Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

valla ben cok iyiyim yasemennn esimin tüm israrlarina ragmen test yapmadim son güne kadar bekliyorum

inşallah canım kuzucuğun sana sıkı sıkı sarılmıştır allahım hakkında hayırlısını versin canım pazartesi artıkın sende hamiş listesinde yerini alcan heheh :))) allah söyletti canım yaa ama ben umutluyum var bebişin tutundu güsel annesine :teytey::teytey:

yaaa bu annelere ne yapsan yaranamazsın he azcık naz yaptılar ne olmuş yani eğitim şart eğitim şart

z@z@cım nasılsın güzelim heyecan devam ediyor dimi bende senden güzel haber almak istiyorum rabim hayırlısıyla nasip etsin

alincim kıyamam sana olsun kız mayıs annesi yaparız senide

kızlar ya eşim bana hamileymişim gibi davranıyor adam iyice umutlandı ben olmadığımı biliyorum bir an önce hastalansamda oda umudunu kesse anlamıyorum ben bu adamı daha önce kafana takma diyordu kızyordu şimdi attım kafamdan o taktı laf aramızda iyi oluyor he bana karşı daha dikkatli bide hamile olsam oh oh oh deymeyin keyfime (amaaan bende sanki benim adam canavarmışda değişmiş gibi konuştum he adamcağız her zaman ilgili)

neyse yine çok yazdım sizi sıkmıyayım tatlı şekermi şeker anne adayları

Belenay reglin geçti mi güzelim? Neden hamile olduğunu düşünmeye başladı kocan.
Bu arada ben hala eğitimin şart olduğuna inanıyorum fikrimi değiştiremezsin. Bu arada nisanda hamile kalamazsam mayısta hiç şansım yok. Eğitim içinde şehir dışında olacağım çünkü.
Z@z@ umarım hamişsindir. İnşaallah senin bebişin gelmiştir artık. Ay bak bile çok heyecanlandım şimdi.Kimbilir sen nasıl heyecanlısındır.
Yasemen hemen sözleşmeyi tek taraf fesh ettiğine dair ihtar çek belenay ve çetesine.

balck kan testi yaptirsana canim cikar ortaya

belenaycim kac günün gectiki senin
kız ne günü geçmesi daha adetime 10 gün var:roflol:başım dönüyor midem bulanıyor uyku halim var diye adam beni hamile yaptı koydu bu belirtiler her zaman var bendeki yani hamile bile olsam hemen belirti vermez bu kadar fazla onun için diyorum hamile değili
m diye ama eşim sen dikkat et ne olur ne olmaz diyor

sen hiç sıkar mısın belenaycımi keyifle okuyoruz valla yazdıklarını... Benim eşim de çok ilgilidir bana karşı, aman bi de hamile kalsam offf düşünemiyorum bile neler olabileceğini... Artık hayırlısı, yaz da geliyor bebeklenmek şart oldu... Nedense ben ümitliyim, 1,2 bilemedin üç ay sonra bu iş tamam beni de listeye yazarsınız o zaman

Belenay hayatım regl dönemlerimiz aynı zamana denk geliyor. İnşaallah arka arkaya hamiş veririz arkadaşlarımıza. Hatta birlikte doğum hikayelerimizi anlatırız ne dersin?Bak şimdi heyecanlandım. Gerçi bu ay koşturmadan bebişimin geleceğine pek inanamıyorum ama bakarsınız sürpriz yapar annesine.

sultancigim ben o hisleri unutali o kadar cok olduki tabiki his var ama sonu hic bugune kadar dogru cikmadi onun icin hislerime hic güvenmiyorum gecen ay 13 te regl olmustum ama doktor adet olmazsin dedi ilaclardan dolayi yani onada güvenemiyorum kös kös oturup bekliyorum sabaha kadar yüz defa uykum bölünüyor catlayacagim yakinda

hele esim günde yüz defa ariyor az önce yine aradi artik ezbere konusuyorum hayatim regl olmadim hic agrim yok kahvaltimi yaptim ilacimi aldim vs. en cok onun icin üzülüyorum kendini o kadar kaptiriyorki

belenay belkide var dediğin gibi eşin önceleri takmadığına göre adamın içinemi doğdu nee hayırlısı olsun gene ama vardır yaa ümidini yitirme allahım nasip etsin inşallah alincim çektim ihtarımı belenaya :)) hadin kıslar hakkımızda hayırlısı daha nice hamiş haberleri duymayaaa

belenaycım iyiyim canım teşekkürler teyzesi bebişim artık üzmüyor beni ya bitti bulantılar çok şükür sen nasılsın eşinin ilgilenmesi güzel insan daha bi umutlu oluyor onlar ilgili olunca

alincim bebişlerimiz nazlılar ama onlar bi gelsinler ondan sonra eğitime devam edelim olmazmı canımcım hadi imzalayın belenay teyzesinin sözleşmesini üzmeyin yiğenlerimizi

sultancım güle güle kullan yeni saçlarını valla bende geçenlerde kestirdim ama hiç memnun değilim

yasemincim allah neşeni bin kat daha arttırsın canım bebişinle beraber inşallahhhhhhhhh

durulaytuğcum canım sevindim sözleşmeye imza atacağına bebişimiz daha çabuk gelecek bak gör

