Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar nabersiniz neler yapıyorsunuz eskisi kadar sıklıkla giremiyorum bende regl mi bekliyorum ondan sonra ilaçlara başlıcaz iğneleri aldım eczanede bekletyrz bakalım hayırlısı olucak inşallah şubatta hams haberleri vercmmm rabbimin izniyle insallahhhhhhhh
İnşallah inşallah :KK66: allahım hepimize kısmet etsin inşallahhh haber bekliyorum

Selam kizlar benide:)KENdimi ozet geceyim 2007de evlendim 2010a kadar hic hamile kalamadim testlerimin hepsi normaldi ama olmadi bu sirada denemedim sey kalmadi ama olmadi sonra hamile kaldim ama kalbi durdu ve kurtaj oldum ardindan hamile kaldim bu sirada arastirildi ve kan pihtilasmasi cikti igne oldum hergun ve suan 3.5 yasinda bi oglum var sukurler olsun.allah herkese nasip etsin.sonra spral taktirdim 3 ay oldu cikarali ve yine olmuyo:KK43:belki biraz aceleciyim ama hepiniz biliyosunuz iste sabirsiz oluyo insan.hepsini okuyamadim topigin kizlar bildiginiz bi kur varmi gercekten ise yaradigini dusundugunuz yardimlarinizi bekliyorum.bu arada ayin 6 sinda hasta olmam lazim bugun test yaptim negatif bir ufacik golge bile yok.
cnm hosgeldin :KK66: bal corek otu tarxin kurunundenedin mi tavsiye ederim. yumjrtalarini buyutup catlatiyor :KK66:

cnm daha var koyulasmasina14 15 16 17 gunlerde gorursun normal sartlarda :KK66: buraya eklersin.yorumm yapariz cnm
Tatlm insallah ..aslinda aklim karismadi degil resim yukleyim bakin bakalim sanki 1 ocaktaki koyu gibi..

Eklentiler

• IMG_20160104_190958.jpg
    IMG_20160104_190958.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 66
Merhaba bayanlar aranıza yeni katıldımm bende yeni evli ve bebiş bekliyenlerdenim :KK43: :) Ocak 10 bat günüm sanki hasta olcam gibi hissediyorum 1 hafta öncede kendimi rüyamda hasta olmuş görüyordumm ahh ahhh inşallah 2016 nin ilk ayı uğur getirir bizlere
hosgeldin cnm sen de :KK66: nekadarlik evlisin.?

Kizlar uzun bir aradan sonra selam..
Bir kitap aldi arkadasim bana ondaki bir sayfayi paylasiyorum lutfen siz de okuyun..

Eklentiler

• 20160104_192806.jpg
    20160104_192806.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 85
Melissa81 Melissa81 cnm sen yumurtlamissin 1 ocakta artik siliklesmeye baslamis bunun bikincindemisin tatlim insallah degerlendirmissindir o gunler 31 1 2 ocakta :KK66: erken yumurtlamissin ama adet uzunlugun nasil ?

Melissa81 Melissa81 cnm sen yumurtlamissin 1 ocakta artik siliklesmeye baslamis bunun bikincindemisin tatlim insallah degerlendirmissindir o gunler 31 1 2 ocakta :KK66: erken yumurtlamissin ama adet uzunlugun nasil ?
Evet cnm degerlendirdik :) adetim 4 5 gun surer buay az akintiyla 6 gunde bitti 7 gunde basladim teste..hatta preseedde kullandim ..otomatik hesaplayici ovuyu 4 ocak gosteriyo yani buna bakilirsa ben oncedinde yumurtluyorum belkide oyuzden tutturamiyorduk :)

Evet cnm degerlendirdik :) adetim 4 5 gun surer buay az akintiyla 6 gunde bitti 7 gunde basladim teste..hatta preseedde kullandim ..otomatik hesaplayici ovuyu 4 ocak gosteriyo yani buna bakilirsa ben oncedinde yumurtluyorum belkide oyuzden tutturamiyorduk :)
bi arkadasimda erken yumurtluo saniodu adet uzunlugu kisaydi 25 26 gunde bi oluyodu bu ay ovu testi kullandi 16. gun yumurtladigini ogrendi.oyuzden buntestlrr cok iyi oluyor. sen kac gunde bir oluosunn uzunluk derken bunu kastermistim:eek:

cnm sen ne yaptin varmi belirti agri sizi adet olacagina dair bata az kaldi :KK66: insallah olmassin gıı :)))))))))

Canm hiç belirt yok bugünde test yaptm negatif yahu yokken bile silik çıkıo şimdi yok silik milik hiçbişy benden pas geçicez bu ay kuzu hayırlısı obur ay rwgl tahmini 7 aralk 6 da olabilir ikisinn belirtiside yok ama akınt çk

Selam kizlar benide:)KENdimi ozet geceyim 2007de evlendim 2010a kadar hic hamile kalamadim testlerimin hepsi normaldi ama olmadi bu sirada denemedim sey kalmadi ama olmadi sonra hamile kaldim ama kalbi durdu ve kurtaj oldum ardindan hamile kaldim bu sirada arastirildi ve kan pihtilasmasi cikti igne oldum hergun ve suan 3.5 yasinda bi oglum var sukurler olsun.allah herkese nasip etsin.sonra spral taktirdim 3 ay oldu cikarali ve yine olmuyo:KK43:belki biraz aceleciyim ama hepiniz biliyosunuz iste sabirsiz oluyo insan.hepsini okuyamadim topigin kizlar bildiginiz bi kur varmi gercekten ise yaradigini dusundugunuz yardimlarinizi bekliyorum.bu arada ayin 6 sinda hasta olmam lazim bugun test yaptim negatif bir ufacik golge bile yok.

Hoşgldin kuzm al bendendde okadar gölge bile yok :)

İnş olursunuz kuzm bende yok neguzel olsayd benm doğm gunmde doğcakt bıcırık
kiZz ne bilion olmadigi hadi itiraf et yok derken bile icinde umut var demi :KK70: adet olunca aglayip uzulcenide bilion demi :KK70: eylul anneleri topigi acilmis bile masallah yaa az orda da takilayim :KK70:

X