Hamile kalmak için soğan kürü

Burda kaç yere sordum ama cevap bulamayınca içmeye devam ettim 3 gün önce akintima bakıp yumurtlama olduğunu anladım o gece ilişki oldu ama hala içmeye devam ediyorum 1 haftadır içiyorum sizce nasıl yapmalıyım
Canin sogan kurunden bahsediyorsun sanirim yumurtlama olmuşsa birakmalisin bence cunku düşükk olma ihtimali varr

Bide kızlar birşey daha sormak istiyorum ilişkiden hemen sonra spermler geri çıkıyor mu sizde ilişkiden sonra başımı çevirip ayaklarımi yukarı kaldırmak istedim yani hemen kalkmamla dışarı çıkıyor normal bişey mi sizce bu

kızlar reglim 7 gün gecikti. dün kan verdim beta 0.100 çıktı. daha önce adet gecikmem hiç olmamıştı. ben şeyi merak ediyorum geç yumurtlama beklenen adet döneminde gerçekleşir mi? ama ben ovülasyon da yumurtlama gördüm 9 aralıkta. gebelikte çıkmadı böyle bir durum yaşayıp sonradan gebeliği çıkan var mı?

Bide kızlar birşey daha sormak istiyorum ilişkiden hemen sonra spermler geri çıkıyor mu sizde ilişkiden sonra başımı çevirip ayaklarımi yukarı kaldırmak istedim yani hemen kalkmamla dışarı çıkıyor normal bişey mi sizce bu
Normal canım giden gidiyor zaten ben iki defa öyle yaptım sonra dedim tutacaksa tutar ya ayaklarımi niye yorayim dedim 🤣 yanlış hatırlamıyorsam iki yada üç defa dik tim ayaklarımı sonra di.saldim.kzimda hemen kalkıyordum uzanmiyordum bile ona bakarsan önceki ilişkilerde ne Zaman olsa ayağımı dikerdim ama adet olurdum bu sefer üç defa tek öyle yaptım

kızlar reglim 7 gün gecikti. dün kan verdim beta 0.100 çıktı. daha önce adet gecikmem hiç olmamıştı. ben şeyi merak ediyorum geç yumurtlama beklenen adet döneminde gerçekleşir mi? ama ben ovülasyon da yumurtlama gördüm 9 aralıkta. gebelikte çıkmadı böyle bir durum yaşayıp sonradan gebeliği çıkan var mı?
Yumurta çatlamaduysa liste dönüşmüş olabilir yada geç döllenme biraz daha bekleyip testi tekrarlayın

Tabiikidee o herkeste oluyor bendede oluyorr bazen hic kimildamiyorum çikmasin diyeee ama korkma sakın normal birşey

Kizlar yumurtlamami

Eklentiler

• IMG20231229141234.jpg
    IMG20231229141234.jpg
    172,6 KB · Görüntüleme: 15
X