Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Cnm napayim. Gec yumurtladim bu ay 24.gunde.. oyle takiliyorum artik elden gelcek bisey yok. Ama gecen doktorda yasadiklarim ve bu ay gec yumurtlamam kafami karistirdi cok..
Bat 7ocak bekliyorm bakalim....
Sen ne durumdasn kuzum
anladım canım inşallah hayırlı sonuc alırsın bende ne yapayım calişmalara devam daha yumutlama olmadı ovu testi yapıyorum bekiyorum preseed jeli aldım onu kullanıcam sonumuz harolsun:110:

Bende hamileyim ve bu sistemi uygulamistim
ayda bir kere hastalaniyorsan yani 30 gun aralikla 5 veya 6 gun hastalaniyorsan 30 dan 14 u cikart 30-14: 16 gun sonrasini say ayin 9 unda hastalandiysan 9un uzerine 16 ekle 25 i oluyor ayin 25 i yumurtlama donemi cikti mesela ama bu rakamlar senin hastalanma donemine gore degisecek oyle hesapla yumurtlama donemin cikiyo iste o 3 gun birlikte ol eşinle umarim isee yarar sende bi melek seversinn =)

Gecen ayda yapmistim 3 . gunu bya bya silkti bu byle olunca acaba cift yumurtam mi var dye dsundum ki byle bsey olur mu onuda bilmyrm.
Canim gonderdigin resim zaten silikti , zaten de 14unde cift cizgiyi gorduysen 20sinde boyle silik cikmasi normal. ben anlamadim neden kafanin karistigini :)

anladım canım inşallah hayırlı sonuc alırsın bende ne yapayım calişmalara devam daha yumutlama olmadı ovu testi yapıyorum bekiyorum preseed jeli aldım onu kullanıcam sonumuz harolsun:110:
Ben kullandim bu ay 4 gun ustuste :KK70: ay insallah olur ama bilmiyorum bu kadar gec yumurtlamak saglikli degil yani.. hayirlisi bakalim...

ayda bir kere hastalaniyorsan yani 30 gun aralikla 5 veya 6 gun hastalaniyorsan 30 dan 14 u cikart 30-14: 16 gun sonrasini say ayin 9 unda hastalandiysan 9un uzerine 16 ekle 25 i oluyor ayin 25 i yumurtlama donemi cikti mesela ama bu rakamlar senin hastalanma donemine gore degisecek oyle hesapla yumurtlama donemin cikiyo iste o 3 gun birlikte ol eşinle umarim isee yarar sende bi melek seversinn =)
ben anlamdım sistemini açık anlatırmısın:KK15:

senin hesabına gore benim yumutlamam o zaman 27sinde

Kızlar benim adetim çok yoğun geliyor ve böyle parça geliyor.corek otu kürü nden mi acaba sizde de öyle oldu mu? Korktum ya :KK43:

X