Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

evet doktorda öle teselli etmişti beni.. en azından herhangi bir sıkıntı olmadığını biliyorum ama acısıda tarifsiz çünkü o kısacık zamanda o kadar hayal kuruyorsunki..
nese.. inşaallah hepimiz kasım ayında hamile kalırızz.. inşaallah Rab'bim hepimizin yüzünü güldürür..

inşaalah canımm.. sağol güzel dileklerin için.. İnşallah hepimizin yüzü güler..

saol cnm benim inşallah allahım bana ve benim gibi olan bütün her bayana hamilelik yaşatır baenım bat 8 kasım onu beklıyorum ılk defa yumurtlama gunu yakaladım ve ılıskı oldu suan beklemedeyım allahım hepimize yardım etsin bol bol dua edelim

kizlarr acil bakin bi ovulasyon testim bu bugun 11. gunum adetle beraber. yumurtluyormuyum o gun bugun mu yardim edin lutfen erkenn degilmiii

Eklentiler

• 20151029_115222.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 73
Hic duymamistim daha önce ama yazilanlar mantikli geliyo akla yatiyo. Peki diyelim alip denemek istiyoruz nerden alcaz eczanelerde falan bulunuyor muymus
Evet canım eczane de satılıyor mus bende yeni ogrendim. Dun gece zaten sabaha kadar bunu arastirdim. Google veya Kadınlar Kulübü ne arattirin okadar cok ki ilk denemede hamile kalan ben kesin ve kesin kulllancam. Sonucta ilac bile degil. Dogala çok yakın

Kızlarr benim adetime 7 gun var ama bn kendimi fena kaptırdım.. Bebiş battaniyesi örmeye başladım bile..inşalla sonunda üzülmemm..

Eklentiler

• IMG_20151028_192928.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 65
hiç duymadım bile..
Canım bu ürünün iliskiden 15 dak. Once kullanılıyor mus. Ve spermin kanallara kadar ulasmasini sagliyormus bur nevi yuzmesini sagliyor. Ayrica spermin daha uzun yasamasini sagliyor. Bunu kullananlar zayen yumurtlama gerceklesecegini anladigim iz o 2 veya 3 gün varya sadece o günler kullanıyorlar. Anlayacagin bu ürün spermi aliyor yumurtaya kadar taşıyor. Yumurta catlayinca hop birlesme. Yumurta olaki dusundugunden biraz gec catladi ana bilmiyorsun tabi bu ürün spermin daha uzun yasamasini sagliyormus

Baktın sen yazdıktan sonra netten baya kullanan varmışş..

kizlarr acil bakin bi ovulasyon testim bu bugun 11. gunum adetle beraber. yumurtluyormuyum o gun bugun mu yardim edin lutfen erkenn degilmiii
Ayni koyulukta olcak diyorlar ama bazen hic ayni olmayabiliyormus. Onu beklerken kaciran cok. O yuzden sen bugunden gun aşırıya başla canım en koyuyu yakalarsan o ve ertedi gün sonra gelsin bebisssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…