Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Himm :) canim 28 gunde bir oluyordum ama dusukten sonra 25 26 gune dustu 4 aydir duzenli 25 gun oluyorum
him ozaman tam zamaninda yumurtlamissin cnm 1 ocagin ustune 14 gunn ekle 15 ocak falan ozaman senin bat benle ayni ay bu ay ne cok bati benle ayni olan cikti isyan ediodum tek kaliorm diyee berebaer beklick kimsem yok diye :KK70:

Eklentiler

• IMG_20160104_213548.jpg
    IMG_20160104_213548.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 71
him ozaman tam zamaninda yumurtlamissin cnm 1 ocagin ustune 14 gunn ekle 15 ocak falan ozaman senin bat benle ayni ay bu ay ne cok bati benle ayni olan cikti isyan ediodum tek kaliorm diyee berebaer beklick kimsem yok diye :KK70:
Bekleriz kuzum beraberce ..buraya her girdigimde umutluca bakiyorum gecen gunde demistim hissediyorum kismet insallah Allah bizlerede buradan guzel haberler vermeyi nasip eder.onceden zannederdimki sperle yumurta birlesti tmm bebis oluverdi..ne zorluklari varmis yasadikca daha iyi anliyor insan..Allah isteyen herkeze saglikli bebisler versin inşallah..

Günaydın bayanlar :) bu ay doktora gitmiştim tam yumurtanın olgunlaştığı dönemdydi ve 1 hafta kadar bi düzen uyguladık tekrar gitttigmde o süreçte yumurtam çatlamıştı ve bu aydan için eşimde bi problem yoksa olumlu konuştu sizde varmı böyle bi durum yaşiyaan ?bat günüm yaklaştkça heyecanlanıyorummn :KK43:(

Günaydın bayanlar :) bu ay doktora gitmiştim tam yumurtanın olgunlaştığı dönemdydi ve 1 hafta kadar bi düzen uyguladık tekrar gitttigmde o süreçte yumurtam çatlamıştı ve bu aydan için eşimde bi problem yoksa olumlu konuştu sizde varmı böyle bi durum yaşiyaan ?bat günüm yaklaştkça heyecanlanıyorummn :KK43:(
İnşallah ama esin muayene olmadiysa cok fa beklentiye girme:KK43: ben de aylarca oyle bekledim. Esini gotrumeye calis

İnşallah ama esin muayene olmadiysa cok fa beklentiye girme:KK43: ben de aylarca oyle bekledim. Esini gotrumeye calis
Eşim gitmeye taraftar tabiki ben ilk kez gittim doktora o yüzden göttürmedim onu şimdi hasta olursam onunla gidicez tabiki ama acaba ne olabilir ki ya ????

Nasıl bi meraksa dayanamayıp çamaşır suyu testi diye birşey duydumm ve yaptımmm günüm geçmemesine rağmen köpürdü vallahi ayy allahım :KK70: ne kadar dogruysaa artık :KK70:

Selam kizlar :KK15:Eeeeeee hadi yok muuu yahuuu hamilelik haberi verecek olan :KK43: bu topikte herkes hamis olup gitti. kusurlular olarak biz mi kaldik :KK61:

Selam kizlar :KK15:Eeeeeee hadi yok muuu yahuuu hamilelik haberi verecek olan :KK43: bu topikte herkes hamis olup gitti. kusurlular olarak biz mi kaldik :KK61:

bidaha bizi geçtm sakın kendine kusurlu deme lutfen canım zamanı var sadece

bidaha bizi geçtm sakın kendine kusurlu deme lutfen canım zamanı var sadece
ama baksana neden olmuyo ozaman :cry: ya ben onu bunu bilmemde sorun olmayan ciftlerin en fazla 3 ay sonra oluyo :KK61:gerci bizim sorun esimde ama.olsunn:mad:

X