Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bu süt buharini bende yapmistim,ama ben maydonoz koyuldugunu bilmiyodum,koymadim.
benim adetlerim duzensizdi duzene girdi bu sütü yaptiktan sonra.faydasi oluyo yani.

kız Allah senin bebişini versin emiiiiii burda gülmekten kırıldım:roflol::roflol: demekk yandın he ... bşey olmaz varsın yanalım kız ben özellikle idrar yolları içi yapmak istiyorum ... sırnaşık şey

selam kıslarr...ben yokken neler olmuş böyle annelerle bebişlerin çekişmesi var hee.. iyidir iyidir bebişlerin o minik burunları sürtsün birazcık ama çok fazla değil ( kıyamam yaa:1rolleyes:) bu arada ben çatlatma iğnemi vurulalı bugün 6 gün oldu. genelde iğneden sonra 14. yada 15. gün sonuç alınırmış ya heyecanlıyım valla.kısmet olursa 7-8 gün sonra sonuç belli olacak. hayırlısı rabbimden inşallah ilk denemede başarılı olabiliriz.. yerimseniben

Selam kızlaaaar,
Bakıyorum bu sabah bayaa bi muhabbet dönmüş. Maaşallah maaşallah herkes ne kadar pozitif bugün. Sıkıntılı halimi alıp gittiniz vallah. Ben yine dr.a gidiyorum bugün. bakalım kıkılar ne kadar olmuş. Eğer büyümemişlerse iğneye devam. Kevgire döndüm on gündür ama sanırım bu daha başlangıç bakalım bu şımarak veletler yüzünden daha neler görcez.

selam arkadaslar nasılsınız sultan cnm ya nezamandır senle denk gelemıyoruz nasılsın ıyımısın

iyidir kız sen yoksun ben hep burdayım ama bebğini gördün bizi unuttun mu kız şaka şaka tabiki bebeğinle ilgilenicen bizler iiyyiz valla işe başladım ben canım...sen nasılsın anlat bakalım bebiş kaç haftalık oldu durumu nasıl.... heycanını anlat bakalım belirtilerini...

AHHHH İNŞALLAH CANIM BENİM.İNŞALLAH HERKES HAMİŞ LİSTESİNE GİRERDE KİMSECİKLER KALMAZ GERİDE.ALLAH IM NE BÜYÜK YA RABBİM BİZEDE VERECEK ELBET.BİZİMDE YÜZÜMÜZ GÜLECEKŞeniz

cnm valla ben gırıyorum senle denk gelmıyoruz msnde acamıyorum sıfreyı unuttum bebıs ıyı 9+2 gunluk oldu 2 gun once korkuttu bızı bıraz kanamam oldu ıgne hap verdı doktorum ama bebısın bıseyı yok allaha sukur sımdı ıs falan yapmıyorum artık hep yatıyorum allahım hepınıze en kısa surede 2 ser 2ser bebek versın ıns amınnnnnnnnnnnnnnnnn

inşallah hayırlısı olur canım evet çekişiyoruz bakalım kim galip gelecek evet yaa sürtsündemi bizleri böle üsüyorlar inşallah rabbim gönlüne göre verir Şeniz

hoşgeldin canım tabiyki dertler paylaştıkça güzel bizlerde burda sıkıntılarımızı fertlerimiz paylaşıyoruz bizi ancak bizim gibi olanlar anlar dimi güsellera.s.

TEŞEKKÜRLER CANIM.YA NE BİLİM TESELLİ HERKES VERİYO AMA BENİM İÇİN ÇOK MAKBULE GEÇMİYO BİZİ AYNEN SENİNDE DEDİĞİN GİBİ AYNI ACIYI YAŞAYANLAR ANLAR.KENDİMİ ÇOK YANLIZ HİSSEDİYODUM TAKİ BU STEDE HERKESİN DERDİNİ OKUYUNCAYA KADAR.DEMEKKİ YANLIZ DEĞİLMİŞİM İYİKİ VARSINIZZZZZZZZ.:enbuyukkk:

tatlımelekçim geçmiş olsun canım amman dikkat et.. bişey olmazsın yieğinimize kalp atışlarını gördünmüü kız...

Mehaba Arkadaşlar Dün Hastanede Refakatçi Olarak Kaldim.hemde Doğum Hastanesinde.inaninki Herkese öyle Imrenerek Baktimki Anlatamam Sizlere.allahim Inşallah Bizde Orda Birgün Onlar Gibi Olacağiz.allahim Hepimizin Dualarini Kabul Etsin.birbirimize Hep Destek Olalim...

evet canım kalp atıslarınıda dınledık cok guzel bırseydı allahım herkeze taddırsın bu sefer gıttıgımde buyumustu boyu 22.6 dı 20 gun sonra tekrar gıtcem ozaman baya buyumus olur

İnşaallah hamiş listesine girersin sende. Bebişler ile çekişiyoruz çünkü meydanı boş buldular bildiklerini okuyorlar. Biz de kutsal ittifak anneleri olarak onlara hadlerini bildirmeye karar verdik.:içelim:

bak görürsün bi gün bizde sancılarla o doğumhaneden içeri girecezzz senin sorunun neysi özlem..

bak görürsün bi gün bizde sancılarla o doğumhaneden içeri girecezzz senin sorunun neysi özlem..

CANIM BEN 2 KEZ NORMAL YOLLA HAMİLE KALDIM AMA MALESEF 2 SİDE DÜŞTÜ.EŞİMDE VARİKOSEL VARDI 2 KEZ AMELİYAT OLDU.ŞİMDİ İSE SPERMLERDE İLERİ HAREKETLİLİK YOK.DOKTORUM AŞILAMA DEDİ. ÖNÜMÜZDEKİ AY AŞILAMA YAPILACAK NASİP OLURSA.ALLAH TAN HAYIRLISI BAKALIM NE OLACAK

canım hiç olumsuzlukları düşünme güzel düşün güzel olsun sıkma canını AllahU taalanın her işinde bir hayır vardır muhaakkak... bak görürsün zamanı gelince bebişin sana nasıl haber vericek sırnaşık şey

sultancım amin canımm hepimizee versinn ama cidden yandım ayrıcana mıçımdaa kovanın izide çıktıı:roflol::roflol:
maydanozz koymayı unutma amaa aynı sütü kullanabilirsin ben kullandımm
faydasınıda gördümmm

Arkadaşlar Bişey Sormak Istiyorum Sizlere.rahim Içinde Yuvalar Açiyolar Ameliyatla Aşilama Yada Tüp Bebek Yapilinca Spermlerin Daha Iyi Tutunabilmesi Için.bu Konu Hakkinda Bilgisi Olan Varsa Paylaşirsa Sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…