Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ya kizlar baslik olarak hani hamileyim iki kese göründü biri bos böyle durum yaşayanlar paylassin diye nasil acicam bilmiyorum malum yeni uye oldum arti baktim yazdim ama katilimci istedi

Ya kizlar baslik olarak hani hamileyim iki kese göründü biri bos böyle durum yaşayanlar paylassin diye nasil acicam bilmiyorum malum yeni uye oldum arti baktim yazdim ama katilimci istedi
cnm google kadinlar kulubu bir derdim var yaz. cikan bir derdime tikla yeni konu ac var ordan acabilirsn

gunaydin kizlar :) buyrun testim gsce kalkip test yaptim saat 4 te bata 4 gun var

Eklentiler

• 20151211_050527.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 54
Canımmm silik çizgi var gordum bennn hayırlı uğurlu olsunnn Allahım nazil sevindim yaaa :))

tesekkur edrim canlarim canlarim ben.sok ben.kriz evresindeyim inannamiorm valla hi yarin digital olani yapicm ozaman garanti olur darisi basiniza Allag isteyen herkese versin.

Teşekkür ederim canım hazırlamıştım kendimi zaten olmadi bu ay da dun aksam çok kötü ağrım vardı ve sonuç kırmızı kart oldu hayırlısı buymuş diğer aya inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…