Hamile kalmak için soğan kürü

Catlamayi gördükten sonra bende yapmayı birakicam beklicem adet tarihimi benimde kasik ağrım vardı çatlama oldu mu bakayım dedim sanki tutmayacak gibi hissediyorum
Yok canım bence catlar benimki ni hatirlamiyormusun on bir gün oldu hayla çizgi yoktu bir anda koyulasti çatladı değişik beir şey şoka girmiştim

Hic

Strese sokma kendini belirti de arama hayırlısı ile inşallah jepmiz bu ay hamile kaliriz
İnşallah bu ay belirti aramak istemiyorum. Zaten ama bir an batma olunca ben zaten adete çeviriyorum hamilelik aklımdan çıksın istiyorum çünkü o zaman çok belirti bulur insan zaten hep ön gün kala belriti ariyoz yanlış yapıyoruz zaten benim çatlama üstünden iki gün geçti imkansiz zaten anca. Bes yada yedi gün sonra belirti veriri kızımda yedi gün varken verdi belirti

Ay aramızda çok fark yokmuş yumurtlama için yumurtlamadan sonra 10. 12. Günlerde bile pozitif sonuç alanlar varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…