Hamile kalmak için soğan kürü

çatlama olmus

Eklentiler

• IMG_20231103_114341.jpg
    IMG_20231103_114341.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 41
Catlama olması için mi yoksa yumurtlama için mi
Her ikisi içinde eğer çatlama olmuyorsa günde 3 havuç ye çatlayınca bırak. Ama yumurtlama olmadan havuç yememeye çalış. Yani şöyle normalde yersin ama havuç hormanları tetikliyor. Yumurtan büyüdü en koyu çıktı sonra hemen havuç tüket o yumurtanın çatlamasını sağlayacaktır.

Her ikisi içinde eğer çatlama olmuyorsa günde 3 havuç ye çatlayınca bırak. Ama yumurtlama olmadan havuç yememeye çalış. Yani şöyle normalde yersin ama havuç hormanları tetikliyor. Yumurtan büyüdü en koyu çıktı sonra hemen havuç tüket o yumurtanın çatlamasını sağlayacaktır.
Nedenkii yumurtlama olmadan yenince ne oluyor

Benim testim ultura pik olmadı ama bugün de catlams olmuş umarım tutar

Nedenkii yumurtlama olmadan yenince ne oluyor
Hayır canım yersin normalde dedim ama dikkat edilmesi gerekiyor. Bir gebenin günlüğünde daha güzel anlatıyor. Yumurtanın çatlamasını sağlıyor . Arkasından yumurtan çatladıktan sonra avakado tüket bir kaç gün. Böyle yapıp çoğu kişi hamile kaldı. O sayfayı inceleyin.

Hayır canım yersin normalde dedim ama dikkat edilmesi gerekiyor. Bir gebenin günlüğünde daha güzel anlatıyor. Yumurtanın çatlamasını sağlıyor . Arkasından yumurtan çatladıktan sonra avakado tüket bir kaç gün. Böyle yapıp çoğu kişi hamile kaldı. O sayfayı inceleyin.
Evett bende o sayfaya bakiyorumm

Ne demek bu

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-03-16-07-06-31_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    Screenshot_2023-11-03-16-07-06-31_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 26
X