Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Baktın sen yazdıktan sonra netten baya kullanan varmışş..
Aynen canım bunu bulan ve patentini alan zaten doktormus. ABD li sanirim. Doktor lar derlerya 1 yıl gecmeden gelmeyin bunu bulan doktorda bunu kullanip 6 ay hamile kalamazsaniz kesin doktora gidin diyo. Adan okadar iddali birsey bulmus

Esinde veya kendinde sorun olanlar
Sperm sayisi düşük veya sperm hareketi az olanlarda
Asilamayla veya çatlatma ignesiyle ve Tüp bebek yöntemiyle bile hamile kalamayanlarda bile bu ürün hamile kalmayı sağlamış.
Hic bir sorunu olmayanlar da ilk en fazla 2. Denemede hamile kalmislar. Bu sitede bunla ilgili cok fazla topik var kızlar. Açıkçası dün clearblue ovulasyon testini araştırırken tesadüf denk geldim. Adını duyardim ama ilaç dır diye hic bakmazdim bile. Ama ilac falanda degilmis. Doktor larda öneriyormus zaten. Ben kasımda mutlaka kullancam. Ovulasyon testi ile yumurtladigim günü tespit edip ogun preseed i devreye sokcam sonra inşallah gelsin bebis

Canım ya çok heyecanlıyım sabahtan beri olmadı biley dün pembe kan geldi damla damla şimdi tekrar akıntıya döndü kan gelmiyor sancım var olcak gibi değil nasıl oluypr anlamadım
Canım inşallah hamilesindir. Çünkü bu anlattigin sey yerlesme kanamasi bazen adet gunu bazen oncesinde olurmus ayyy hadi inşallah

Canım inşallah hamilesindir. Çünkü bu anlattigin sey yerlesme kanamasi bazen adet gunu bazen oncesinde olurmus ayyy hadi inşallah
Evet ya bende okudum da çok heyecanladım kayınvalidemlerdeyim test te yapamıyorum bide korkuyprum ya birden kan gelir faln diye yerleşme olurken sancı olur mu bende adet sancısı gibi değil de sanki bir şey baskı yapıyor gibi hissediyorum

Ewet sanci olur hani derlerya kasigimda batma var yada sanci var diye o iste yumurtanin rahme yerlesmesi. Kadınların % 30 u bu yerlesme aninda yerlesme kanamasi görürler hic bir sakıncası yoktur normal bir durumdur. Icini ferah tut.

kizlarr acil bakin bi ovulasyon testim bu bugun 11. gunum adetle beraber. yumurtluyormuyum o gun bugun mu yardim edin lutfen erkenn degilmiii
yok cnm daha yumurtan catlamaz ama yakın ikisininde koyu olması gerek yani 2 çizgide koyu olunca bilki yumurtan catlayacam koyu oldugu gün ve diğer gün 2 gün üst üste ilişki olsun ssonra günasırı devam edin cnm

Ewet sanci olur hani derlerya kasigimda batma var yada sanci var diye o iste yumurtanin rahme yerlesmesi. Kadınların % 30 u bu yerlesme aninda yerlesme kanamasi görürler hic bir sakıncası yoktur normal bir durumdur. Icini ferah tut.
Ay canım inşallah öyledir ya bakalım ilerleyen zamanlarda görücem inşallah bebişim yerleşmiştir

cnm galiba preseed jel kullanmak istiyorsun bende gecen ay aldım kullandık olmadı malesef bu ayda kullanıyorum dün ovulasyon testimin 2 çizgiside koyuydu büyük ihtimal catladı yumurtam bugünde ilişki olacak ama bugün testi yapmadım daha ovulasyon testini
inşş sende işe yarar cnm bu benm 2 ayım inşşş hamile kalırım rabbim nasip eder
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ed-kullananlar.222939/page-2583#post-43277031
bu sayfaya gel cnm kullananalar var

Evet canim suan âdet donemindeyim bitsin kasımda kullancam inşallah. Benim hic haberim yoktu bundan dün tesadüf ogrendim dediğin topigi dunden beri en basindan okumaya başladım gercekten cok ilginc hikayeler var. Yani okadar tedavi olupta hamile kalamayip ama bir jelle bunu başaran inşallah senin bu ay tutar. Kafama baya yatti. Sonucta ilac degil spermin uzun süre yasamasini ve tuplere kadar ilerlesini sagliyor spermle buluşan yumurtayada ortam hazirliyor

evet cnm zararıda yok ben doktoruma sordum zaten zararı olsa asılama ve tüp bebek tedavisinde kullanılmaz

cnm preseed ne kiiii benim de yukurtlamam yakin yarin yada birgune. neymisss bende alayimda kullaniyim

kızlar benim bat 5 kasım. iki gündür çok sık tuvalete çıkıyorum.. küçük abdestten..belirti olabilir mi?

Canım senin kaçıncı denemen bunu kullanmak istiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…