartesi müjdeli haberi alırızda hep berabr seviniriz canım

canım inşallah bu efer olmazsa da olur inşaallah bebişlerin zamanı var diyoruz ya hani.. işte umarım seninkinin vakti şimdi gelmiştir...süprizzzzz

ya kızlar benim naz yapmam gerkirken adam bana surat ediyor sinir oluıyorum ya ben kendine naz yapmıyorum diye böylede olmazki ama dimiKötü Kazen

biliyorsunuz çalışmak istemiyorum aakşam oluncada biran önce eve gitmek istiyorum eşimle iş yerlerimiz yakın beraber gidiyoruz eve dün geç çıktılar biraz bende haber verseydin ben ötobüsle giderdim saat kaç oldu dedim hepsi bu ya ne var bunda şimdi senağlama

süarcım canım yaa kıyamam boşver oda şimdi şoktadır canım sen alttan al onunda alttan alacağı bi çok şey olucak stres yapma kendine bak bebişinde kızar sana babamla nie konuşmuyorsun dieklava: canım kendine ii bak bunlar gelip geçici şeyler :1hug:

canım teşekkür ederim gelip geçici şeylerde insaniz işte canımız sıkılyor bi anda sizlerinde kendi dertlerimle canınızı sıktım kusura bakmayın allah başka dert vermesin
iyiki sizler varsınız da biraaz olsun rahatlıyorum canlarım ya

öğle oldu nerdeyse ama yinede herkese günaydın.napalım uyumaktan başka çare yok. başka zaman geçmiyo.herkese kocaman öpücükler.

Bence kocanın işyerinde canı sıkılmıştır. Onun için böyle davranmıştır. Yoksa senin davranışında kızacak bir durum yok. Nihayetinde senin şu anki durumun çok özel. D

Alincim kahve iç bana iyi gelir böyle durumlarda çok su içme ama mideni bulandırabilir.... süar cım dilerim eşinle sorunlarını halledersin en kısa zamanda. AAAAAAAAAAA kızdırmasın valla bizi toplanır geliriz de neye uğradığını şaşırır sonra, üzmesin arkadaşımızı ve bebişini....

canımcım neden sıkılalımki hepimiz burda dertlerimizi paylaşıyoruz sen ii ol yeterki canım benim özlemimsin günaydın sanada kıs yenimi kaltın yaa bize öğlen oldu yerimseniben

Alinin de dediği gibi stresli bir gün geçirdi belliki iş yerinde sana patladı, netice de en yakınındaki kişi sensin... Sen de takma kafana, hiçbişey olmamış gibi davran hatasını anlayacaktır....

Kızlar benim karnım regl olacak gibi ağırıyor. Ama reglime daha 9 gün var. Üşüttüm mü acaba?

Ben de kahve içtim canım biraz kendime geldim. Ama midem hala kötü. Süarcım kocana söyle bizi salon kadını çizgimizi bozdurmasın gelir onu döveriz durulaytuğun dediği gibi. Kimse bizim yeğenimizi ve annesini üzemeza.s.

kızlar teşekkür ederim ya biraz olsun içim rahatladı içimdeki sıkıntı gitti sayenizde ama sizlerin canını sıktım özürdilerim

canımcım neden sıkılalımki hepimiz burda dertlerimizi paylaşıyoruz sen ii ol yeterki canım benim özlemimsin günaydın sanada kıs yenimi kaltın yaa bize öğlen oldu yerimseniben

valla yeni kalktım.benimki artık psikolojik diyorum.insan akşam 3 lerde kalkarmı inanki ben hergün bu saatlerde kalkmaya başladım.zaman daha erken geçsin kalkıpta napacam diye böyle işte.yanlızlık çok zor.bebişlerde inat gelipte yanlızlığımızı paylaşmıyolar

nasılsınız kızlar siz sormadan ben söyliyeyim dün doktora gittim kadın doğuma smear yapıldı rahim ağzında küçük bir yara varmış yakılacakmış yakılsın bakalım onuda yaptırırız rahim çok temizmiş kist falan yokmuş eh bu ay bebişte yok başka bir sorun için doktora gidicem kızlar artık 3-4 ay bebek defterini kapattık sağlık nedeniyle kapalıyız ama moralim iyi az önce sultanla konuştuk rahatladım yani ben artık yeğenlerimle vakit geçireceğim yandınız kızlar

Kızlar benim karnım regl olacak gibi ağırıyor. Ama reglime daha 9 gün var. Üşüttüm mü acaba?

alincim canım inşallah bebiş vardır ha ne dersin benim 27 şubattı regl tarihim ve 21 subatta okadar çok sancı çektimki 21 subat bebeğimin yerleşme sancılarıymış meğer inşallah seninde öyle olurda canım içimde hiçbir sıkıntı kalmaz valla burda hamiş haberleri alınca çok seviniyorum çünkü

belenaycigim sagligin yerinde olacakki bebisine kavusasin dimi ama allah hayirlisini versin insallah

belenay canım biz çok iyiyiz seninde iyi olmana ve hiç bir sorun olmamasına çok sevindim canım hayırlısı sen iii olda bebişin birazdaha beklesin annesine hasret kalsınki özlesin ve hemen gelsin canım allahım başka sıkıntılar derler vermesin canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…