Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ay bizim güseller gelmiş ama bana msj geç geldi canlarım alincim iii sayılırım sende uykusuzmuşsun aman boşver başka arkadaşını gönder gitsin dinlen canım süarcım nasılsın bebiş nasıl annesini üzmüyo demi durulaytuğ canım sen nasılsın

ya süarcım bu çizelgeyi bir türlü yapamadım bende evlilik çizelgesi istiyom ama olmuyoo deli etti dün beni yaw herşeyi yaptım kopala yapıştır yapıyom olmuyo nasıl yapcam yardımcı olurmusun deli etti yaw beni dünden berii :))))

iyiyim yasemen işte iş güç aynen devam havalar güzel ya bi de hafta sonuna yaklaşıyoruz tüm bunların mutluluğu var içim de, bi de içim de başka bişey olsa bebiş gibi oooo daha ne isterim ki :)

günaydın kızlar nasılsınız alin demek uykusuzsun git bi yüzünü yıka hade kalk yerinden :eek:klava: kızlar hepinizi çok öpüyorum... dün belenayda dr gitmişti bakalım ne demiş ona dr.. inşaallah hayırlı haberler vermiştir...:teytey:

Evet anlaşılan zor bir gün seni bekliyor, olsun ama eğlenmişsinizdir ne güzel, böyle değişiklikler şart, bence de adliye işini bugün için başkası yapsın sen dinlen arkadaşım, işyerindekiler de anlayışlı olsunlar biraz canım:) Alincim alışıcaksın böyle uykusuzluklara, şimdiden bunlar hep prova sana... Bu akşam biraz erken yatarsın da dinlenirsin inşallah...

İş arkadaşlarım çok anlayışlılar,sağolsunlar git eve dinlen bile dediler. Ama ben bırakmadım.Uykusuzluktan ziyade beni etkileyen akşam içtiklerim. Midem alt üst olmuş durumda. Çok kötü bulanıyor.Ve başım kazan gibi.Bugün bitmez bana kesin

canım yaa allahım inşallah tez zamanda verir sana bebişini dualarım hep sizinle ne olur üzülme evet bende bugün olcam sanırım çok üzülüyorum ama ne yapalım takdiri ilahi gerçi olsamda dr gitsem aslında tedaviyi kesti dr büyük hastaneye yollamışdı ara vercekdim ama eşim ısrar ediyo git diye bakalım hayırlısı canım evet bende hafta sonunun gelmesini iple çekiyorum sabahları zor kalkıyom valla

günaydın kızlar nasılsınız alin demek uykusuzsun git bi yüzünü yıka hade kalk yerinden :eek:klava: kızlar hepinizi çok öpüyorum... dün belenayda dr gitmişti bakalım ne demiş ona dr.. inşaallah hayırlı haberler vermiştir...:teytey:

Benim derdim yüz yıkama ile bitmez bugün. Demek belenay doktora gitti.Umarım bize güzel haberler getirir.:emir_bebek:

sultan h.g canım nasılsın inşallah belenayda hayırlı haberlerle dönerde bugünümüz daha mutlu geçer

günaydın canlarım nasılsınız claire inşallah canım hakkında hayırlısı olsun allahım herkeze annelik duygusunu tattırsın rabbim tüm isteyenlere içinde bizlerede versin hadi bakalım tez zamanda hamiş haberini alırız inşallahh

Herkese günaydıııın,
Yasemencim çok sağol canım inşallah hepimiz yakın zanamda hamiş oluruz. İnanki sadece kendim değil hepimiz için dua ediyorum. Çünkü bebiş olmamasının acısını en iyi biz biliyoruz. Dün doktorumla konuşurken bu hafta o kadar çok kürtaj geldi ki dedi içim yandı. Biz böylesine çok isterken... Sakın isyan ediyorum gibi anlaşılmasın biliyorum bizde birgün anne olucaz. Her zaman rabbimden sabır istiyorum şu aralar en çok sabıra ihtiyacım var.

