Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

slm kızlar şukur ki benm bu sy reglm normale döndü bayağ faazla oldum geçtğimiz 3 aya göre inanın vucudm rahatladı ya inş önmüz ay hayırlı haberi alırım bekliyorm bi an önce bitsinde başlim çalşmalara :)
klomen çörek otuna devam sonrada 21 ocak dupastona devam :) bu ara da Minesuu Minesuu ne biliosun olcağını az iyi düşün daha 5 günün var ya
Canim çörek otu kuru doğal klomen eğer klomenle birlikte kullanirsan ters tepki verebilir bence ikisini beraber kullanma zaten klomen yumurta geliştiriyor

Yine de umudunu yitirme canım. Geç döllenme olabilir.bi arkadaşım kan testi yaptı negatif çıktı iki gün sonra idrar testi yaptı silik cizgi çıktı biraz daha bekledi yine kan testi yaptı pozitif çıktı. Stres yapma hamile değilsen bile adetin i geciktiriyorsun nda inşallah hamilesindir canm
Ins canim ya benimde bi arkadasim oyle oldu ins hepimiz hayirlisinla tez vakitte hamile kaliriz stres cok yapiyorum her konuda mutlaka etkisi vardir zaten sag kasigimda batma var ama ne bileyim ya ayin 21 ine kadar nasil beklicem bilmiyorum o gun doktora randevu aldim

Ins canim ya benimde bi arkadasim oyle oldu ins hepimiz hayirlisinla tez vakitte hamile kaliriz stres cok yapiyorum her konuda mutlaka etkisi vardir zaten sag kasigimda batma var ama ne bileyim ya ayin 21 ine kadar nasil beklicem bilmiyorum o gun doktora randevu aldim

Hakkında hayırlısı olsun kuzum.21ine de çok varmış :) bi hafta olsun bekle bi daha kan testi yap istersen. Ahhh o stres yok mu o stres zaten noluyor sa onun yüzünden oluyor ya. Bu stresi yensek eminim hepimiz hamile kalicaz.hiç birimiz de bir sorun yok çok sukur ama su kafaya takma ma olayını bi becerebilsek o zaman geldi bebişler :rolleyes:

Aynen canım maalesef benim bir sıkıntım yok çok şükür ama olmuyor Rabbimin bildiği vardır nasip eder inşallah
ben de aynıyım
ve gerçekten çok fazla kadın var bu şekilde olan hem bu forumda, hem de dışarda
şaşırıyorum, diyorum noluyor acaba, neden böyle?

ben de aynıyım
ve gerçekten çok fazla kadın var bu şekilde olan hem bu forumda, hem de dışarda
şaşırıyorum, diyorum noluyor acaba, neden böyle?

Çunk yediğimiz içtğmz hçbişy doğal değil lanet olası telefonlar radyasyon ve yiyecekler çk etkiliuo cnm bizimde bunyemz bole

Canim çörek otu kuru doğal klomen eğer klomenle birlikte kullanirsan ters tepki verebilir bence ikisini beraber kullanma zaten klomen yumurta geliştiriyor

Cnm ole diyonda ben 3 aydr duzgn regl olamıyodm okadar faydası olduki bana ultrasonda bakld kist falanda kalmamış ve geçen ay 5. gun başlamıştm kure ve sadec sabh yiyodm ona rağmen 2 yumurtam buyudu bide bunu deneyelm baklm inş bu ay preseedde kullancam umitlym yani :)

sonunda yazismalrin gerisinde kaldim cok sevindim sayfada yazanlar olmus yasasinnn :KK70: kizlar benim adet yarin geliyor sancim var belim cok agrio ha geldi ha gelecek heliosa gelsinn napim :KK43:

sonunda yazismalrin gerisinde kaldim cok sevindim sayfada yazanlar olmus yasasinnn :KK70: kizlar benim adet yarin geliyor sancim var belim cok agrio ha geldi ha gelecek heliosa gelsinn napim :KK43:
benim de karın ve bel ağrım var
bugünde wc den sonra açık kahve akıntım oldu peçeteye silinirken

Evet kizlar yazdiklarinizi okudum da , artik gebeligin zor olusmasinin en onemli sebebi stres bence de... eskiden kafaya takmazlarmiski.. bunu dusunmezlermis hamile kaliverirlermis.. biz stres yapiorz cok plan yapiyoruz ondan boyle oluyor.. tabi yediklerimiz ictiklerimiz de yapisini etkiliyodur muhakkak...
Bu ay olmadi ama onumuzdeki ayda insallah guzel haberler veririz birbirimize...
Bati yaklasanlardan guzel haberler bekliyorum :)

Gunaydın kızlarr herkese inş bu ay hayırlı haberler alcaz az kald çoğuna benmde bitişime 3 gun kldı çok heycanlıyım :))

Selam kizlarrrr ya birturlu sorunumu cozemedim kimsenin basina gelmemis galiba yada hamileyim diye benmi kendimi kandiriyorum sanki hamileymisim gibi geliyo 2ocakta kehve rengi lekenmeler basladi 4une kadar devam etti sonrada cogaliyo azaliyo normal edet gibi degil ve 9gundur halada devam esiyo benim cok duzenli adetim hic gununu sasmaz bildim bileli bu auda 9uda en gec 11inde olmam gerekirken 2ocakta oldum acaba yerlesme kanamasimidir yada ustune mi gordum test yapsammi bilemedim evde yarin hastaneye gidicem

Selam kizlarrrr ya birturlu sorunumu cozemedim kimsenin basina gelmemis galiba yada hamileyim diye benmi kendimi kandiriyorum sanki hamileymisim gibi geliyo 2ocakta kehve rengi lekenmeler basladi 4une kadar devam etti sonrada cogaliyo azaliyo normal edet gibi degil ve 9gundur halada devam esiyo benim cok duzenli adetim hic gununu sasmaz bildim bileli bu auda 9uda en gec 11inde olmam gerekirken 2ocakta oldum acaba yerlesme kanamasimidir yada ustune mi gordum test yapsammi bilemedim evde yarin hastaneye gidicem
Canim yumurtlaman ne zamandi anlattigina göre yerleşmeye benziyor bence soru işareti kalkmasını istersen evde test yap derim ben

X