Hamile kalmak için soğan kürü

Gunduz yumurtlamaydi simdi ise boyle cikti nedenki

Eklentiler

• IMG20231229203114.jpg
    IMG20231229203114.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 29
Cnm ben birbuçuk yıl sonra hamile kaldım ama sağlıksız bir gebelikmiş kalp atışı olmadan zorunlu kürtaj oldum hamile kalmadan önceki ay çakşır kökü suyu içmiştim şimdi kürtajın üstünden 3 ay geçti tekrar çakşır suyu içiyorum inşallah Rabbim vesile kılar hamile kalırım herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim şimdi iki yıl oldu evliliğimiz şimdi yumurtlama dönemimdeyim ovülasyon testi ile deniyorum bu ay öyle cnm
Canım senin hsg ne cikti temizmiydi
Benim idarr yolu enfeksiyon var oda engel olurmu tüpleri etkilermi acaba sen kac yildir beklyorsun bu arada
Iliski 19 kasim oldu 21 kasim ella kullanıldı tarlusal kullanmaya da devam ettim 19 kasımdan kalan sperm hücreleri 5gun falan yaşıyormuş 24 kasımda kanama oldu 5 günlük 23 kasımdan sonra 19 kasimda ki iliskiden canli kalan sperm hücrelerinden dollenme olabilir mi kanama olurken

Iliski 19 kasim oldu 21 kasim ella kullanıldı tarlusal kullanmaya da devam ettim 19 kasımdan kalan sperm hücreleri 5gun falan yaşıyormuş 24 kasımda kanama oldu 5 günlük 23 kasımdan sonra 19 kasimda ki iliskiden canli kalan sperm hücrelerinden dollenme olabilir mi kanama olurken
Yani biraz zor düşük bi ihtimal

X