Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlarrrrrrrr Preseed hakkında bilgisi olan kullanan yada cevresinde daha önce kullanip bilgi sahibi olan varmi ????

En son gonderimde görüldüğü gibi neredeyse ilk denemelerinde hamile kalmislar.... sabah yorumlari bekliyorummm

canım geçen ay tamda ben b unu yaşadım adetim 4 gün geçti ama adet günü kan 3.50 ile başladı 4.gün 7.30 oldu ve artık tam hamıletım derken kahverengi kanama ardından adet oldum doktor dedı guzel bır gebelık olusavakken bebk tutunamadı dedı yumurta döllenıyor fakat bebk rahme geldiğinde tutunamıyor bır anda o gun yıne kan testı yaptım baktım 1.5 2 saat sonra kırmızılıkalrı gördüm bakalım bu at umutluyum allahım ınsallah nasip eder klomen kullanıyorum bu arada allahım ol derse olur verende o alanda o inşallah hepimize nasip eder

Kızlar bana korunmak için bir ilaç önerir misiniz korunmaya karar verdim ama hiç kullanmadigim için bilmiyorum

Kızlar günaydın bişey sorcam dün adet oldum dedim ama bugün ped koyduğum gibi duruyor dün hafif pembe damlalar geldi labobada adet pldum sandım ç. Ama şimdiye çoktan olmam lazım dı sancım da yok adet bu neyin nesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…