Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar benim bugün adet 2.gün sabah bal tarcin corek otu yaptım. Akşam yapsam mi ki? Siz nasıl yapiyosun uz kızlar Minesuu Minesuu seieda seieda
cnm sabah aksam bir tatli kasigi. ben gec uyaniorm bazen tok bazen ac karnina yiyorm. aksamkijide yatmadan once yiyorum midem bulana bulana :KK43: 2 gunum kaldi bugun 10 gun oluyo yiyeli sagli sollu batmalarim var sanirim cifter cifter yumurtlucm :anneadayı::21:

İlkini dun yaptim ikincisini de bugun yaptim cnm ama biz dun iliski oldu ama ben boyle olucani bilmiyrdum
silik olan dundu yani ? koyu olan bugun oylemi ? tamam ozaman yarin catlar yumurtlar. cift czgiyi gordukten 36 48 saat sonra catliyor canim. aksam tkrar yap kontrol et siliklesene kadat kacirma :KK66:

silik olan dundu yani ? koyu olan bugun oylemi ? tamam ozaman yarin catlar yumurtlar. cift czgiyi gordukten 36 48 saat sonra catliyor canim. aksam tkrar yap kontrol et siliklesene kadat kacirma :KK66:
Aslinda cnm bn adetim 35 gunde bi oluyo yumurtlamada 21. Gun oluyo ama bnm 14. Gun oldu o da tesadufen kasiklarim agridi ve akintim sivi gibi geldi cok gekdi dedim bi test yapiyim oylesine dedim boyle cikti iste :)

cnm sabah aksam bir tatli kasigi. ben gec uyaniorm bazen tok bazen ac karnina yiyorm. aksamkijide yatmadan once yiyorum midem bulana bulana :KK43: 2 gunum kaldi bugun 10 gun oluyo yiyeli sagli sollu batmalarim var sanirim cifter cifter yumurtlucm :anneadayı::21:

Tamam canım sagol. Hadi bakalım inşallah gelsin ikizler :) :)

Aslinda cnm bn adetim 35 gunde bi oluyo yumurtlamada 21. Gun oluyo ama bnm 14. Gun oldu o da tesadufen kasiklarim agridi ve akintim sivi gibi geldi cok gekdi dedim bi test yapiyim oylesine dedim boyle cikti iste :)
bos gecme degerlendir cnm yarin :KK66:

İnş bu ay olur batma falan niye yok bende ya hem iğne oldum hem yumurta vrda :KK43: çatlamadımı acaba

Kızlar sizce bu iğneden sonra çatlamama ihtimali varmı ya ben anlamam gtti sevincm kursağmda kald buyumş diye sevndm bidah çatlama ağrs falnda olmadı :KK43:

Kızlar sizce bu iğneden sonra çatlamama ihtimali varmı ya ben anlamam gtti sevincm kursağmda kald buyumş diye sevndm bidah çatlama ağrs falnda olmadı :KK43:
Canım cok stes ediyorsun biraz sakin ol olmuştur insallah oluruna bırak biraz bende oldum bu kadar şeyler düşünmedim lütfen sakin:110:

Evet cnm klomen kullandm ikitane buyudu bende çk istediğim acele ettğim için yapt saolsun
Tmm cnm hayirlisi olsun hakkinda. Benim bi tanidigim da 2 ay klomen kullandi sonra da catlatma ignesi oldu o yuzden sordm klomen mi kullandn diye:) ben yeni yeni ogreniyorum da.. peki neden klomen kullandin yani doktor neden oyle bi karar verdi paylasabilirmisin cnm

X