Hamile kalmak için soğan kürü

Nasill bir diyet canim bir pkolu olarak bende yapmak isterim
Ya ben öyle bitki çayı karışım öyle şeyler yapmıyorum aslında herşey senin elinde önemli olan ağzımızi.tutmak gerçekten ben kepek ekmeğine başladım beyaz ekmeği bıraktım onun dışında ne yersem az herşeyin sayısı var herşeyin yarimini yiyorum yani öyle çok büyük bir diyet değil kendi bunyem beyaz ekmek yiyince alıyor ben çok çabuk kilo veriyorum yuruse cikiyirum şu tuketiyorum abur cubur yok salata tuketiyorum acıkınca yada lebelebi öyle şeyler yapıyorum

Ya ben öyle bitki çayı karışım öyle şeyler yapmıyorum aslında herşey senin elinde önemli olan ağzımızi.tutmak gerçekten ben kepek ekmeğine başladım beyaz ekmeği bıraktım onun dışında ne yersem az herşeyin sayısı var herşeyin yarimini yiyorum yani öyle çok büyük bir diyet değil kendi bunyem beyaz ekmek yiyince alıyor ben çok çabuk kilo veriyorum yuruse cikiyirum şu tuketiyorum abur cubur yok salata tuketiyorum acıkınca yada lebelebi öyle şeyler yapıyorum
Canim sperm testi e nabizda gorunurmu

Ben geçen ay ilk defa yumurtlama gördüm gecikmeden adet olmustum adetim 6 gün sürüyor 7. Gün tamamen kesilmiş oluyor 6. Gün ovulasyon testine basladım teslim köyü çıktı şuan da öyle devam ediyo yumurtlama akıntım var bu ay yumurtlama çok erken basladı ama ultura pik olmuyor neden ki 😞

IMG-20231101-WA0065.jpg
en alttaki az önce yaptığım yinede tutma olabilir mi kafama takmamaya çalışıyorum bu ay hiçbirsey yapmicaktım kendimi tutamadım

Eklentiler

• IMG-20231101-WA0066.jpg
    IMG-20231101-WA0066.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 19
X