Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

MUhtemelen ayni ucumuzun de kizlar ya. Kadinlarin %30 40 i boyleyms
tamam da cnm senin dedigin baska ama bak fotosunu atmistim ben bi fark yok her ikiside ayni hizada biri sola donuk biri saga. geride olmasi bambaska bisiy yalniz nerde olck yunurtalarin yanindami:KK70: sknti eilck bisiy degil dillendirip durma ozeliz bizEn Büyük TÜRKİYE:KK48:

Screenshot_2016-01-03-19-24-59.png
ne fark var ha sag elini kullanmisin ha sol :KK66:

Kızlar ne diyonuz anlamıyorum :) sağda mi solda asagida geri de :)) farkediyor mu acep
Cnm bosver sen doktorun bisey demediyse normaldir senin. Kadinlarin bi kisminda rahim minesuu nun paylastigi resimdeki gibi olabiliyo yonu degisik oluyo yani. Oluyomus daha dogrusu :) ama bebek buyudukce rahim normal yone donermis oyle diyollar.

Cnm bosver sen doktorun bisey demediyse normaldir senin. Kadinlarin bi kisminda rahim minesuu nun paylastigi resimdeki gibi olabiliyo yonu degisik oluyo yani. Oluyomus daha dogrusu :) ama bebek buyudukce rahim normal yone donermis oyle diyollar.

Heee tamam canım :) ama gebeliği engelleyici bişey degil dimi

Çorekotuna bala dayandm yetmdi klomen ve iğne ama olmadı sanırım bu ayda cnm inş nasipse bidaki aya Minesuu Minesuu dan umtliym o daha çk yedi çorekotu :)
Canim keske devam etseydin çörek otu kürü ne tabi yanında kuru incirde ye günlük 2 yada 3 adet cok sağlam yumurta olusturup büyütüyor emin ol brn denemeden baya araştırma yapmistim kafama yatinca kullandim ve sonuc 2 yumurta gelişmiş ve ikiside tuttu. Umarım ruyan gercek olur. Bende hamile oldugumu öğrenmeden once rüyamda görmüştüm 2 kez bebegim olacagini

cnm 4 gün varmış daha çok var idrar testinde çıkmaması normal bence üzme kendini olumsuz düşünme
Gecen ay da forumda kizlar bak demisti 4 gun kala cunku bir kac kisi 4 gun kala test yapinca gormuslerdi coft cizgiyi ama ben gecen ay da negatjftj. Bu ay da :KK43: neyse regli beklicez artik

Canim keske devam etseydin çörek otu kürü ne tabi yanında kuru incirde ye günlük 2 yada 3 adet cok sağlam yumurta olusturup büyütüyor emin ol brn denemeden baya araştırma yapmistim kafama yatinca kullandim ve sonuc 2 yumurta gelişmiş ve ikiside tuttu. Umarım ruyan gercek olur. Bende hamile oldugumu öğrenmeden once rüyamda görmüştüm 2 kez bebegim olacagini

Ben yedim kuzm zaten kürüde inciride iki yumurtam benmde buyudu çatladı ama testler negatif demekk nasip değilmiş herşey normal ama zamanı var demekki

Gecen ay da forumda kizlar bak demisti 4 gun kala cunku bir kac kisi 4 gun kala test yapinca gormuslerdi coft cizgiyi ama ben gecen ay da negatjftj. Bu ay da :KK43: neyse regli beklicez artik

Bende bugun yaptm negatif gören pıt diye goruyo kuzum iğnenin etkisiyle bile gormedm :)

X