özlemimsin hoşheldin canım aramıza en kısa zamanda hamileyim haberini almayı diliyorum

zazacım inşallah bebişin seninledir canım pazartesi güzel haberler vereceksin inşallahhh

kızlar ne yapim hepinize birden yazdım geçekmişim biraz eeeeeee yazmamakta olmaz

hahayyy ihtar çekeceklermiş ayrıca biz çete değiliz devlete bağlı bir kurumuz kızlar izinsiz hiç bir işimiz olmaz yeğenlerim gelirken izin kağıdıyla(gebelik testi sonucu pozitif kağıdı)geliyorlar :)

kızlar ben yanlış anlattım galiba bazı belirtiler vardı yani hamilelik belirtisi gibi ama hamilelik değil ben bu belirtileri her ay yaşıyorum kolestrolüm biraz yüksekte baş dönmesi mide bulantısı falan eskiden beri bu şikayetler var ama dedim ya adam hamile kalmamı istediği için öyle olsun istiyor herhal

zazacım hüsrana uğramaktan korkuyosun değilmi bilirim bunu en çok yaşayanlardan biride benim 2 yıl içinde tam 4 kere gebelik testi yaptım ve sonuç hüsran oldu ... çok iyi anlaıyorum seniii

zazacım en kısa zamandaa bekliyorumm haberiniii
ayyy bu ay rekorr patlama olacak gibi hissediyorumm hadi hayırlısıı arkadaşlarr verdiğimmm reçetedennn herkess gönül rahatlılığıylaa yapabilirr özelliklee süt buharınıı kesinliklee tavsiyee ederim iltihabı olanlaraa benimm 3 gün önce yaptım en son amaa halaa iltihap akıyorrr

gözekcim rahimdenmi iltihap akıyor nasıl yapıyordun anlat bakiyim benim idrar yollarından birazcık varda

gözekcim rahimdenmi iltihap akıyor nasıl yapıyordun anlat bakiyim benim idrar yollarından birazcık varda

canım sütü iyice kaynatıyorsunn mikropları öldürmekk için
sonraa bir bağ bütün maydanozu iki veya üçee bölüyonn kaynamışş sütün içine atıyonnn süt ocaktan inmiş olacakk tabiii sonraa ikisiii bişirazz soğuycakkk sonraa şeyin yanabilirr benşimm yandı azcıkk soğuttumm:roflol::roflolsütten şeyim yandıı yoğurdu üfleyerek yiyomm)neysee buharıdaa oturuyonn onunnn yorgan örtüyon etrafınaa açık yerr kalmayacak hiçç ben yaklaşık 45 dakkaa dayandımmm
bana kova dediler amaa ben kullanmadığımm yoğurt kovalasında yaptımm hanii hazırr satılıyor yaa marketlerde içimm yoğurdun kovası vardı onaa yaptımm
ister iki güne bir yap ister hergün yapp sana bağlı bu ben 2 gün üstüstünee
3 er gün arayla yaptımmmm

ya arkadaslar bende bir haftadir kasiklarimda agri var.rahmimde bacaklarima vuruyo agri.
cok cok hafifte midem bulaniyo,aciktigim zman. ama baska hiç biseyim yok,hamile olsam gögüslede agri olurdu.adetimin 13 üncü günü yumurtlamam oldu sanirim belirtilerden anladigim kadariyla (akintida uzama gibi) bugun adetimin 23 üncü günü. gelecek adetimde bu ayin 21inde yada 25inde gelmesi gerekiyo.
bugun aile doktoruna gitip kan testi yazdircaktim ama cesaret edemedim,ya negatif cikarsa yine diye.
yarin jinekologumami gitsem ne yapsam sastim kaldim.
sözde bu ay igneye ara verdik ya kafam rahat olsun hiç bir seye takmiycam diyodum.

gözak senin dedigin sütü bende yapmistim ama benim tarifte icine maydonozda atiliyordu
ben ne yapmadimki bu yolda anlatsam agziniz acik kalir hic bisey ise yaramadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…