inşallah canım rabbim hayırlısını versin haklısın bazen bende t.v falan bebişlerini sokağa atan ailelere kürtaj yaptıranlara deli oluyorum diyorumki ey rabbim bizler istiyoruz onlar ise ne yapıyorlar farkındayım bende isyan ediyor gibi söylyorum ama inan içim sızlıyo ben bu kadar çok isterken onların yaptığına bak ama sonradan diyorumki rabbim en iyisini güzelini bilir bir bildiği varki öle uygun görüyo canım hepimizin haklkında hayırlısı rabbim dileklerimizi dualarımızı kabul etsinde tez zamanda herkesin hamiş haberini alırım allahım tüm isteyenlerin kucaklarını boş çevirme yarabbim aminnnnnnnnnnnnn

zazacım hoşgeldin belenay dr gitti dün inşaallah hayırlı haberler getirir bizlere... zazacım sen hasta oldunmu kız ben meraktan çatladım ha ne yapcan kaç gün oldu geçeli...

claire canım allahım gönlüne göre nasip etsin yumurtaların büyüdüğüne bile insan nasıl seviniyor dimi ben aşılama döneminde ki yumurtaların ultrason resimlerini bile saklıyorum

aalincim ne güzel eşinle beraber hayatın tadını çıkarıyorsun maşallah diyelim nazar değmesin bebeğinizle de tamamlarsınız inşallah bu mutluluğunuzu

sultancım,durulaaytuğcum sizler nasılsınız canlarım

yasemincim canım bende tesadüf yaptım takvimi gebelik bölümünde bir arkadaş anlatmış istersen ordan bir bak olurmu canım tam olarak bilmiyorum yani kusura bakma genede bir araştırıp bulmaya çalışırım canımcım

öpüyorum a.s.hepinizi allaha emanet olun

Z@z@cım nasılsın şekerim? Var mı hamilelik belirtisi? Son durum nedir?Test yapmaya çok az kaldı.
Süarım canım sen nasılsın?Kuzucugun nasıl? Kocişle güzel vakit geçirdik akşam ama şimdi çok kötüyüm. Akşamı iple çekiyorum resmen...

zazacım hoşgeldin belenay dr gitti dün inşaallah hayırlı haberler getirir bizlere... zazacım sen hasta oldunmu kız ben meraktan çatladım ha ne yapcan kaç gün oldu geçeli...
yok canim hastalanmadim daha 3 gün oldu geceli ruyamda bugun adet oldum o korktum bi kosu tuvalete gittim kabustu valla
Z@z@cım nasılsın şekerim? Var mı hamilelik belirtisi? Son durum nedir?Test yapmaya çok az kaldı.
Süarım canım sen nasılsın?Kuzucugun nasıl? Kocişle güzel vakit geçirdik akşam ama şimdi çok kötüyüm. Akşamı iple çekiyorum resmen...
yok hic bir belirti yok malesef ama gögüslerim cok aciyor hic el deyemiyorum ama ben gec adet oldugumda hep böyle sisiyorlardi hic anlamiyorum ki ya offff gel pazartesi gel
z@z@ günaydın canım h.g nasılsın

günaydin canim hos buldum iyiyim cok sükür

[z@z@cım hoşgeldin canım hadi senden bekliyoruz hamiş haberini güzel haberler verde biraz olsun neşemiz yerine gelsin

alincim bebiş iyi çok şükür üzmüyor artık annesini senin eşinle güzel vakit geçirmen çok güzel ben akşamdan beri eşimle Kötü Kazen:eek:klava: konuşmuyorum moralim bozuk biraz

Z@z@cım sakın moralini bozma. Bebişlerin seninledir inşaallah. Bak Süar hamileliğini öğrendiğinde hiç bir belirtisi yoktu. Bebişin göbüşündedir bence.

Süarcım sen niye konuşmuyorsun eşinle? Hamile hamile niye üzüyor bakayım kocan seni?

X