Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

canm yumurtan catlamiyormuydu senin benim catliyor gulen yuzumu ctf cizgimi gordum ilac bende cok bas agrisi yapti salingunu ictigimde. bide burnum kanadi valla. son ilacida icsem kurtulsam dusmustur zaten yuksek degildi bakalim hayirlisi
Buyuyor catliyor ama olmuyor o yüzden igne ile büyüttük bu ay ustunede catlatma ignesini yaptik bakalim 25ine regl günüm gelmez insallah

Kizlar birsey sorucam siz yumurta catlama gunlerinde servikal mukus denilen akintiya yada sümüksü akintiya dikkat ediyormusunuz..sitelerde yaziyor onu gordunmu yumurtlama oluyor diye

Kizlar birsey sorucam siz yumurta catlama gunlerinde servikal mukus denilen akintiya yada sümüksü akintiya dikkat ediyormusunuz..sitelerde yaziyor onu gordunmu yumurtlama oluyor diye
evet cnm oluyor ama benim bu ay oldumu hatirlamiom cok akintim vardi anlamadim. ama gecen ay yumurtam buyumeden catladi ama o dedigin akintiyi gormustum kisiden kisiye degisiyor ya. birbirimiiz hep baskalariyla kiyaslioz

Sence doktr beni muayene ederm cnm yine pıhtılaşma olduğunu kaç günde oğrenmiştn cnm sen
Doktor muayene etmedi etmezde ben dusuklerim var kan pihtilasmasindan supheleniyorum dedim tamam dedi yazdi kagida gittim kan verdim bir ayda cikti sonuc öyle hemen cikmiyor yani ..

evet cnm oluyor ama benim bu ay oldumu hatirlamiom cok akintim vardi anlamadim. ama gecen ay yumurtam buyumeden catladi ama o dedigin akintiyi gormustum kisiden kisiye degisiyor ya. birbirimiiz hep baskalariyla kiyaslioz
Ay sorma evet ama burasi cok iyi oldu benim icin asagi yukari benzer sorunlar.birde herkesle konusulmuyor.ceken biliyor ancak.evet bende goruyorum mukusu ama konustugum kisiler sivi olarak belirtince kafama takildi sumuksu saglikli olanmis.

aslinda yapmaktan vazgectim sanirim. adet olck gibiyim ocaga insallahhh :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…