Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

tamam ben imzamı atıyorummmm bebğimle gelsin konuşarak halledelim ben konuşurum hergün gönlünü alırım bebeğimin hele bi gelsin büyükler gitmez ayağa küçükler gelir hele bi gelsin yerleşsin içime konuşurum gönlünü alırım onun:roflol:

ooo güle güle kullan yeni saçlarını değişikli yapmak, hele ki yakışanı bulduysan çok güzel valla, bu arada kendimizi bebiş derdine kaptırıp kocalarımızı ihmal etmeyelim kızlar, unutmayalım ki bebişlerimiz onlarla daha mutlu olacak ve bizler de tabii. Kendimizi salmak yok bebişler de annelerini güzel görsün değil mi?

&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. ..HAMİLE(16)

özlemimsin hoş geldin aramıza umarım en kısa zamanda hamiş listemizde görürüz seni

sultan canım şeker nasılsın bakalım dicem ama iyi gördüm seni kız sen ne yapsan yakışır sana
süarcım sen nasılsın bakalım yeğenim nasıl üzmüyor artık dimi

ay canlarım günaydın ben geç kalmışım hehehe:)))) nasılsınız bakalım ben süperim bugün ay bi neşeliyimki sormayın sebebini bende bilmiyorum ama herhalde sizin pozitif enerjiniz belenaycım bende imzalıyorum canım heheh yaramaslar gelsinde ne zaman sa kısmet o zaman hayırlı ve sağlıklı bişekilde gelsinlerde ne yapalım bekleyecezz :)))) ayy canlarım yaaa sizleri pek sevdim :)))) beleney bide listeye yazarmısın umutluyum die

Sultancım kendini yenilendin demek. Güle güle kullan saçlarını. Bebek bebek diye kendimizi paralamaktan kocişlerimizi ihmal ediyoruz arkadaşlar. Benim kocacık ta 2 aydır pek bir mutlu çünkü ben bebek düşüncesinden sıyrılıp onunla yeniden ilgilenmeye başladım.
Belenaycım ben bu şartları çok önceden beri uyguluyorum ama bu velet gelmiyor.Yok böyle anlaşma. Hem sözleşmeler karşılıklı şartlarda anlaşma ve mutabık kalma ile oluşur. Tek taraflı anlaşma olmaz:)
Belenay inşaallah ikizin olur senin.
Özlemimsin hoşgeldin aramıza. Hamile kalmaya ne kadar zamandır çalışıyorsun?

Bu arada belenay benim adımın karşısındaki 9 nisanı da değiştirir misin? Benim regl günüm 27 nisan....

BENDE SİZLERLEYİM ARKADAŞLAR.senağlama NOLUR BENİDE ALIN ARANIZA. DERTLER PAYLAŞTIKÇA AZALIRMIŞ

hoşgeldin canım tabiyki dertler paylaştıkça güzel bizlerde burda sıkıntılarımızı fertlerimiz paylaşıyoruz bizi ancak bizim gibi olanlar anlar dimi güsellera.s.

oyyy canım kıyamam ağlama kız bak bizleere biz birbirimize sıkısıkı kenetlendik bu işinde üstesinden geliyoruz bir sürü hamişimiz oldu daha daolcakkk inşaallah...:teytey:
:içelim::içelim:

süarcım nasılsın tatlişkom bebiş nasıl üzmüyor demi güzel annesini sultancım sen nasılsın canım sende imzalamışsın durulaytuğ hım belenay senidemi kandırdı alin sen imzalamadınmı ya belenay beni kandırdı o zaman ya ama dayanamamki ben yaramazıma o benim canım bigün gelecek biliyorum bekliyorum bebişim hayırlısı ile gel olurmu allahım ne olur tüm isteyenlere hayırlısını ver yarabbim bütün hepimizin kimin ne muradı dileği varsa kabul buyur yarabbim (aminnnn ) ama belenaya ceza olarakdan ikiz ver ne olur allahımmm

Yasemen yoksa attın mı imzayı? Ben imza atmadın onların anlaşmasına. Bebişimi ben de kıyamıyorum ama o bana kıydığı sürece bende katı davranacağım. Bu şımarık veletlere disiplin şart. Daha şimdiden bizi parmaklarında oynatırlarsa gelince ne yaparlar düşünsenize. Onun için taviz yok.

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn....................................umutlu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. ..HAMİLE(16)

istediğiniz değişikliği yaptım oldumu tatlılar

ayrıca hepiniz bu anlaşmayı imzalıyacaksınız başka sansınız yok he he he
alincim bizde anlaşma tek taraflı sen mutlu ol gerisini biz halladeriz yeğenimle
yasemennn hanım sizide kandırcaz mecburen yapacak başka şeyiniz yok
bideeeee bana verdiğiniz ceza süpeeer ama benim ikiz şansım yok ailemde hiç ikiz yokki tabi aşılama tüp bebk falan yapmazsak

Valla benim eşim ölüyor ikizimiz olsun diye ben de içimden diyorum bir taneyi becerdik de ikiz kaldı ama ona demiyorum üzülmesin diye:))) Bizim ailede ikiz var çok hem de hem anne hem baba tarafımda var örnekleri ama hayırlısı olsun, sağlıklı olsun da kız, erkek, ikiz, tekiz ne farkeder, canım ya ben çok seviyorum onu:))

Belenay eline sağlık tatlım değiştirmişsin tarihi. Bebişim gelsin de ben de imzalamaya razıyım tabi şaka bir yana. Ama bu ayda benden pek umut yok sanırım. İşlerim de çok yoğun.Cuma gecesi Tekirdağa gideceğim iş nedeniyle cumartesi de orada olacağım. Sonra 3 hafta eğitimim olacak. Tam tarih ve eğitim yeri de belli değil ama. 3 hafta şehir dışında da olabilir eğitim. Kocişten uzak olunca bebiş şansı pek olmayacak Mayıs ayında.

belenaycım o hiç belli olmaz canım allahım hakkında hayırlısını versin alin canım yaaa keşke imza atmasaydım dimi evet parmaklarında oynatıyorlar evet belenay teyze imzamı geri alıyorum kandıramıyacaksınız bizleri alinin dediği gibi eğitim şart :)))))

valla ben cok iyiyim yasemennn esimin tüm israrlarina ragmen test yapmadim son güne kadar bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…