Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

arkadaşlar 31 aralık perşembe yumurtam çatladı ve biz değerlendirdik. pazar günü ise kasık ağrısıyla birlikte karamel renkte bir akıntım oldu. pazartesi ise, sabah hapşırdığım anda, benden yarım çay bardağı kadar su boşaldı. ama idrar değildi, renksiz kokusuz temiz saf su... başına buna benzer şeyler gelen var mı acaba?
cnm ayni zamanda yumurtlamisiz. bende su gibi akinti gelio habire. ama senin ki cok degisik bilemedimo_O

cnm ayni zamanda yumurtlamisiz. bende su gibi akinti gelio habire. ama senin ki cok degisik bilemedimo_O
valla sorma canım ya
2 gündür çok tuhafım, hiç böyle şeyler yaşamamıştım
31 aralığı değerlendirdik, ertesi gün yani cuma günü şiddetli bir sol kasık ağrısı yaşadım
c.tesi ağrım yoktu, pazar günü adet olucakmışım gibi karnım ağrıdı ve karamel renkte bir akıntım oldu. bu sabah da hapşırdığımda yarım çay bardağı kadar su boşaldı benden, hala adet olucakmışım gibi karın ağrım var
adetim de 12 ocakta

valla sorma canım ya
2 gündür çok tuhafım, hiç böyle şeyler yaşamamıştım
31 aralığı değerlendirdik, ertesi gün yani cuma günü şiddetli bir sol kasık ağrısı yaşadım
c.tesi ağrım yoktu, pazar günü adet olucakmışım gibi karnım ağrıdı ve karamel renkte bir akıntım oldu. bu sabah da hapşırdığımda yarım çay bardağı kadar su boşaldı benden, hala adet olucakmışım gibi karın ağrım var
adetim de 12 ocakta
cnm ovulasyon testiyle mi tespit ettinn yumurtlamani ?

yok ben anlayabiliyorum yumurtamın çatladığı zamanı
sol kasık ağrım ve çiğ yumurta akı kıvamında yoğun bir akıntım oluyor o gün...
cnm kasik agrisi gectigi gun yukurta catlamis oluyor oyuzden sordum. Anladim cnm hayirkisi olsun insallah bebisin tutunuodur sana :KK66:

cnm kasik agrisi gectigi gun yukurta catlamis oluyor oyuzden sordum. Anladim cnm hayirkisi olsun insallah bebisin tutunuodur sana :KK66:
sağol canım inşallah
zaten o çiğ yumurta akıntısından sonra kasık ağrım geçti
birliktelikten 2 gün sonra ise, yumurtlamayla alaksı olmayan şiddeti bir ağrı hissettmim birkaç saat sonra tamamen geçti
bugünse adet olucakmışım gibi gidip gelen bir ağrım var

cnm ovulasyonda coft cozgisi cikan senmiydin kimdi o ya o_Oadetine yakin yapmisti hamis olabilirsin demistimo_O
Kuzum ben degilimdir cunku ovu testini ilk defa bu ay sizlerin sayesinde denedim ama sanirim yakaladimda bakalim kismet olcakmi biseyler :) ama ilk yaptigim gunden itibaren 7.gun cifti gormeye basladim 13 gundeyim hala incede olsa goruyorum :)

Kuzum ben degilimdir cunku ovu testini ilk defa bu ay sizlerin sayesinde denedim ama sanirim yakaladimda bakalim kismet olcakmi biseyler :) ama ilk yaptigim gunden itibaren 7.gun cifti gormeye basladim 13 gundeyim hala incede olsa goruyorum :)
cnm daha var koyulasmasina14 15 16 17 gunlerde gorursun normal sartlarda :KK66: buraya eklersin.yorumm yapariz cnm

Selam kizlar benide:)KENdimi ozet geceyim 2007de evlendim 2010a kadar hic hamile kalamadim testlerimin hepsi normaldi ama olmadi bu sirada denemedim sey kalmadi ama olmadi sonra hamile kaldim ama kalbi durdu ve kurtaj oldum ardindan hamile kaldim bu sirada arastirildi ve kan pihtilasmasi cikti igne oldum hergun ve suan 3.5 yasinda bi oglum var sukurler olsun.allah herkese nasip etsin.sonra spral taktirdim 3 ay oldu cikarali ve yine olmuyo:KK43:belki biraz aceleciyim ama hepiniz biliyosunuz iste sabirsiz oluyo insan.hepsini okuyamadim topigin kizlar bildiginiz bi kur varmi gercekten ise yaradigini dusundugunuz yardimlarinizi bekliyorum.bu arada ayin 6 sinda hasta olmam lazim bugun test yaptim negatif bir ufacik golge bile yok.

Merhaba bayanlar aranıza yeni katıldımm bende yeni evli ve bebiş bekliyenlerdenim :KK43: :) Ocak 10 bat günüm sanki hasta olcam gibi hissediyorum 1 hafta öncede kendimi rüyamda hasta olmuş görüyordumm ahh ahhh inşallah 2016 nin ilk ayı uğur getirir bizlere

X