Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kız yeter güldürme beni deli oldum burda kendi kendime gülene ne derler bilirsin.:roflol: ben önümüzdeki ay bi teyzeye gitcem baksın diye bakalım ama yapıcam o süt olayını :roflol::roflol:naniknanik

Özlemimsin tabii ki hepimiz yaşayacağız o duyguları sakın umutsuzluğa kapılıp kendini üzeme, bir gün bizler hastanelerde bebişlerimizi kucağımıza alıp sağlıkla yatacağız ve bize refakat edecekler, buna inan, Rabbim hayırlısıyla nasip edecek bize de biraz sabır sadece....

Özlemimsin tabii ki hepimiz yaşayacağız o duyguları sakın umutsuzluğa kapılıp kendini üzeme, bir gün bizler hastanelerde bebişlerimizi kucağımıza alıp sağlıkla yatacağız ve bize refakat edecekler, buna inan, Rabbim hayırlısıyla nasip edecek bize de biraz sabır sadece....

İNŞALLAH ALLAH BÜYÜK.TABİKİ YERİ GELİNCE UMUTSUZLUK,ÜZÜNTÜ HERŞEY OLUYO.AMA ALLAH A SIĞINDIĞIMIZDA FERAHLIYORUZ.ALLAH SABRINIDA VERİYO.BİR SÜRE SONRA ALIŞIYORUZ AMA YİNEDE ZAMAN Bİ TÜRLÜ GEÇMİYO.İNŞALLAH SABRIMIZIN KARŞILIĞINI ALIRIZ.MUTLULUK BİZİMDE HAKKIMIZ

inşallah hayırlısı olur canım evet çekişiyoruz bakalım kim galip gelecek evet yaa sürtsündemi bizleri böle üsüyorlar inşallah rabbim gönlüne göre verir Şeniz

çok teşekkür ederim canımcım Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah. bu arada bende sizleri azıcık ucundan destekliyorum bu bebişler konusunda bakalım bu çekişmenin sonu nereye varacak ,kim galip gelecek? gönlüm sizlerden yana...a.s.

İnşaallah hamiş listesine girersin sende. Bebişler ile çekişiyoruz çünkü meydanı boş buldular bildiklerini okuyorlar. Biz de kutsal ittifak anneleri olarak onlara hadlerini bildirmeye karar verdik.:içelim:

güzel dileklerin içi teşekkür ederim alincim. inşallah hepimiz birgün hamişler listesine gireriz hayırlısıyla.yasemenede dediğim gibi sizi azıcık destekliyorum ortadayım yani biraz sizden yana biraz belenay ve süardan yanayım. napiim bi yandan da kıyamıyorum keratalara bakalım hakkımızda hayırlısı olsun canım..

yalnız kalmışım forumda benim de mesainin bitmesine 1,5 saat kadar kaldı, bu akşam kendimi ödüllendirip sevdiğim bir arkadaşımla eve gitmeden önce kahve içmeye gidicem. Bu yüzden keyfim yerinde, yemeğimde var ohhhh bi de bebeğim olsa ne güzel olr hayat değil mi????

benim mesai bitimine daha 2 saat var ay işlerde yok canım sıkılıyo oturuyorum sabahtan akşama kadarsırnaşık şey ay ne yapayım bide bebişim olsada çalışma hayatından kurtulsamda onunla ilgilensem tatlicadiarzu

ay yok sinir oldum z@z@cım yaa neden olmuyo anlamadım kıs işi gücü bıraktım bunla uğraşıyorum :)))))) senin verdiğin linkide yapıştırdım yok canım yokkkkkkkk olmuyooo

ay yok sinir oldum z@z@cım yaa neden olmuyo anlamadım kıs işi gücü bıraktım bunla uğraşıyorum :)))))) senin verdiğin linkide yapıştırdım yok canım yokkkkkkkk olmuyooo

selam canım bana mesaj atmışsın galiba .bende bu çizelgenin nasıl yapıldığını merak ediyordum ana sayfadaki sıkça sorulan sorular bölümüne bu konu ile ilgili bir soru yazmıştım.sağolsunlar hemen cevaplamışlardı ve bana bi adres vermişlerdi. o adresi tıklayınca zaten direk sayfa açılıyor yapman gerekenler sana anlatılıyor sonra işin çok kolay . istersen sende bu şekilde soru sorarak adresi alabilirsin canım umarım şine yarar...

Merhaba arkadaşlar,
Az önce doktordan geldim. Yumurtam 15mm. olmuş. Şimdi iki gün daha iğneye devam, cuma doktor. İnşallah bu defa yeterli olgunluğa ulaşırda çatlatma iğnemide olurum. Sonrada işimize bakarız. İçimde bir his var bu defa ``olacak`` diyor. Umarım yanılmam. Allahım tüm bebek isteyenlerin yüzünü güldür rabbim.

Günaydın güzeller. Ben dün eşimin çalıştığı otelin balosu olduğu için erken çıktım işyerinden. Ama yokluğumda pek kaynatmamışsınız. Üstelik yeni bir hamilelik haberi de yok. Kızlar yok mu yeni hamişler? Hadi haber verin de günümüz aydınlansın...

günaydın canlarım nasılsınız claire inşallah canım hakkında hayırlısı olsun allahım herkeze annelik duygusunu tattırsın rabbim tüm isteyenlere içinde bizlerede versin hadi bakalım tez zamanda hamiş haberini alırız inşallahh

günaydın arkadaşlarım.... listemizin hamileler bölüm pek bir sessiz kaldı, bazen böyle bir hızlanıyor sonra duruluyor... Offff keşke herkes 1 er gün arayla hamile haberi verse....

Durulaytuğ canım günaydın.Nasılsın güzelim? Ben bugün pek iyi değilim. Biraz akşamdan kalmayım.
Dün gece eşimin işyerinin eğlencesi vardı oradaydık. Şimdi de uykusuzluktan ölüyorum. Masanın başında uyumamak için kendimi zor tutuyorum. Bir de adliyeye gitmem gerekiyor ama en iyisi başka bir arkadaşa devretmek işi.

Evet anlaşılan zor bir gün seni bekliyor, olsun ama eğlenmişsinizdir ne güzel, böyle değişiklikler şart, bence de adliye işini bugün için başkası yapsın sen dinlen arkadaşım, işyerindekiler de anlayışlı olsunlar biraz canım:) Alincim alışıcaksın böyle uykusuzluklara, şimdiden bunlar hep prova sana... Bu akşam biraz erken yatarsın da dinlenirsin inşallah...

sağol süarcım dilerim sen de güzel bir gün geçirirsin... baksana bebişinin gelişine 204 gün kalmış, hiç bişey değil :p Şaka bir yana göz açıkp kapayana kadar geçer gider, sağlıkla gelsin de...

alincim senden benden başka kimse yok sanırım canım nasılsın dün eğlenmişsindir iyi olmuştur biraz stres atmışsındır ay bugün hasta olucam sanırım karnım ve belim çok ağrıyooo sanırım bu aydan bana fayda yok :1no2: allahım ne olur bi mucizee yarabbim senağlama inşallah mayıs ayına

X