Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Hım olabilir mi acaba böyle birşey.Gerçi cumartesi 1 tane yumurtam olduğunu söyledi ama.O zaman çalışmaları pek boşlamayalım biz.Tedbir bizden takdir Allahtan değil mi ama?

yumurtalar çatlıyordur yada senin kuzucuk yerleşiyordur içine ne dersinjeyyarinşallaaaaaaah

Yumurta cumartesi çatlamak üzereydi bacım. Bir daha niye çatlasın? Benim sıpa gelmiş olsa bile 3 günde nereye yerleşiyor daha dur... Yani ben galiba üşüttüm. Ya da süarın dediği gibi yeniden yumurtluyorum...

Hım olabilir mi acaba böyle birşey.Gerçi cumartesi 1 tane yumurtam olduğunu söyledi ama.O zaman çalışmaları pek boşlamayalım biz.Tedbir bizden takdir Allahtan değil mi ama?

tabi alincim regl gününden bir dahaki regl gününe kadar boş vakit geçirmeyin ama gün aşırı olursa daha ii oluyormuş spermler kendilerini yeniliyormuş o boşlukta tetbirli davranmakta fayda var tabi bebişin ne zaman ben geliyorum diyeceği belli olmaz dimi

Doğru söylüyorsun süarcım. Ben kocamı çalıştırmaya devam edeyim bakalım. Benim mesai bitti kızlar ben çıkıyorum. Yarın görüşmek üzere hepinizi öpüyorum. Çok seviyorum sizleri...

Doğru söylüyorsun süarcım. Ben kocamı çalıştırmaya devam edeyim bakalım. Benim mesai bitti kızlar ben çıkıyorum. Yarın görüşmek üzere hepinizi öpüyorum. Çok seviyorum sizleri...

iyi akşamlar canım allaha emanet ol bizde seni seviyoruz öpüyorum canıma.s.

ben de varım benı de sayın ınsaallah bırgun benım de olur ama her geçen gün biraz da
ha umudun azalıyor

Canım inşallah rabbim gönlüne göre verir senin ve bütün arkadaşların inanın sabretmesini ve umutlarımı yitirmemeyi sizlerden öğrendim elbetteki hepimiz inşallah anne olacağız hatta anne adaylarıyız evet çık şu modddan da artık ne olur üzülmeyelim hayırlısı böle diyelim canlarım bende sizleri çok seviyorum bende çıkıyorum mesai bitti yarın görüşürüz kendinize cici bakın hamişler sizlerde kendinizi fazla yormayın diğer arkadaşlarda sabır ne olur sizleri çok ama çok öpüyorum tatlişkolarım a.s.:teytey:

Günaydın arkadaşlar, Alin dükkanı genelde her sabah ikimiz açıyoruz... Ben gün içinde fazla giremiyorum daha doğrusu iş yoğunluğuna göre bu aralar çok yoğun, fırsat buldukça da dua etmeye çalışıyorum inşallah kabul olur....

günaydın kızlarrr dün elektrikler kesildi iş yerinde giremedim oyüzden ne güzel yazışmışsınız öyle bensiz yazışmak varmı kızlar :)) hepinizi öpüyorum..

Ben 8'de mesaiye başlıyorum. Sen kaçta başlıyorsun mesaiye? Benimde işlerim çok yoğun ama kızlar ne yapmış diye bakmadan duramıyorum.İnşaallah dualarımız kabul olur hepimizin. Bebişlerimize kavuşuruz birer birer..

günaydın kızlarrr dün elektrikler kesildi iş yerinde giremedim oyüzden ne güzel yazışmışsınız öyle bensiz yazışmak varmı kızlar :)) hepinizi öpüyorum..

Sultancım sensiz olur mu hiç güzelim? Dün bizi yasemenle kutsal ittifak kurduk bizi üzen sıpalara karşı. Süar teyze ve belenay teyzeleri de bize karşı yeğenlerini korudular.Söyle bakalım sen hangi taraftansınsengözlerimebaksanab

&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. ..HAMİLE(16)

rapunzel26 ekledim canım hoş geldin

günaydın hepinize sağlıklı sıhhatlı ve bol bol bebiş haberi alacağımız bigün diliyorum

Ben 8,30 da başlıyorum mesaiye, gelir gelmez bir yandan gazeteleri tarıyorum bir yandan da kızlara bakıyorum neler yapmışlar diye, dediğin gibi merak ediyorum resmen buradakileri, ne olmuş moraller iyi mi hamil eolan var mı diye.... İnşallah Alin en kısa zamnda hepimiz kavuşuruz bebişlerimize...

ben de bir yanım sizinle ama bir yanımda bebeğime kayıyoosırnaşık şey kıyamam teyzeleri ben bebğime ama annesinin gülü ne zaman isterse o zaman gelsin...a.s. kızlar bu arada saçlarımı kestirdim ve süper oldummm kocamm bayıldı dün gece öpe öpe bitiremedi:asigim: ama gerçekten çok yakıştı kendimi çok iyi hissettim yenilik yapınca kendimde...

günaydın günaydın günaydın canlarım nasılsınız bakalım:içelim: çok şükür güne uyandım nefes alıyorum yaşıyorum öyleyse yaşıyorsak hamile kalma şansımız var demektir dimi yerimseniben kızlar bugünde burdayız yeni umutlara yelken açtık:teytey::teytey:bugün kimin hamiş haberini alıcaz bakalım

ayrıca ittifak kuvvetleri size sesleniyorum biz barış imzalamaya hazırız bazı şartlarımız var fazla kafaya takmayın gel diye acele etmeyin neşeli olun kendinizi üzmeyin ancak bu şartlarda gelecekler benim tatlı yeğenlerim ama anlaşmayı imzalamanızı bekliyorlar

alinin sultanın yasemennnin durulaytuğun clairenin listedeki bütün arkadaşların
bunlarda benim kendime torpil geçtim hehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…